1

Po oficjalce Mbappe można szykować białą flagę. :D

0

@ChampionLW Akjurat teraz o tym też pomyślałem :D, szczególnie w oczach.

3

Tylko Pan Flick!

0

@ef Ale ludzie się boją tego Realu. Tak co roku 5-0. ;D

0

@ViscaelBarca2007 Myślisz, że z Fati nie byłoby aż tak źle?

0

Myślicie, że gdybyśmy mieli lepszy sztab to Fati nie skończył by aż tak źle, a Pedri nie miałby takich problemów przez, które stanął w miejscu?

Cholernie szkoda, z tym Fatim, mogliśmy mię ć tak piękne skrzydła.. a i potencjał na świetny atak na wiele lat Fati - Roque - Yamal. Oczywiście z Roque to nic pewnego.

0

@Salchent Co ten komentarz ma do mojego? Czy ja piszę, że to nie jest mocne wzmocnienie?

2

Ale ludzie przeżywają to przyjście Mbappe do Realu. :D Każdy już wie, że co roku czeka nas solidny wpierdol. Barcelona spokojnie ma potencjał na rywalizację z Realem, oczywiście nie musi to być za rok.

0

Można spokonjnie dać Alcaraza 2-0? Czy lepiej odpuścić?
@Encore

1

Ale maszyna w rękach Flicka będzie chodzić!

0

@Encore Kur** kosmita.

0

@Klejnot_Nilu Serio według Ciebie Newcastle, Dortmund, Milan to poziom gruby Realu?

0

@natanvip Potwór hah? Na jakiem podstawie tak uważasz? Przypominam Real grał ł z Napoli, Bragą i Unionem - poziom ligi europy. Ciekawe skąd bierzesz tego potwora. Już widzę jak z Arsenalem czy Ibnterem jest lpotworem. :D Potworem to jest City.

No ilu nie było? Bellinghama, Millitao, Courtuisa, tak wiem nie było też Rudigera, ale chyba po to jest 3 obrońca (Nacho). W bramce Ukrainiec, ktłry był w tym meczu kozakiem. 2 odczuwalne absencje. Sama obecność Bellinghama i Milltao nie zmieniłaby gry Lipska.

0

@Mixtape Jak najbardziej, nie twierdzę, że Real nie jest mocny, ale ich siłę zakłamuję liga, która na ten moment jest po prostu średnia. Jeśli z Realem Atletico walczyło jak równy z równy, więc Inter tym bardziej. Ogólnie taki mecz Real - Arsenal/Inter byłby fajnym widowiskiem, w którym każdy mógłby awansować.

0

@KacperVEB Nie potrzebni ich dodałwem. Ale awans Realu po 2 meczu jakieś 4-2.

4

Lepszy przeciwnik i Real już tak zajebisty nie jest. Wiem, że Real dziś wygrał, ale Lipsk zagrało lepiej, zabrakło skuteczności i spokoju w ataku. Real z takim Arsenalem czy Interem, to według mnie będzie spokojne 50-50. Taki Inter ma podobne szansę na finał LM jak Real, bo czemu nie? Przed dzisiejszym meczem Real praktycznie nie grał z mocnym rywalem, tylko te spotkania z Atletico (mimo wszystko półka niżej niż obecny np. Inter) w których dwa razy wygrało Atletico strzelając im chyba 7 goli. Bieli przejechali się tylko po Gironie, słabym Napoli, tragicznej Barcelonie czy jakimś Getafe.

Oby Real trafił na Inter, Arsenal czy nawet to PSG, którzy są 2x lepsi od Lipska nie wspominając o Barcelonie czy Gironie. Jestem przekonany, że Real miałby ciężary i spokojnie mógłby odpaść. Ogólnie LM obecnie jest dwie półki wyżej od La Ligi.

Oczywiśckie nie twierdzę, że Realu nie stać na finał LM.

2

Vini sppierdolił prawie 100 a ten podnieca się jego taniec. Ten komentator jak nic biały.

1

Patrząc na Lipsk to widać jak kluczowe jest przygotowanie fizycznie. Od Barcy to Legia czy Jagiellonia wygląda lepiej fizycznie. To jest dramat. Jeśli przyszedłby Flick to chyba tylko Niemcy nogą złapać naszych za mordę żeby zapieprzali.

1

Moim zdanie m Napoli przejdziemy, ale co z tego jak w kolejnej fazie pewnie czeka nas wpierdol, oby tylko nie od Realu. :D Może Guardiola by się nad nami zlitował. ;)

0

@maroon Myślisz, że nas stać?

0

Kogom byście widzieli na pozycje DP? Oczywiście realne transfery.

0

@Emhyr To może się mylę. ;)

0

Szkoda, że Lipsk bez formy. W fazie grupowej City nie miało łatwo z Niemcami, więc Real tym bardziej. Niestety patrzac na ost ich mecze to dziś pewnie skończy się jakimś 3-1.

0

@Lucerfi To, że formy nie stracił na zawsze to jest oczywiste, nigdy po 2/3 słabszych meczach jego i nikogo nie skreślam. Jak dla mnie, to w przyszłym sezonie Urugwajczyk musi być kluczowym zawodnikiem i jak najbardziej stać go na to. Ludzie , którzy już robią z niego średniaka są śmieszni. Nie rozumiem jak ktoś może chcieć go sprzedać, to byłoby by po prostu debilne. Pewnie w takim City, Interze czy Liverpoolu pod wodzą ogarniętego trenera i sztabu pewnie byłby jednym z największych kozaków w obronie na świecie.

