0

@Firestone No właśnie słabo zamiast Kimmicha jest Romeu :D

0

@partymaker Tylko, że to on na nich stawia. Jakoś Lamine przesiąkł już bardzo mocno Xavi i nic mu się nie stało Już nie rób z Xaviego niszczyciel wszystkiego. Myślisz, że np., nasi pomocnicy nic nie zyskują od jednego z najlepszych pomocników w historii?

Ale już pomijając Xaviego, mega cieszy ta młodzież :) Nawet za 2-3 lata (odpukać) nowy trener ma na czym budować. Właśnie takie akcenty trzymają kibice Barcy przy życiu do np. oglądania meczów czy patrzenia pozytywnie w przyszłość.

1

@DonCarletto To pomyłeczka ;)

1

Myślicie, że gdzieś na liście Laporty może się znajdować Fabregas? XD

0

@krol211 Wiesz z tym, że może zostać na przyszły sezon, to tak z przymrużeniem oka. Nie wyobrażam sobie, że Xavi nie poleci, Laporta by sobie strzelił w kolano. Jednak taki scenariusz nie jest wykluczony. Obawiam się też, że wymyśli jakiegoś Fabregasa :D

2

Dziwię się niektórym, którzy łudzą się w to, że gdy zostało do końca 20-22 meczów i doskonale znają Laportę to Wujaszek pogoni Xaviego za kilka dni. Szkoda tylko waszej klawiatury czy telefonu. ;) Jak dla mnie nie ma szans, że go wywali za 2tygodnie czy miesiąc. Tutaj trzeba bardziej się łudzić i mieć nadzieję, że po sezonie odejdzie. Mnie kompletnie nie zdziwi jak zostanie na przyszły sezon i trzeba będzie to wytrwać.

Chyba po przyszłym sezonie kontrakt by się skończył Generałowi? A tak w ogóle ile kadencja Laporty będzie jeszcze trwać?

0

@kulek22 I przyjścia Marqueza.

0

@TR3YWAY Tak wpieprzyć się na kolejną minę przez działanie na gorąco, znając Laporte i Barce działającą na gorąco skończy się fantastycznie. Ale dajmy Xavi wylatuję za 5 dni, kto Ci przyjdzie? A nawet jakby przyszedł ktoś ala Marquez to pewnie kontrakt na 2 lata, a nawet jakby na czas nieokreślony to Gruby będzie go przepychać jak Xaviego. Czy to ma sens?

0

@B jak BARCA Tak ma podpisany kontrakt a ma odejść sam? Czyli jak teraz nie odejdzie to brak szacunku.

3

Ale nasza szkółka jest piękna! Balde obniża loty a od razu pojawia się Forte, który jest wolniejszy, ale bardziej pomysłowy i dokładniejszy w ataku. Tak samo środkowi obrońcy grają słabiej, a wyciągamy dzieciaka Cubarasiego, który powala inteligencją i spokojem. Dobrze, że przynajmniej Xavi wprowadza młodych, a to jest ważne dla przyszłości.

0

@parpe Jeśli nas nie będzie stać, to trzeba szukać, kogoś ala Valverde, ale gdyby była możliwość większe kasy, to musi przyjść trener, który pracował w dużym klubie i rozgrywał wielkie mecze w LM, np. Flick, a na pewne nie Valverde, on lepiej sobie radzj w średniakach.

0

@AlwaysBlaugrana Ale czy jest sens zwalniać teraz Xaviego i szukać kogo ś na gorąco? Jak zwalniać to po sezoniee, większa szansa na lepszego trenera, taki np. Michel prędzej chciałby przyjść. Teraz za tydzień przyjście trenera nie da nam wygrania ligi czy LM. Za tydzień to możesz mieć Mou. :)

1

Na ten moment, drugą połowę sezony możemy obserwować na luzie, my już nic nie wygramy i nic nie przegramy. Jedynie trzeba być czujnym o top 4, dobrze, że jeśli teraz byśmy wygrali to będzie 6 pkt nad Bilbao. E lecie będą większe emocje jak przestaniemy grać. :D

0

@partymaker Moim zdaniem jest to nawet możliwe, a raczej nie przez najbliżze dwa lata. Chciałbym teraz kogo,ś po prostu doświadczonego, tylko kogo?

3

Jaka kompromitacja? :D To był wyrównany mecz, który mógł pójść w dwie strony, mega szkoda sytuacji Yamala, no ale cóż. Bilbao zjadło nas w dogrywce i zasłużyło na awans. Nie zamierzam płakać przez odpadke z pucharu, bo spodziewałem się sezonu bez pucharów, choć wiadomo wkurw po meczu był. Jedyny plus tego, że jak nic nie wygramy, to Xavi prędzej] odejdzie. Jeśli Laporta go zostawi, to się skompromituje, a dla mnie będzie skreślony.

Mimo wszystko Visca el Barca. Ja w przyszłość patrzę pozytywnie w tym zespole jest mega potencjał i jest nadal sporo czasu na wykorzystanie w lepszy i odpowiedni sposób. Patrząc na taki zawodników jak Yamal,, Pedri Gavi, Araujo, Cubarasi. czy Forte i Guiu, a nawet Roque, we mnie jest dużo nadzieji w ten klub. Xavi wiecznie tu nie będzie.

