Jeśli według Was dziś nie wygraliśmy przez Xaviego to pogratulować. Też uważam, że Xavi powinien odejść, ale po sezonie. Ten mecz remisujemy przez brak skuteczności. To jak przechodziliśmy do ataku, nie brało się z przypadku, to ile często miel wolnego miejsca i opcji to zagrania to głowa mała, Neymar z jedną nogą miałby 2 asysty. Co według Was miał jeszcze zrobić Xavi? Szczególnie z popisem rzemiosła futbolowego w polu karnym naszych asów. Nie specjaliści od taktyki się wypowiedzą. Wpuszcza Rekina daję ciasteczko, a ta sierota z Brazylii pieprzy setkę. Zz takim partactwem samego zawodnika nie wygrasz meczu, ale wiadomo winny tylko trener.
Już widzę jak, teraz przychodzi topowy trener nawet z niższej i zgadza się na 6 miesięcy lub 12 kontrakt, a znając Laporte będzie tak pewny swoją wyboru, że da jakiemuś trenerowi z dupy kontrakt na dwa lata, to powtarzanie tego samego błędu kolejny raz co jest mega głupota, a także stratą czasu. Ja już mam dość działania na gorąco. Dla mnie trzeba dograć te pól sezonu z Xavim i przez ten pół roku rozlatać się za trenerem lub po cichu z kimś się dogadać, a nie w miesiąc. Jeśli ufacie tak Laporcie to powodzenia. Jeśli teraz zmienimy, trenera to wjebiemy się jeszcze w większe gówno, ale to tylko moje zdanie.
Jeszcze jedno czy wy nie widzkcir, że w naszym ataku grają przeciętniacy. To ich granie w ataku to jest kurwa żart, albo piłka źle przyjęta, mega gapiostwo, i wielka niedokładność. Klopp z takim atakiem by gówno grał. Dopóki przy najmie 2/3 ataku nie będzie zmienione, to zmiana trenera wiele nie da, chyba że na Guardiole. Felix - Lewy (na emeryturze) Raphinha. Z czym do ludzi? Jestem bardzo ciekaw, jak będzie chodził Rafałek z nowym trenerem. :D
Araujo dziś gra jak profesor, wszystkie pojedynki wygrywa, a czytanie gry to coś pięknego! Top 3 obrońców na świecie, choć czy nie najlepszym? Bo kto jest lepszy/?
Już nie gadajcie, że gramy źle. Potrafimy świetnie wychodzić do ataku, niestety Rafałek wszystko zatrzymuje, musi wejść Yamal. Według mnie dobry mecz Roberta.
Wreszcie jakaś kreatywna gra w ataku, tylko często niedokładnie wykorzystywana, szczególnie Raphinhe, kolejny mecz, które pokazuje, że jest totalnym średniakiem, on to sobie może grać w max Betisie, jak my go nie sprzedamy to nas zarząd to przygłupy, gościu ma tylko przebłyski, młody Yamal samym dotknięciem piłki go zjada.
Jak nic nasz ukochany Łysy gra na zwolnienie, widzi, że musi poduczyć Xaviego. Szejku zwalniaj Pepa! Guardiola bierze Alvareza i Rodrigo i wraca do domu, potem tryplet! :D
Ale tak na serio to gdyby Pep był trenerem a Xavi jego asystentem w Barcelonie to byłoby yo pięknego, niestety to już tylko marzenia.
@Seledynowy Kompletnie nie rozumiem, dlaczego Xavi nie zagra 3 spotkań pod rząd od 1 minut z Ferrranem albo nawet Guiu. Lewy często w końcówce (tak od 70 min) wygląda najlepiej. Niestety nie ma na to szans.
Ogólnie to najlepiej jakby w ataku Ferran grał od 1 minut tak do 65-70, a potem wpuszczać Lewego za niego lub za Felixa Lewego i przesuwać Ferrana na lewe skrzydło.
