0

Pięknu Urugwajczyk z The Reds okradziony!

1

@hayek No chyba to, oczywiste? Chyba nikt normalny nie pomyślał przed sezonem, że zajdziemy dalej. Nie ma co porównywać z królami tych rozgrywek. Według mnie w półfinale będą. My to w LM możemy się porównać z Interem czy Arsenalem.

1

Jeśli Kane nie dozna jakiejś kontuzji to na luzie pobije rekord Roberta. Lewandowski na etapie 11 kolejki miał 12, a Harry już ma 17 :D

A i jeszcze z ciekawości ile Wiking strzelił w pierwszym sezonie gol u Guardioli?

0

O Real 5-1. Odpalili formę i po LM!

0

Legia ma już awans?

0

@Chucky Niech nawet w tym roku nie wraca. Niech powróci na 100%.

0

de Jong pod choinkę będzie?

0

@Emhyr A jak są 3 co się liczy?

0

@Tasde Oby w ost kolejce Porto wygrało z Szachtarem,, a najlepiej to niech nasi pokażą jaja, charakter i wygrają z Porto i będzie pewne 1, dobrze, że ten mecz nie za tydzień, bo z taką formą nie zdzi3wiłaby mnie wygra Porto 3-0 z nami.

0

@Emhyr Ja wiem, że my możemy mieć 12, ale też wiem, że mogą 12 mieć 3 ekipye i dalej nie znam się na zasadach..

2

@Lionel_Messi10 Pp cholerę my kupowaliśmy Griezmanna, trzebabyło wydać tą kasę na Martineza.

0

Nam to w ogóle wygrana z Antwerp da awans? :D pomijając mecz z Porto.

0

@michal26 Nie no wiadomo. Szkoda, że my nie mamy takich skrzydeł.

2

Wow! Kane w 13 meczach 19 goli, 5 asyst. Cóż za wejście do Bayernu!

Harry zrobił kapitalny ruch przenosząc się do Bayernu. Anglik będzie mocnym kandydatem do Złotej Piłki. W sumie chciałbym żeby dostał, tylko średnio mi pasuję Euro dla Anglii czy LM dla Bayernu. Uff, jak to dobrze, że nie poszedł do Realu czy United :D

5

Barcelono ucz się od Realu jak się ogarnia grupę w LM!

0

Bellingham skończył się!

0

United przejmuję pałeczkę po Barcelonie!

3

Niech awansuję United z 2 a my z 1. Dawać Łysego!

0

Oni wsadzą tu 10 :D

1

Czemu kur* nie możemy grać jak Sociedad? Może by im trenera zabrać ;p

0

@Kuba_1 A skąd wiesz, że Szachtar wygra z Belgami. Ogólnie ns razie nie ma co dramatyzować. Trzeba poczekać do 5 kolejki, jeśki my przegramy z Porto i Szachtar wygra to będziemy się martwić.z

0

@Albatros Bez przesady z tymi liczeniem. Czyli to, że musimy liczyć na wygraną z Belgami to już słynna matematyka polskiej kadry? Nie możemy zrobić awansu w ost kolejce? Twoim tokiem myślenia Atletico też musi liczyć a grupa też średnia.

1

@Bartas7VeB Czyli mistrzostwo zdobył słaby trener? No to dzwonimy do Pirlo. Xavi najlepiej powinien pójść do mniejszego klubu żerby go ocenić czy się nadaję. Na ten moment nie ma sensu oceniać jego jako trenera, bardziej ocenić można jego prace w Barcelonie.

4

@Emhyr Myślę tak samo. Przecież to są jaja, że po takich dramatach do Barcy wielkiego klubu przychodzi trener, który prowadził klub w Katarze. Xavi powinien pójść drogą Guardioli (Barca B, Barcelona, a jeśli nie dałby rady w Barcelonie B to do widzenia albo najlepiej drogą Enrique (Barca B, mniejszy klub w Hiszpanii, trochę większy klub w innej lidze) dopiero Barca. Który trener coś zrobił większego przychodzą z pustyni futbolu lub np, MLS? Najwięksi trenerzy (Carlo, Mourinho, Guardiola, Wenger) zaczynali w małych klubach. Właśnie to jest najlepsza ocena, jeśli robisz świetną robotę i wyniki w małych klubie, to oznacza, że masz spory potencjał trenerski i można wtedy myśleć o czymś więcej.

Xaviego możecie skreślać i kończyć mu karierę trenerską, ale za to, że wyciągnął nas z gówna i dał mistrza należą się brawa! Jestem bardzo ciekawy czy Arteta lub Xabi by to zrobili, a ten pierwszy zaczynał u Pepa w Anglii a nie w Katarze. Podziwiam też ludzi, którzy go wyzywaj i nie mają do niego szacunku Oczywiście krytyka Xaviemu się należy. Laporta zrobił wielką głupotę i go w to wpieprzył, wątpię, że ktoś by odmówił. Niestety odkąd odszedł Guardiola aż do teraz wszystko jest robione od dupy strony.

Jeszcze co do kariery trenerskie Xaviego, to równie dobrze może pójść do np, Realu Saragossa i za 3 lata okazać się się świetnym trenerem bo czemu nie? Moim zdaniem Xavi ma potencjał na trenera z wyższej półki.

7

Ja mam nadzieję, że nikt tu nie zaczyna skreślać czy wątpić w Yamala po jego ost meczach. Widać , że to jeszcze dzieciak. Niestety ost gra bardzo niedokładnie, za sxybko, i nerwowo chce coś zrobić. Niemiej jednaj zyskuje ogromne doświadczenie.

0

@PatriBarca Potencjał kest i ten potencjał ma mnóstwo czasu.

0

@_barti Guardiola już dogadany.

1

@dafik85 No i co z tego? Jakbyśmy dostali słabszego i awansowali to czeka nas ktoś movnynw kolejnej fazie. Równie dobrze z 1 może być PSG, Inter.

0

@Kuba_1 Przegrywamy z Porto i Antwerp (:D). Porto wygrywa z Szachtarem - Porto 15, Barca 9, Szachtar 9

0

@_barti Jaka matematyka? :D My po prostu musimy wygrać swój mecz i tu ma oznaczać matematykę :D Robisz to na siłę. Wiele drużyn zaklepuję sobie awans w ost kolejce. Czyli twoim myśleniem Atletico, PSG, Newcastle, Napoli, Inter, Dortmund, Milan, Arsenalnteż muszą liczyć.:p Nie wiem co ma twój komentarx ma do mojego, ja tylko stwierdziłem , że 1b pkt robi awans oceniam co może stać się w grupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?