1

@Lucerfi Papryczki i przede wszystkim uwielbiamy przeze mnie Frusciante! To jest to.

0

@sokot Wszytko o dupy strony. Mimo wszystko plus taki, że de Jong nie zagrał, dostałby kontuzji i nie byłoby 3 miliomów, a i de Jonga by nie było.

0

@hayek Ale człowieku gdzie mówię o transferach, jak zwykle obracanie w drugą stronę. Chyba to jasne, że dyrektor sportpwy z obyciem i doświadczeniem dałby więcej niż Deco.

0

@hayek Tak z Interem 20 xd

0

@Magicc89PL Jak by de Jong zagrał w tym meczunto to pogratulować. Nie ma szans, źe symulował, ale dobrze, że nie zagrał.

1

Jak to prawda z de Jongiem to Deco niech się pakuję. Jak
można ot, tak za.rzucać zawodnikowi, że udaję, że jest chory czy źle się czuję. Dolewanie do ognia.

Masakra jak tyk klubie stawia się na ludzi bez doświadczenia. Gdy tu był trener i dyrektor sportowy z doświadczeniem to wyglądałoby to 3x lepiej. Ja mam nadzieje, że przynajmniej sztab medyczny ma doświadczenie, choć cholera wie. To już wszystko po prostu bawi. Będzie, co ma być. ;)

0

@norbi77 Frrran w formie. :D W spotkaniu po kadrze był beznadziejny. Lewy bez formy przynajmniej strzela. Już widzę jak Delfin w 80 min ratuję nam wynik.

Fermin przestał grać, bo wrócili de Jong i Pedri. Miał grać w pierwszej 11 na Porto, Atletico i Gironą? Tylko z Rayo i Atletico zagrał ochłapy`i odrazu zamrażarka, wielką różnica czy by zagrał po 20 czy 10, no chyba Fermin miał grać w pierwszym z Porto i Atletico i Gironą. Poza tym w ost sootkaniach w lidze Sevilla 53, Granada 61, Bilbao 70, Real 72, Sociedad 60, Alaves 60.Jak zwykle czepianie się na siłę.

Jeszcze co do Guiu kiedy niby miał zagrać? z Bilbao zadebiutować 22 października a w listopadzie był już na zgrupowania kadry i MŚ u17. Mógł jedynie zagrać z Realem, Porto, Atletico i Gironą wielkie mi halo. Jedynie można się przyczepić, że wczoraj nie zagrał. Miał grać z Realem, Atletico i kluczowym meczu z Porto?

0

Ciekawe jak wynalazek wymyśli sobie Laporta. :D To spotkanie w restauracji na obiad czy kolacje?

8

Naszła mnie nostalgia Barcelońska i zajrzał to swojego pięknego katalogu FCB i przypomniały mi się tapety z Barcą XD Oto te wypociny. Nie wiem co miałem na myśli z tymi skrzydłami przy Leo :D

Lionel Messi

https://i.imgur.com/n4CKQAS.png
Andrés Iniesta

https://i.imgur.com/uOJokNy.png
Neymar

https://i.imgur.com/b6kjZ2J.png
FC Barcelona - 2013-14

https://i.imgur.com/NJ8nnim.png


a tu jeszcze taki Federer.
Roger Federer

https://i.imgur.com/THYwt0l.png ;)

0

@Kuba_1 Nie bronie Xaviego, mam go dość. To ile z Interem 6, 7, 4 na łeb? Z Kopenchagą skromne 3?

0

@Albatros Serio? Dokładnie wiesz, że z tym Fabeegasem czy Egiptem chodzi o doświadczenie. Sam gdzieś pisałeś o Marquezie (jeśli nie to sorry) i gdzie to doświadczenie. Dobrej nocy Albatrosie ;)

0

@Culers Ja się nie zachwycam. Nie mam zamiaru już wyliczyć ile z kim przegramy. Dla mnie to żałosne podejście.

0

@LaLigaPD Nie w tym sensie. Lepiej myśleć ile nam wpieprzy Inter?

1

@Albatros Al Sadd chodziło jak maszyna z pomysłem. Fajnie odbierasz mój komentarz.

0

Jest gdzie wytłumaczone dokładnie jak będzie wyglądać nowa LM?

1

@fart Hudson niezapomniany komentarz dzieciństwa! Pamiętam jak, zbierałem bramki i skróty koniecznie z jego komentarzem. Dobrze, że tego syfu nie komentuję (chyba, że się mylę). Tak wszystko się spier***!

8

@Encore Za darmo dałby 3x więcej niż Rafałek, a na DP biegałby chłop za 50-70 baniek.

6

Podziwiam ludzi którzy, znają, jaki jest burdel w klubie i Laportę chcą zmiany w środku sezonu. Przecież on sobie spokojne może wymyślić Titiego czy Fabregasa z Como, albo kogoś z Arabii jak brał Xaviego z Kataru. Już widzę, jak Flicka podpisuję. :D O najlepiej trenera, który ma lidera czy mistrza Kataru, Jordanii, Egiptu.