LR to już wie, jak będziemy grać za 2 miesiące. Skąd ta pewność, że zgramy z dajmy z Lipskiem tak jak z Gironą i dostaniemy 4 na łeb? Równie dobrze możemy zagrać tak z Realem czy Atletico a w tych meczach nie było szansa na jakieś ostre lanie, no, chyba że uważacie, że zagraliśmy słabo. ;D
Najlepiej napisać, że na nic nie ma szans i już skreślać. Przez dwa miesiącu może wiele się zdarzyć
@kuz A mecz z Atletico to co? Wiadomo mecz meczowi nie równy, ale Atletico jest lepsze 2x od Lazio i Kopenchagi, na pewno nie są gorsi od Lipska czy PSG. Poza tym na tem moment nie ma znaczenia. Dlaczego za dwa miesiące mamy Lipskiem nie zagrać tak jak z Realem (brak de Jonga, Pedriego) tylko tym razem nie spieprzyć końcówki?
@FcPortoFan1999 Też już coraz mniej ogląda. Jak coś wydarzy się dobrego (wiadomo nie często :D) to siedzi cicho.
Dla mnie to jest śmieszne, że w tytule ma przegryw a w filmie mówi o rozczarowaniu, a to coś innego. Barca jest ogromnym rozczarowaniem, przegrywem już nie. Na ten moment przegrywem jest tylko United i trochę też Newcastle (prowadzili 1-0 z Milanem, a przegrali i odpadli), a no i Benfica ;p
Footroll i umieszczanie Barcy jako przegryw :D Przegryw połowy sezonu, bo straciliśmy 6 mln hah. Czyli to. że grasz słabo oznacza, że jesteś przegrywem. :D Choć cholera wie czy mu chodzi o przegrywów czy rozczarowania.
@hayek Ale człowieku gdzie mówię o transferach, jak zwykle obracanie w drugą stronę. Chyba to jasne, że dyrektor sportpwy z obyciem i doświadczeniem dałby więcej niż Deco.
Jak to prawda z de Jongiem to Deco niech się pakuję. Jak można ot, tak za.rzucać zawodnikowi, że udaję, że jest chory czy źle się czuję. Dolewanie do ognia.
Masakra jak tyk klubie stawia się na ludzi bez doświadczenia. Gdy tu był trener i dyrektor sportowy z doświadczeniem to wyglądałoby to 3x lepiej. Ja mam nadzieje, że przynajmniej sztab medyczny ma doświadczenie, choć cholera wie. To już wszystko po prostu bawi. Będzie, co ma być. ;)
@norbi77 Frrran w formie. :D W spotkaniu po kadrze był beznadziejny. Lewy bez formy przynajmniej strzela. Już widzę jak Delfin w 80 min ratuję nam wynik.
Fermin przestał grać, bo wrócili de Jong i Pedri. Miał grać w pierwszej 11 na Porto, Atletico i Gironą? Tylko z Rayo i Atletico zagrał ochłapy`i odrazu zamrażarka, wielką różnica czy by zagrał po 20 czy 10, no chyba Fermin miał grać w pierwszym z Porto i Atletico i Gironą. Poza tym w ost sootkaniach w lidze Sevilla 53, Granada 61, Bilbao 70, Real 72, Sociedad 60, Alaves 60.Jak zwykle czepianie się na siłę.
Jeszcze co do Guiu kiedy niby miał zagrać? z Bilbao zadebiutować 22 października a w listopadzie był już na zgrupowania kadry i MŚ u17. Mógł jedynie zagrać z Realem, Porto, Atletico i Gironą wielkie mi halo. Jedynie można się przyczepić, że wczoraj nie zagrał. Miał grać z Realem, Atletico i kluczowym meczu z Porto?
4
Jeśli według Was dziś nie wygraliśmy przez Xaviego to pogratulować. Też uważam, że Xavi powinien odejść, ale po sezonie. Ten mecz remisujemy przez brak skuteczności. To jak przechodziliśmy do ataku, nie brało się z przypadku, to ile często miel wolnego miejsca i opcji to zagrania to głowa mała, Neymar z jedną nogą miałby 2 asysty. Co według Was miał jeszcze zrobić Xavi? Szczególnie z popisem rzemiosła futbolowego w polu karnym naszych asów. Nie specjaliści od taktyki się wypowiedzą. Wpuszcza Rekina daję ciasteczko, a ta sierota z Brazylii pieprzy setkę. Zz takim partactwem samego zawodnika nie wygrasz meczu, ale wiadomo winny tylko trener.
