0

@LM10GOAT Araujo musi zostać.

0

Jak myślicie ile kosztowałby Savio? Dla mnie to idealny transfer w miejsce Raphinhi. Wątpię żeby kosztował z 60. Raphinhe sprzedać do Kogutów za 45, a za 40 spokojnie byśmy Savio kupili. Yamal/Savio byłoby pięknie.

0

@LM10GOAT Sprzedać, ale nie za jakieś 20-25, moim zdaniem 40 by dali.

2

Jedyny klub, który ma tak żałosną i kłamliwą telewizję to Real Madryt, masakra jak można tak się ośmieszać.

2

@AmigoBlancos Girona jak nie przegra z Realem i wygra z Bilbao to rytmu wcale nie muszą stracić, do końca zostanie tylko 13 kolejek, Realowi dojdzie LM. Gironę to może zabić jakaś kontuzja kluczowego zawodnika/ów. Co do traconych goli u Barcy na pewno się poprawi bo ter Stegen wraca.

0

@LM10GOAT Real dajmy remis z Gironą, my wygrana z Granadą i byłoby tylko 3 pieprzone pkt straty! No trudno, oby Girona nie przegrała i będzie szansa na stratę 5 lub 6.

2

@Culer9002 Nie wprowadza chaosu i widać w nim mega spokój. Kounde przy nim wygląda jak młody leszczyk tak jak Raphinha przy Yamalu.

0

@GeraltzKatalonii Tego żałosnego meczu z żółtymi szkoda, byłoby 5 a nie 8.

0

Modric chyba zrobił kupkę. Ale frajerstwo Śmietanki.
#gironacampeones

0

Depay


1

Ten drugi komentator będzie znów zmieniał gacie.

6

Bellingham jest dziś żałosny.

1

@budel17 Bo Atletico gówno gra, pomoc to jak amatorzy.

5

Kur. co piłkarze Atletico odpieprzają w środku pola to komedia.

6

Gol z dupy, a Ćwiąkała podniecony.

2

Ale mop Realu to placek. Nigdy nie zrozumiem jego fenomenu.

1

Arsenal niech się cieszy, że Salah nie może grać.

2

Yamal ma potencjał żeby wejść na poziom Mbappe, albo jeszcze wyżej? Oczywiście jeśli nie stanie w miejscu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sysia11 A co mnie obchodzi liga, niech się bawią e tym burdelu. Jak tak ma wyglądać ta liga jak teraz to niech będzie jak najgorsza. Oczywiście gdyby Barca wbiła do Ligue 1 co nie wierzę.

1

Ludzie już obsrani przed Realem. :D Trzeba spieprzać do Ligue 1.

0

@FutureFCBarcelona Camavinga, Tchouameni. i wybuitmośc hah. Kompletmnie nie rozumiem tego zachwytu nimi. Przede wszystkim tego drugiego. Do takiego Casemiro nie ma podejścia.

0

Co taki spory kurs na gola Westa Ham? Idealne na podbitkę. Jak tam wygląda obrona United?
@Encore

0

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTQwMzQ0Njk4MzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.YxfZNdOAkM-tgsboqQi82Rnz8iDOdotGLmW_UWQNa90&source=SB

Kurczę szkoda tego meczu Leverkusen, oczywiście akurat dzisiaj piękna ekipa Xabiego musiała spuścić z gazu w ataku. Oby przynajmniej te 60. ;)

22

Sędzia nie ukradnie Barcelonie punktów, to jutro inny do stanie biały telefon i będzie dymał Atletico. Czuję, że jutro będą niezłe jaja sędziowskie w derbach Madrytu.

0

@urbie999 Co takiego robi? Romeu z Osasuną miał dobrą zmianę.

3

Kurwa kolejny mecz i burdel. Nie wiedzą co robią, El Tigre się nie wkur**! A tak na serio szkoda chłopaka. :( Pieprzony cyrk!

Za czerwo po dwóch żółtych, to jeden mecz pauzowania?

0

@MateuszGotowka99 Hah. Jaki przypadek? Świetna prostopadła piłka, dobre wyjście i przyjęcie Robercika do tego wykończenie z zimną krwią.

0

@abram3k Nie widzę w tym nic dziwnego, kasa i tyle.

0

@doc Hah blamaż, jak od nas większość może dać 3x więcej. Zobaczymy co z nich będzie. Niech przuyvchodzą tacy jak Roque, co chcą tylko do Barcy. Roque spokojnie dostał o wiele większe oferty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?