A czemu nasza pomoc nie może wyglądać tak - de Jong/?, Gundogan/Gavi, Pedri/Guler? Wtedy wystarczyłoby kupić zmiennika dla de Jonga, jeśli tylko zmiennik to nie musi być jakiś kozak, wystarczyłby ktoś starszy, a poza tym mógłby nieraz na tej pozycji grać Christensen. Lepiej byłoby kupić DP za rok znacznie lepszego niż teraz na siłę jakieś śmieszne opcje jak Parejo czy Romeo. de Jong na pozycji Busquetsa potrafi grać znakomicie. No ale może się nie znam.
A nie możemy grać de Jong, Gundogan, Pedri? de Jong w minionym sezonie radził sobie bardzo dobrze na tej pozycji (np. w meczu z Villarreal). Wtedy ten Parejo na ławie byłby do przeżycia.
@Gaz Teraz to człowiek docenia jeszcze bardziej. Nie było lepiej grającej drużyny w historii futbolu. Coś pięknego, że mogliśmy to przeżyć. To jest wielki powód do dumy bycia kibicem Barcy.
Ten Brozovic taki dobry? Żeby tylko nie skończyło się jak z Kessie przeskok z Serie A dro L a Ligs wydaję mi się ciężkie, choć możę się mylę. Szkoda, że nie działo już to że klub z Chorwatem wygrywa LM (City to przerwało) , ale jakby przyszedł, to tak gdzieś o 1% wzrośnie nasza szansa na LM :D Wolałbym kogoś młodszego, np. Diaza, ale zdaję się , że ciężko z tym transferem. Dwóch doświadczonych już mamy (de Jong, Gundogan)
0
@kondzix2115 A kti ci powiedział, że tak mogą zrobić? We wszystko wierzysz co napiszą?
3
A czemu nasza pomoc nie może wyglądać tak - de Jong/?, Gundogan/Gavi, Pedri/Guler? Wtedy wystarczyłoby kupić zmiennika dla de Jonga, jeśli tylko zmiennik to nie musi być jakiś kozak, wystarczyłby ktoś starszy, a poza tym mógłby nieraz na tej pozycji grać Christensen. Lepiej byłoby kupić DP za rok znacznie lepszego niż teraz na siłę jakieś śmieszne opcje jak Parejo czy Romeo. de Jong na pozycji Busquetsa potrafi grać znakomicie. No ale może się nie znam.
0
Enrique coś ty zrobił.
1
@Survier Musi być duńczyk!
0
@Dalhi Też tak myślę, LR szybko łyka wiadomości. Wczoraj Parejo, dziś szansa na Brozovica, jutro kto inny.
0
@Survier Moim zdaniem i tak Parejo nor przyjdzie.
1
A nie możemy grać de Jong, Gundogan, Pedri? de Jong w minionym sezonie radził sobie bardzo dobrze na tej pozycji (np. w meczu z Villarreal). Wtedy ten Parejo na ławie byłby do przeżycia.
1
@Gracek10 A skąd wiesz, że Gruby się nie myli?
0
Ale się podniecacie ty, Romeu czy Parejo, znając pismaki to zmieni się to z 10 razy w drugą stronę.
0
Też na fortunie w "zakłady live" z prawej strony macie tylko "czat", a "kupon" nie ma?
0
@Tomo1989 Przecież de Jong wymiatał na tej pomycji.
1
de Jong - Gundogan - Pedri - top 5 w Europie pod względem pomocy?
0
@Rust_Cohle Gratulacje. Chętnie dołączę to następnej edycji. Będą zapisy w najbliższym czasie.
0
@barteq Tylko, że wtedy byli,śmy w dupie finansowej.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ładnie. Graty!
0
Czeemu Real odpadł jak wynik dwu meczu 4-4?
0
Gdziie ta oficjalka Parejo? Bo już jakaś część płaczę i narzeka. Nie będzie żadnego Parejo.
2
Ale ich klepiemy! Dobrze, że Siatkarze nie mają mentalu Kopaczy bo by przeprali 3-2 (z 2-0). Jak zwykle Orły dają powody do domu. Mamy to! Brawo!
0
Kurek zdobywa z ciężkiej sytuacji mega ważne punkty i prawdziwe Orły 2-0! Kręcimy ten makaron do jaja!
0
Ale lipa w Hiszpanii u21 jeden piłkarz z Barcy i to bramkarz. Yamal gdzie gra? u20?,
1
@Gaz Teraz to człowiek docenia jeszcze bardziej. Nie było lepiej grającej drużyny w historii futbolu. Coś pięknego, że mogliśmy to przeżyć. To jest wielki powód do dumy bycia kibicem Barcy.
0
Za 15 min na TVP Kultura 3 odc "Pitbulla". ;)
8
Pique niech idzie na prezesa ligi. Kibiców Realu szlak strzeli.
0
@marcin62 Lać po miordzie takich!
0
@IronSanHybrid A po co ona się schyla?
0
@DaPidejpi Ja tam słsbo się znam.
0
Ten Brozovic taki dobry? Żeby tylko nie skończyło się jak z Kessie przeskok z Serie A dro L a Ligs wydaję mi się ciężkie, choć możę się mylę. Szkoda, że nie działo już to że klub z Chorwatem wygrywa LM (City to przerwało) , ale jakby przyszedł, to tak gdzieś o 1% wzrośnie nasza szansa na LM :D Wolałbym kogoś młodszego, np. Diaza, ale zdaję się , że ciężko z tym transferem. Dwóch doświadczonych już mamy (de Jong, Gundogan)
0
Długo się czeka na wypłatę z fortuna?
0
Można spokjnie gra ć Alcaraza?
0
@Pewex Też tak sądze, choć w Hiszpanii pewnie mają swój odpowiednik.