Już widzę jak, teraz przychodzi topowy trener nawet z niższej i zgadza się na 6 miesięcy lub 12 kontrakt, a znając Laporte będzie tak pewny swoją wyboru, że da jakiemuś trenerowi z dupy kontrakt na dwa lata, to powtarzanie tego samego błędu kolejny raz co jest mega głupota, a także stratą czasu. Ja już mam dość działania na gorąco. Dla mnie trzeba dograć te pól sezonu z Xavim i przez ten pół roku rozlatać się za trenerem lub po cichu z kimś się dogadać, a nie w miesiąc. Jeśli ufacie tak Laporcie to powodzenia. Jeśli teraz zmienimy, trenera to wjebiemy się jeszcze w większe gówno, ale to tylko moje zdanie.
Jeszcze jedno czy wy nie widzkcir, że w naszym ataku grają przeciętniacy. To ich granie w ataku to jest kurwa żart, albo piłka źle przyjęta, mega gapiostwo, i wielka niedokładność. Klopp z takim atakiem by gówno grał. Dopóki przy najmie 2/3 ataku nie będzie zmienione, to zmiana trenera wiele nie da, chyba że na Guardiole. Felix - Lewy (na emeryturze) Raphinha. Z czym do ludzi? Jestem bardzo ciekaw, jak będzie chodził Rafałek z nowym trenerem. :D
0
@PaCo To co już biała flaga.
1
Kolejny mecz nie wygryaamy przez Rafała, Remis przez niedokładność, Xavi ma przejebany z atakiem.
0
Spalony delikatny. Żałosbdne.
0
Araujo dziś gra jak profesor, wszystkie pojedynki wygrywa, a czytanie gry to coś pięknego! Top 3 obrońców na świecie, choć czy nie najlepszym? Bo kto jest lepszy/?
3
Już nie gadajcie, że gramy źle. Potrafimy świetnie wychodzić do ataku, niestety Rafałek wszystko zatrzymuje, musi wejść Yamal. Według mnie dobry mecz Roberta.
Wreszcie jakaś kreatywna gra w ataku, tylko często niedokładnie wykorzystywana, szczególnie Raphinhe, kolejny mecz, które pokazuje, że jest totalnym średniakiem, on to sobie może grać w max Betisie, jak my go nie sprzedamy to nas zarząd to przygłupy, gościu ma tylko przebłyski, młody Yamal samym dotknięciem piłki go zjada.
Vamos Barca!
1
@Comentateiro Najprostsze rozwiązanie? nie oglądaj, jak już wiesz. Może szkoda marnować melisy ;p
0
Sevilla jeszcze spadnie..
3
Jak nic nasz ukochany Łysy gra na zwolnienie, widzi, że musi poduczyć Xaviego.
Szejku zwalniaj Pepa! Guardiola bierze Alvareza i Rodrigo i wraca do domu, potem tryplet! :D
Ale tak na serio to gdyby Pep był trenerem a Xavi jego asystentem w Barcelonie to byłoby yo pięknego, niestety to już tylko marzenia.
0
@darr0o O wiele bardziej wolę Yamala. Raphinha jest cholernie niedokładny, chaotyczny w swych decyzja. Kompletny brak pewności siebie.
0
@Seledynowy Kompletnie nie rozumiem, dlaczego Xavi nie zagra 3 spotkań pod rząd od 1 minut z Ferrranem albo nawet Guiu. Lewy często w końcówce (tak od 70 min) wygląda najlepiej. Niestety nie ma na to szans.
4
Ogólnie to najlepiej jakby w ataku Ferran grał od 1 minut tak do 65-70, a potem wpuszczać Lewego za niego lub za Felixa Lewego i przesuwać Ferrana na lewe skrzydło.
0
@qbuteq Niby czemu :D
0
@BARCA1899Messi Najważniejsze żeby Raphinha nie zagrał a Yamal.
0
Na ten moment wykupilibyście Felixa
0
@Michael24 Legia wiele razy.
0
Była grana już restauracja?
