0

@LukaszJ Ale głupoty gadasz. :) Araujo w ost meczu był mega pewny siebie i skupiony, wygrał każdy pojedynek, kapitalnie czytał grę. Już nie nakręcajcie tematu, że chcę odejść lub się waha. Ja jestem przekonany, że zostanie i, że kompletnie nie myśli o odejściu. On doskonale wie, że będzie tu niebawem kapitanem i już jest kluczowym zawodnikiem, a to coś wielkiego dla niego, Barca to nie byle co. Widać, że czuję wielkie przywiązanie do Barcy.

0

Dziwię się, że niektórzy twierdzę, że Reąl ma łatwo, ja dałbym Niemcom na spokojnie z 35 procent na awans. Wiem, że City jest bez formy, ale granie z City jak równy z równym wiele mówi, a taka Braga u siebie potrafiła Realowi napsuć krwi (to był mecz 2 kolejki LM, więc Real grał tu na maksa).

Real pewnie przejdzie, ale nie zdziwię się, jakby Lipsk zrobił tu sensacje, lub przynajmniej narobić wielkich problemów Realowi. Z kim lepszym Real w tym sezonie wygrał łatwo i przyjemnie? Chyba tylko z Napoli, a włosi ns bank teraz nie gra lepiej od Niemców. Łatwo wygrany Mecz z Gironą ciężko tu porównywać. Ale niech będzie już Napoli i Girona.

Ogólnie to będzie ciekawy, przyjemny i jakościowy dwumecz.

0

60-40, 55-45 dla Napoli, czy 50-50?'

0

@Bobo25 Zły przecieek, Szejku jednak przebił. :D

0

@Dieselzor Nie przesadzaj, że jesteśmy z Napoli frajerani.

1

Gruby czek od szejka City poszedł, przebił biedaka Pereza. Pewnie finał już kupiony.

1

@mekston Ładnie szejku płaci.

3

Real łatwo nie ma. Vamos Lipsk! Z City pokazali jaja.

0

Real 100% Kopenchaga

5

Zielu dupa będzie lana!

0

Te podania Alvesa do Leo, ależ to było piękne!

0

Typowe szczęście kibica Barcy. PSG - Barca, Kopenchaga - Real :D Gorzej się nie da.
https://ibb.co/wc1VRPC

3

@blakkudium Real - Inter byłoby piękne, jednego dziada mniej.

0

@Traba727 Też tak uważam. No ale zobaczymy, jak Leicester mógł to czemu nie Girona.

1

@bartas97 Żeby nie było z Carlo to żarcik ;)

0

@Pedri16Future Ja to nie ogarniam tych limitów, ale chyba jak Felixa nie wykipimy i sprzedamy Raphinhe za dajmy 40 i kogoś tam jeszcze to chyba na dwa porządne transfery będziemy mieć kasę i "pozwolenie" :D Jeden skrzydłowy i DP to priorytet!

0

@OldMc84 Nieraz i tak nie ma to znaczenia, poza tym mi w ogóle nie gramy u siebie. Zresztą walić ten sezon, niech Real wygrywa, my zamienimy trenera i sprzedamy Rałała.

0

@Pedri16Future Dla mnie lepiej jak tego mistrza nie będzie, może zarząd otworzy oczy i sprzeda partacza Rafała i kupi DP, bo to jett kpina, że mamy tylko Romeu! Z czym do ludzi? Nie oczekuję wygrania LM, ale chcę żeby z Granadą czy Celtą wygrywali na luzie 4-0, a do tego potrzeba z dwa transfery no i lepszego trenera. Potem można myśleć o półfinałach LM.

0

@tadzik447 Co? Przefiwż nie o to chodzi.. :D Chodzi o to, że przez stracone pkt z słabiakami tracimy tyle pkt. Jakby tak było jak ty piszesz to wspomniałbym o Gironie.

2

@Pedri16Future Wczoraj Barca powinna strzelić luźno 3-4 gole, Valencia miała gola i 2 ciekawe sytuację, gdyby nie skuteczność na luzie byśmy ten mecz wygrali z 3-1, wczorajszy mecz jak i z Rayo czy Mallorcą, nie zostały wygrane przez Xaviego czy taktykę, a partactwo piłkarzy, ile oni chcą setek w ciągu meczu 10? Tworzymy wiele sytuacji, co pokazuję, że taktyka taka fatalna nie jest. Wstawiamy takiego Diaza i te mecze są wygrane.

1

@bartas97 O ja pierdziele,, Jak nic wina Carlo :) W obronie macie tylko Nacho i Rudigera? A najlepsze jest to, że i tak ogarniecie półfinał LM.

4

Najgorsze jest to, że my pkt tracimy z cieniasami. Wystarczyło wygrać spotkania z Rayo, Valencią, Mallorcą, które moglibyśmy spokojnie wygrać i do Realu tracilibyśmy z 1-2 pkt. A jakby jeszcze wygrali z Getafe i nie sfrajerzyli z Realem to bylibyśmy przed Realem. Ale teraz to se można gdybać, masakryczne dziadostwo..

1

@hayek Może i masz racje, ale może chłopaki pojedzą w święta i skuteczność będzie lepsza.

W styczniu mamy Las Palmas, Osasuna, Betis, Villarreal, według mnie 3 możemy wygrać. Real ma w styczniu leszczy, max to jakiś jeden remis. Ale za to my mamy w lutym lepiej Alaves, Granada, Celta, Getafe, a Real Atletico z Gironą, Rayo i Seville. Jeśli nasi zaczną wygrywać z ogórami, to równie dobrze może być -10 jak i -5. Jeśli chcemy mieć jakie nadzieje to spotkania z ekipami z dolnej tabeli musimy wygrywać.

1

Co tam jakiś Real, jutro i tak Girona lider i 16/18 mecz do mistrzostwa. Wszystko zostanie w Katalonii. ;)

0

@dafik85 Wszystko pod kontrolą w zimę -7 a w wiosne +2 ;)

0

@hayek Real spokojnie z 3/4 razy wtopi, my musielibyśmy wygrywać co 3 mecz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Firestone No w tamtym roku wiedzieli ;d

1

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem Kane może wygrać ZP jak Anglia wygra i strzeli z 60 goli dla Bayernu. Dobrze, że raczej Real nie wygra LM.

1

@Herato Wystarczy, że Euro wygra Anglia i dostanie Kane, a jak Francja to na bank Kylian, wątpię żeby jakaś inna reprezentacja wygrała, no może Portugalia. Poza tym Real nie wygra LM. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?