Nie no ja nie twierdzę, że sprzedać piłkarza, bo stracił formę. Gdzie coś takiego napisałem? ;) Z tym Christensenen pewnie przesadziłem, patrząc na zdrowie Martineza spokojnie może być 5 obrońców, a do tego Duńczyk może grać DP. Doskonale wiesz, że z mocnymi przeciwnikami nasza obrona w poprzednim sezonie wyglądała dość przeciętnie., Według mnie spokojnie byśmy znaleźli lepszego obrońcę niż Kounde, nie chcę go sprzedawać, bo stracił formę po prostu średnio widzę przyszłość naszej obrony z Francuzem, choć wiadomo, że mogę się mylić. No chyba, że grać Araujo - Christensen, a na ławce doświadczony Martinez i młodzi ala Cubarasi, Faye, Chad*.

Oczywiście najważniejsze transfery na przyszły sezon, to skrzydło i DP (sama obecność takiego zawodnika poprawi grę w obronie jak i środku pola.) Ale według mnie nowy środkowy obrońca też by się przydał. Szkoda, że Laporta nie zwolnił Xaviego wcześniej i nie możemy zobaczyć jakby obrońcy wyglądali w innym systemie. Zmiana trenera i patrzenie co i jak gra, to trochę ryzykowne. Może się okazać, że poprzedni sezon to był życiowy sezon np., Kounde i nie powiedziane, że przy nowym trenerze nadal nie będzie grać słabo. Nie lepiej już teraz sprzedać Kounde i kupić nowego obrońcę? Teraz Kounde jest sporo wart, a po kolejnym słabym sezonie jego wartość o sporo by spadła i skończy się tym, że skończy na wypożyczeniu jak Lenglet lub odejdzie za grosze. Oczywiście nie wiadomo czy po sprzedaży np. de Jonga , Kounde j Raphinhi byłyby środki na top obrońcę, bo jeśli miałby przyjść ktoś z dupy to niech zostanie jak jest.

A i jeszcze jedno - " Kiedy się La Rambla nauczy, że to nie piłkarze nagle z formy życia zaczynają grać jak g*wno tylko trener nie potrafi ich przygotować? "
Według mnie piłkarz może nagle stracić firmę i grać g*wno, nie zawsze to musi być wina przygotowania , wiele było przypadków, że zawodnik jeden sezon ma wybitny, a kolejny słaby, przyczyną np. mogą być kontuzje po, których forma nie wraca.

0

@barteq Według mnie z Kounde nasza obrona nie ma sensu. Po prostu kupić kogoś za Kounde. Wiadomo, że z systemem też jest problem, do tego brak DP ma na to wpływ. Wiadomo, że Busquets popełniał błędy. ale według mnie to nie przypadek, że po odejściu Busiego wszystko w obronie i środku pomocy aż tak się zawaliło. W każdym większym klubie ten DP jest, a u nas oczywiście nie.

0

@Bartas7VeB Ale mam namyśli ogólnie za hajs kogoś kupić. Nie mówię, że za 90 mln. Gdyby odeszli de Jonga, Raphinhę i Kounde, to pieniądze na transfery będą. Dla mnie 3 transfery muszą być ŚO, PP, DP.

0

@LM10GOAT Ja do niego nic nie mam., co takiego om nim napisałem? Dla mnie wczoraj był najlepszym obrońcą. Ja jestem nim zachwycony i nigdy nie powiem nim złego słowa, widać w jego grze mega pewność siebie i spokój, Kounde mógłby się od niego uczyć. Chyba mam racje, ż nie powinien być już teraz naszym podstawowym obrońcą? Według mnie w przyszłym sezonie powinien być 3 czy 4, to już nie ma znaczenia, po prostu Cubarasi i Martinez na ławce. A Ty jakbyś wiedział nasz środek obrony

0

My bez transferu środkowego obrońcy nie pojedziemy. Mimo wszystko Araujo (stracił formę) i co dalej? Cubarasi nie może być podstawowym obrońcą, a naszym 4 obrońcą, Martinez ma często kontuzjęm, więc raczej 3. Najlepiej byłoby sprzedać francuza i duńczyka i za hajs ,kupić nowego

0

@bartulek98 Pokazywał więcej :D Wiem, że Xavi może też wylecieć poza top 4, ale Koeman to już robił. A pierwszy sezon to co? Miał Messiego, Griezmanna, Dembele, Cou (zjadał Rapjinhę) do tego pół sezonu wybitnego Fatiego, Pedrirego sprzed kontuzji, miał konkretnego DP, Alba grał wtedy świetny sezon a i sam się pozbył Suareza, który dsm mistrza Atletico i co skończyliśmy na 3 miejscu. Xavi ze słabszym składem zdobył mistrza. Śmieszne jest porównywanie Koemana z Xavim, do tego Koeman pracuję 3x dłużej jako trener.

1

@MOLESTA Atletico też wygląda coraz słabiej. Na bank będzie gorąco, ale nie ma szans, że At.etivco i Bilbao nie stracą tyle co my.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?