3
LR to już wie, jak będziemy grać za 2 miesiące. Skąd ta pewność, że zgramy z dajmy z Lipskiem tak jak z Gironą i dostaniemy 4 na łeb? Równie dobrze możemy zagrać tak z Realem czy Atletico a w tych meczach nie było szansa na jakieś ostre lanie, no, chyba że uważacie, że zagraliśmy słabo. ;D
Najlepiej napisać, że na nic nie ma szans i już skreślać. Przez dwa miesiącu może wiele się zdarzyć
0
@kuz A mecz z Atletico to co? Wiadomo mecz meczowi nie równy, ale Atletico jest lepsze 2x od Lazio i Kopenchagi, na pewno nie są gorsi od Lipska czy PSG. Poza tym na tem moment nie ma znaczenia. Dlaczego za dwa miesiące mamy Lipskiem nie zagrać tak jak z Realem (brak de Jonga, Pedriego) tylko tym razem nie spieprzyć końcówki?
2
@FcPortoFan1999 Też już coraz mniej ogląda. Jak coś wydarzy się dobrego (wiadomo nie często :D) to siedzi cicho.
Dla mnie to jest śmieszne, że w tytule ma przegryw a w filmie mówi o rozczarowaniu, a to coś innego. Barca jest ogromnym rozczarowaniem, przegrywem już nie. Na ten moment przegrywem jest tylko United i trochę też Newcastle (prowadzili 1-0 z Milanem, a przegrali i odpadli), a no i Benfica ;p
0
@Robertos123 A my obudzimy się z Marquezem ;)
0
Footroll i umieszczanie Barcy jako przegryw :D Przegryw połowy sezonu, bo straciliśmy 6 mln hah. Czyli to. że grasz słabo oznacza, że jesteś przegrywem. :D Choć cholera wie czy mu chodzi o przegrywów czy rozczarowania.
1
@Lucerfi Papryczki i przede wszystkim uwielbiamy przeze mnie Frusciante! To jest to.
0
@sokot Wszytko o dupy strony. Mimo wszystko plus taki, że de Jong nie zagrał, dostałby kontuzji i nie byłoby 3 miliomów, a i de Jonga by nie było.
0
@hayek Ale człowieku gdzie mówię o transferach, jak zwykle obracanie w drugą stronę. Chyba to jasne, że dyrektor sportpwy z obyciem i doświadczeniem dałby więcej niż Deco.
0
@hayek Tak z Interem 20 xd
0
@Magicc89PL Jak by de Jong zagrał w tym meczunto to pogratulować. Nie ma szans, źe symulował, ale dobrze, że nie zagrał.
1
Jak to prawda z de Jongiem to Deco niech się pakuję. Jak
można ot, tak za.rzucać zawodnikowi, że udaję, że jest chory czy źle się czuję. Dolewanie do ognia.
Masakra jak tyk klubie stawia się na ludzi bez doświadczenia. Gdy tu był trener i dyrektor sportowy z doświadczeniem to wyglądałoby to 3x lepiej. Ja mam nadzieje, że przynajmniej sztab medyczny ma doświadczenie, choć cholera wie. To już wszystko po prostu bawi. Będzie, co ma być. ;)
0
@norbi77 Frrran w formie. :D W spotkaniu po kadrze był beznadziejny. Lewy bez formy przynajmniej strzela. Już widzę jak Delfin w 80 min ratuję nam wynik.
Fermin przestał grać, bo wrócili de Jong i Pedri. Miał grać w pierwszej 11 na Porto, Atletico i Gironą? Tylko z Rayo i Atletico zagrał ochłapy`i odrazu zamrażarka, wielką różnica czy by zagrał po 20 czy 10, no chyba Fermin miał grać w pierwszym z Porto i Atletico i Gironą. Poza tym w ost sootkaniach w lidze Sevilla 53, Granada 61, Bilbao 70, Real 72, Sociedad 60, Alaves 60.Jak zwykle czepianie się na siłę.
Jeszcze co do Guiu kiedy niby miał zagrać? z Bilbao zadebiutować 22 października a w listopadzie był już na zgrupowania kadry i MŚ u17. Mógł jedynie zagrać z Realem, Porto, Atletico i Gironą wielkie mi halo. Jedynie można się przyczepić, że wczoraj nie zagrał. Miał grać z Realem, Atletico i kluczowym meczu z Porto?
0
Ciekawe jak wynalazek wymyśli sobie Laporta. :D To spotkanie w restauracji na obiad czy kolacje?