Pozostaje bez większy emocji oglądać mecze (oby jak najwięcej takich jak z Betisem, bo przynajmniej da się oglądać) i czekać na decyzje na nowy sezon, najlepiej bez Xaviego, a nawet jeśli by został, co byłoby głupotą, to przyszły sezon byłby jego ostatni, wiadomo tylko stracony czas, ale taki scenariusz niestety jest możliwym, który mi się bardzo nie podoba. Jednak to nie będzie koniec świata, ja mogę na Barcę jeszcze długo czekać, bo jest na co, tylko potrzeba lepszego trenera i nie musi to być jakiś Klopp, a trener z doświadczeniem i pomysłem na grę, oby tylko za rok a nie 2 czy 3, bo to tylko strata czasu naszego jak i klubu. Jest jeszcze jeden najgorszy scenariusz, a mianowicie zmiana na Marqueza i pewnie łudzenie się Laporta przez kolejne 3 lata.

0

Mam takie pytanie, używał ktoś kiedyś klawiatury dotykowej? (aplikacja Windowsa 10)? Pewnie kilka osób zna mój problem, niestety nadal problem nie rozwiązany, ale jest pozytyw bo klawiatura dotykowa się nie zawiesza (więc mogę pisać moje mądrości na LR ;)). Tylko problem jest taki, że ona jest bardzo duża i strasznie to jest dla mnie męczące, może kto orientuję się czy da się ją pomniejszać? Albo mógł by ktoś sprawdzić u siebie?

Jeszcze wracając do głównego problemu, okazało się, że na innym kompie dzieję się dokładnie to samo, czyli zawieszanie się myszki w niektórych programach. Myślicie, że to może być problem Windowsa 10 i nagłych aktualizacji a na 11 by była poprawa?

Cały problem pisany tutaj -
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13969266#comment-13969266
@macio_944

2

@bartas97 Specjalnie pokazane z tyłu. :D

2

Już wyobrażam sobie filmik footrolla i beczka z kibiców Barcy bo płaczą o sędziego :D

10

Podczas dzisiejszego meczu połowa LR była żałosna, gdy tylko straciliśmy dwa gole (gol na 1-2 to jest skandal, ewidentny faul na Pedrim) to większość robiła Barcy patałachów a takie coś zdarzą się najlepszym i jest czym normalnym podczas meczu.

Większość jechała po Xavim i jakby nie wierzyła w wygraną i zapomniała o całym meczu, a także już wiedziała ze dostaniemy wpierdol. Ja wiem, że nasi potrafią być żałośni i odwalać cyrki, ale żeby tak po kibicowsku w ogóle nie "walczyć" razem ze swoim klubem jest czymś mega słabym, nie wiem może jestem dziwny i myślę inaczej. No ale wiadomo najlepiej jak ciągle jest fajniusio. Z takim nastawieniem nasi by to wjebali z 4-2. Po straconych golach była świetna reakcja, nasi piłkarze dziś wreszcie nie byli pizdeczkami i była widać złość jak i walkę do samego końca. Po golu na 3-2 nie było paniki a zimna krew, mądra kontra i dobicie rywala. Mam to głęboko gdzieś, że z 2-0 zrobiło się 2-2 (ale wiadomo nie pochwalam), ważne, ze wygraliśmy pokazując jaja oraz zagraliśmy bardzo dobry, mecz który oglądało się z dużą przyjemnością ż

Dziś zagraliśmy jeden z najlepszych spotkań chyba od roku. Znacznie lepsza intensywność, większa chęć do gry, walka czy pasja, nie było wreszcie ciągłej niedokładności czy pośpiechu, widać było, ze nasi piłkarze wiedzą co mają robić. I nie można tutaj tego tłumaczyć tym, ze przeciwnik słaby, bo z Betisem łatwo się nie wygrywa, szczególnie na wyjazdach.

Nie ma co się podniecać jednym meczem, ale po cichu liczę na, to, że będzie to punkt zwrotny i impuls na lepszą grę,. Raczej ciężko wierzyć, że z Xavim aż tak się poprawimy i zdobędziemy mistrza, ale jedno jest pewne ta Barca ma potencjał na walkę o mistrza z Realem, który nie jest taki fantastyczny. Pomijając kwestię taktyczną i brak większego doświadczenia Xaviego, to gdyby nasi piłkarze nie grali na stojąco i bez koncentracji szczególnie z ogórkami to mielilibyśmy więcej punktów. Oczywiście było sporo spotkań, które po prostu spieprzył trener.

Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach zagramy jak dziś, choć wiadomo nie ma cosię podniecać po jednym spotkaniu. Vamos Barca!

3

Co jest kur.. tylko 11?

3

Zobaczycie Real z Lipskiem będzieb miał spore problemy.

0

@cubiii Tak samo jak mop. Razem 180?

0

@AmigoBlancos Chyba oszalałeś. Atletico samo sobie zasłużyło na awans. Real w żadnym stopniu nie było gorsze.

1

Czyli tryplet za 50 lat! Depay tyn podanie się spłacił.

0

@Encore Nie widzę w tym nic nadzwyczajnehgo. Za to krycie fantastyczne!

1

Messi czy to ty? Ależ chłop ma formę, poza tym nie da się go nie lubić. Szkoda, że odszedł z Barcy. Nawet średnio grający Antek u nas zjadał leszcza Ralphine i Ferrana. Tak wiem Xavi by go znieszczył.

1

@Veysel I pewnie taki zawodnik 5 miesięcy zawieszenia.

27

To jest niepojętne jakie Vini jest nietykalny. W normalnej lkidze pauzował z 15 spotkań.

4

Wiadomo mecz rtrwa, ale jeszcze 30 min i po tryplecie. Może za 50 lat. ;p

0

Pedri wszedł w 7 min? Fermin kontuzja? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?