Ludzie z tą beką w stronę Garcii przesadzają. Wiem, że potrafi się zagotować, ale brak regularnej gry może robiź swoje. Nigdy nie będzie naszym podstawowym obrońcą, ale nie skreślałbym go Na pewno nie jest takim plackiem jak Alonso. Dzisiaj bardzo s4olidny mecz mecz Erica.
wiadomo nie ma co już oceniać ale nie dziwić się jak Bellingham będzie niewypałem, często bywa, że piłkarzy przechodzący z Bubdesligi nie dają radu, niemiej jednak pewniejsze jest to, że jedn6aj będzie dużym wzmocnieniem.
@TheNekro94 Wiedziałem, że ktoś to napiszę. :) Ja odniosłem się to sytuacji z Arsenalem. Wiem, że zdarza mu się pieprzyć głupoty i mieć wymówki. Ale i tak uważam. że tutaj często przypieprzą się do Xaviego na siłę i byle o co.
Ja wiem, że Xavi ma wiele wad, ale tutaj panuję przypieprzanie się na siłę to pierdół. W tej wypowiedzi po meczu z Arsenalem tylko powiedział jak wyglądała ich intensywność, a tutaj wyciąganie czegoś o mentalu czy, że chcę bronić swej porażki wymówkami. Z
@zibiku Poczekamy zobaczymy, jeszcze może dostać szansę. np. z Milanem. Wiadomo, że sparingi są do tego, ale jak nie dostanie min Faye to tragedi nie będzie. Bardziej się odnosiłem to słów autora tweeta, który czepia się, że na treningu Xavi na niego stawiał, a potem z Arsenalem nie zagrał. A to jest przypieprzanie się na siłę.
@Culer_1906 No jakby mu kupili Cancelo to Roberto już nie będzie alternatywą. Kto obecnie ms być alternatywą dla Balde i Kounde. Już widzę jak Xavi nie chcę kogoś lepszego od Alonso Sam ma sobie kupić?
@TaughtMule Hah ale przypieprzanie się na siłę. :;D Co z tego, że w pierwszym sparingu nie zagrał? Czyli to, że tworzył duety na treninigu to oznacza , że powinien zagrać? Gra na treningu obok Araujo to już bardzo dużo dla tak młodego piłkarza. Niech w spokoju trenuję, na pewno dostanie swoje szanse. A jak nie dostanie szans z w kolejnych sparingach to nic się nie stanie. Nie wiecie jak se sobą n rozmawiali i co mu obiecał Xavi. Chłopsk widać, że ma pokorę, ma czas.
4
Co ten młody robi! Gol i asystka! Kolejna perełeczka!
2
Real ma pecha po trafia w poprzeczki. haha
0
@AlphaNumeric To niech lepiej strzalają.
0
My diamenciki mamy za darmo! W dupie mam jakieś Gulery!
Piękna chwila młodego. Wreszcie strzały z daleka.
0
Ludzie z tą beką w stronę Garcii przesadzają. Wiem, że potrafi się zagotować, ale brak regularnej gry może robiź swoje. Nigdy nie będzie naszym podstawowym obrońcą, ale nie skreślałbym go Na pewno nie jest takim plackiem jak Alonso. Dzisiaj bardzo s4olidny mecz mecz Erica.
1
Dembele raz zrobił coś dobrego, a potem ws9zystko pieprzy. Sprzedać bez zastanawiania. ale nie za 25 :D
1
Ależ Balde szybko wrócił po okropnej kontuzji i nie stracił nic na jakości. Coś pięknego, że go mamy! Vamos Balde!
0
@Croocers W tym meczu? no bez jaj.
0
@abram3k Szkoda ;(....
7
Gavi już ostrzy koreczki!
1
@Michalekek Sam jesteś drewniany.
0
wiadomo nie ma co już oceniać ale nie dziwić się jak Bellingham będzie niewypałem, często bywa, że piłkarzy przechodzący z Bubdesligi nie dają radu, niemiej jednak pewniejsze jest to, że jedn6aj będzie dużym wzmocnieniem.
0
Mój twardy byczek!
0
Dlaczego Vini nie powtarza karnego? Przecież poprzeczka rasistka mu przeszkodziła!
0
@Rust_Cohle Chyba w szpitalu.
0
Ależ to rozegrali! Pięknie wydyma Śmietana! Mina Kury bezcenna :) Jazda po Manitę!
Wiem, że to towarzyski, ale Gundogana koszulka Barcy nie parzy. Błagam niech chociaż ten transfer będzie petarda.
0
Ale bym nam .Seba zamknął mordy! Wreszcie będziemy nasuwać z daleka, a Oriol walił okna w ty tym sezonie!
1
@kamyk_23 Prxecież jak dziś przegramy 3-0 to pół LR wywiesi białą flagę.
0
Czas na tradycje i spuszczenie Śmietanie wpier**! Vamos Barca! Gundogan poczaruję!
Oby tylko prądu mi nie wyjebalo!
0
@TheNekro94 Wiedziałem, że ktoś to napiszę. :) Ja odniosłem się to sytuacji z Arsenalem. Wiem, że zdarza mu się pieprzyć głupoty i mieć wymówki. Ale i tak uważam. że tutaj często przypieprzą się do Xaviego na siłę i byle o co.
0
@eckov To nie wiedziałem. To fajnie, jakby miał odejść za tylr to przynajmniej nas by nie wydymali.
2
Ja wiem, że Xavi ma wiele wad, ale tutaj panuję przypieprzanie się na siłę to pierdół. W tej wypowiedzi po meczu z Arsenalem tylko powiedział jak wyglądała ich intensywność, a tutaj wyciąganie czegoś o mentalu czy, że chcę bronić swej porażki wymówkami. Z
0
@zibiku Poczekamy zobaczymy, jeszcze może dostać szansę. np. z Milanem. Wiadomo, że sparingi są do tego, ale jak nie dostanie min Faye to tragedi nie będzie. Bardziej się odnosiłem to słów autora tweeta, który czepia się, że na treningu Xavi na niego stawiał, a potem z Arsenalem nie zagrał. A to jest przypieprzanie się na siłę.
0
@Jackazz Ale jak si ę spłakał? Po prostu powiedzia o intensywności Arsenalu, tu nie chodzi, że chc ę bronić wymówkami porażkę.1
0
Ciekawe ile by za Dembele dali, znając żyxie z 50.
0
@FCB24 No dobrs, ale doskonalr wiess jak ciężko u nas z transferami. Mamy kupić kolejnego Romeu na siłę?
0
@Culer_1906 No jakby mu kupili Cancelo to Roberto już nie będzie alternatywą. Kto obecnie ms być alternatywą dla Balde i Kounde. Już widzę jak Xavi nie chcę kogoś lepszego od Alonso Sam ma sobie kupić?
21
@TaughtMule Hah ale przypieprzanie się na siłę. :;D Co z tego, że w pierwszym sparingu nie zagrał? Czyli to, że tworzył duety na treninigu to oznacza , że powinien zagrać? Gra na treningu obok Araujo to już bardzo dużo dla tak młodego piłkarza. Niech w spokoju trenuję, na pewno dostanie swoje szanse. A jak nie dostanie szans z w kolejnych sparingach to nic się nie stanie. Nie wiecie jak se sobą n rozmawiali i co mu obiecał Xavi. Chłopsk widać, że ma pokorę, ma czas.
0
Ależ szczota wyczyściła!
0
Proszę mim tu niw porównywać pięknego diamenciku Gaviego do jakiejś piłkarzyny Legły!