0

@Albatros Klopp — Młodzieżówka Frankfurtu rok, Mainz 6 lat, Dortmund 7. To oczywiste, że Klopp już był 3x lepszych trenerem. Fajne porównanie. Ale Ty tylko sobie wstawisz składziki, transferki i porównasz, a pracowanie nad taktyką 13 lat, doświadczenie, obycie w dużym klubie, w wielkich meczach to nic. :D Daj Kloppa do Barcy po tej przygodzie z młodymi w Frankfurcie, to zobaczymy.
`
Zmiana trenera na odpierdol. Dalej półśrodki.. Zmiana trenera nic nie da? A skąd wiesz. że po zmianie trenera nie będzie jeszcze gorzej i nie skończymy poza top 4, a wtedy jesteśmy skończeni. Jeśli zmiana to tylko na top trenera, wiadomo, że każdy może się nie sprawdzić, ale trzeba skończyć z półśrodkami.

0

@Gaz Xavi gówno zrobił, totalne zero trenerskie, Barca zrobiła milion kroków w tył. Jestem bardzo ciekaw czy w momencie gruzów, po rudym czy cudowny Arteta lub Alonso by to ogarnęli. Gdyby nie Xavi to w ataku biegałbym Abde czy Judgla a w obronie Mingueza, pewnie gdyby nie było top 4, to de Jong grałby w The Reds a Pedri w City. Roque byłbym marzeniem. Ale wiadomo Papszun czy siwy bajerant też by to uratował. Ja rozumiem, że styl głupie wypowiedzi, taktyka, ale gadanie, że Xavi nie miał wyników i nic nam nie dał, jest mega żenujące, a także jest ohydnym i podłym kłamstwem. Najlepiej ot, tak wypierdalaj. Dajmy kiedyś trenerem Barcy będzie Fabregas i znów będzie, wypierdalaj!

No i oczywiście tylko wina Xaviego, że piłkarze nie trafiają z 5 metrów, nie potrafią przyjąć piłki czy mają paraliż w obronie. Prawda jest taka, że nasi piłkarze często sami swoją postawą są na poziomie Cadizu. Bez DP z górnej półki, 36 latkiem w ataku z leszczami ba skrzydle typu Raphinha nie ma co liczyć ba ćwierćfinał.

Nie lepiej poczekać do końca się sezonu (kto wie, może jak nic nie wygra, to sam odejdzie), docenić, że wyciągnął Barcę z dupska podziękować za mistrza, zrozumieć, że chłop nie podołał i życzyć powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. A nie wyzywać? Też wkurza mnie taka gra, ale rozumiem go, ma duże braki trenerskie i nie potrzebnie poszedł na głęboką wodę. Jak odejdzie kiedyś z Barcy, to jeszcze spokojnie może być świetnym trenerem. Mega bym chciał, żeby poszedł do klubu gdzie, jest porządek, a nie burdel gdzie może dostać na DP 3 mln.

1

@Dejvo Półśrodeczki jak przez 10 lat. Tylko top doświadczony trener, który ma obycie w ligowych spotkaniach (nie jeden sezon i wielkich meczach. Wiadomo lepiej Marquez do lata, Fabregas do wiosny a do zimy Henry.

0

@Culers No i dlaczego kłamiesz. Brak wyników haha Mistrzostwo to gówno tak samo
wicemistrzostwo gdzie wyciągnął na z mega dupy. A no tak nie wygrał LM.

0

@barcanawieki Wynalazek trenerski z dupy będzie cudownym prezentem.

2

Dla niektórych tutaj to chyba byłoby lepiej nie awansować i dalej odczuwać wstyd, że gramy w LE. a także robić z Barcy klub mem :D Wiadomo, Inter dopieprzy nam 10-0 a Kopenchaga 5-0. Zamiast cieszyć się z awansu i liczyć, że przejdziemy do kolejnej rudy, co poprawiłoby finanse klubu, to lepiej liczyć kto nam więcej wpierdoli.

Gra na ten moment żenująca, ale mnie mega cieszy awans i czekam na rewanż z Interem, tak wiem 8-0 na łeb Martinez 5 goli. Pewnie wszyscy też wiedzą, jak będziemy grać za 2 miesiące. Żeby byście się nie zdziwili, jak wylosujemy Inter i awansujemy dalej.

0

@Dayan016 Najlepsza opcja to LR.

3

Komentarz usunięty

0

@JimMorrisonFCB No gra w LE i cudowne mecze z rudym cudowne czasy. Teraz wychodzimy z grupy i tracimy 7 pkt do lidera po 16 kolejkach. No ale jak uważasz :)

0

No to czekamy jutro na Marqueza!

0

@FcBforever221 Tak jasne.

0

@mkord To świadczy o tym, że Jude jest w tym aspekcie znacznie lepszy. No i? To w takim razie Lampard był lepszy od Xaviego. Pedri jest o wiele lepszy od Angola np. w czytaniu gry, zwłaszcza w środku pola,.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?