Czy są opcje na skrzydła dla Barcy oprócz Carrassco to Neymara, DiMaria i Roque? Szkoda, że Salah nie jest lewym skrzydłowym. Wtedy skrzydła Salah - Dembele wyglądały by zacnie. Cholerny problem z tym będzie.
@RosjaninBut Balde (po kontuzji) i Alonso słabo wygląda. Wyleci Balde i jest dramat. Carrasco to kolejny półśrodek. Wtedy skrzydła na prawej Dembele/Roque i na lewej Carrasco i Fati lub Torres, cieniutko.
@konrad1661 A kto zmiennikiem Balde? Alonso? I należy pamiętać, że ma fatalną kontuzje i nie wiadomo jak bęxzie wyglądał/ Wtedy będziemy grać Alonso, przecież to będzie dramat.
@Pewex Już wiesz że będzie potworem? W Niemczech o wiele łatwiej się gra. Jest mnóstwo przykładów w których zmieniali ligę z niemieckiej na lepszą i już nie wyglądało to tak kolorowo. Na mistrzostwach świata co wielkiego pokazał? Mnie ten transfer kompletnie nie rusza. Nie kupili potwora a świetnego młodego piłkarza z ogromnym potencjałem. Równie dobrze nasz Pedri, który kosztował z 30 mniej może być lepszy.
Ogólnie, żeby jakoś ta maszyna ruszyła to potrzeba - prawego obrońcy, lewego (zamiast Alby), DP (zamiast Busquetsa), kreatywnego pomocnika, dwóch skrzydłowych i drugiego napastnika. Za cholerę tego nie zrobią.
@Emhyr Wolę myśleć pesymistycznie. Ja już na noc się nie nakręcam. Obym się mylił. Dobrze, że przynajmniej człon obrony się kreuje, w pomocy jakieś tragedii nie ma, gdyby przyszedł Gundogan/Silva i ten z Sociedad to byłoby ciekawie. Najgorzej to te szkrzydła, tutaj najbardziej się obawiam, średnio widzę dobre i realne opcje. Belg z Atletico to kolejny półśrodek. Mam nadzieje, że zmiennika dla Roberta kupią.
@krol211 Po meczu z Romą powini odejść Alba, Busquets, Rakitic za nich była spora suma, a pewnieb był jeszcze jakiś szrot był. Do tego wywalić Valverde i szukać klasowego trenera.
@skubi99 Takie nocne rozkminy. Uwierz mi dawno futbolem się nie przejmuję jak kiedyś. Chyba taka nostalgia mnie naszła po decyzji Leo. Poza tym nie widzę w tym moim kom się przejmuję. Stwierdzam fakt, że wszystko zostało zniszczone i obróciły się aż tak w złą strone, i bardziej są pewne negatywne wiadomości.
Nigdy bym nie pomyślał, że bycie kibicem będzie takie ciężkie. To się musiało tak skończyć, że dostaniemy strzał w pysk i nue wróci. Wiadomo ligę wygraliśmy, ale kurde mogły by się pojawiać jakieś pozytywne wiadomości, a obawiam się, że będzie jeszcze wiele negatywnych.
@Piotr,1985 Należy się cieszyć że wybraliśmy Barcę jak swój klub ;) Wiadomo jak jest teraz, ale coś pięknego, że akurat Leo nam się trafił. Gdy myślę, że wybrał Miami coraz bardziej smutno..
Cholery przykro, źe to tak się skończy. Gdzieś w głowie człowiek myślał, że zobaczy jeszcze Leo w koszulce Barcy, a teraz już koniec, do tego brak pożegnanie, smutno się robi.
0
sport skrobie sobie o rozmowie Xaviego z Ferranem a pół LR łyka to jak gęsi. Na Fatiego też narzekacie, czyli xo sprzedać obu i może jeszcze Rafała?
0
@talizmo O kur ale buda.
0
@sintesox To byłaby njuż przesada.
0
Czy są opcje na skrzydła dla Barcy oprócz Carrassco to Neymara, DiMaria i Roque? Szkoda, że Salah nie jest lewym skrzydłowym. Wtedy skrzydła Salah - Dembele wyglądały by zacnie. Cholerny problem z tym będzie.
0
@Gall Na luzie, prawa obrona, skrzydełko, środkowy pomocnik, DP. Złoty Kapitan.
0
@RosjaninBut Balde (po kontuzji) i Alonso słabo wygląda. Wyleci Balde i jest dramat. Carrasco to kolejny półśrodek. Wtedy skrzydła na prawej Dembele/Roque i na lewej Carrasco i Fati lub Torres, cieniutko.
0
@konrad1661 A kto zmiennikiem Balde? Alonso? I należy pamiętać, że ma fatalną kontuzje i nie wiadomo jak bęxzie wyglądał/ Wtedy będziemy grać Alonso, przecież to będzie dramat.
0
@Pewex Już wiesz że będzie potworem? W Niemczech o wiele łatwiej się gra. Jest mnóstwo przykładów w których zmieniali ligę z niemieckiej na lepszą i już nie wyglądało to tak kolorowo. Na mistrzostwach świata co wielkiego pokazał? Mnie ten transfer kompletnie nie rusza. Nie kupili potwora a świetnego młodego piłkarza z ogromnym potencjałem. Równie dobrze nasz Pedri, który kosztował z 30 mniej może być lepszy.
2
Ogólnie, żeby jakoś ta maszyna ruszyła to potrzeba - prawego obrońcy, lewego (zamiast Alby), DP (zamiast Busquetsa), kreatywnego pomocnika, dwóch skrzydłowych i drugiego napastnika. Za cholerę tego nie zrobią.
1
@HighestInTheRoom Pewnie skończyć się znów tak, że dostaniemy w pysk. Ja się nadtawiam mega negatywnie, niech mnie pozytywnie zaskoczą.
0
@Emhyr Wolę myśleć pesymistycznie. Ja już na noc się nie nakręcam. Obym się mylił. Dobrze, że przynajmniej człon obrony się kreuje, w pomocy jakieś tragedii nie ma, gdyby przyszedł Gundogan/Silva i ten z Sociedad to byłoby ciekawie. Najgorzej to te szkrzydła, tutaj najbardziej się obawiam, średnio widzę dobre i realne opcje. Belg z Atletico to kolejny półśrodek. Mam nadzieje, że zmiennika dla Roberta kupią.
1
@Medium W sumie racje. Lepiej dojechać ten żywot.
1
@PatrychoO Przyjdzue Carrasco i ten z Wolves :D Jakoś kompletnie nie wierzę i nie ufam, że przyjdzie Gundogan. Mega się obawiam się transferów.
1
@Medium Daj spokój, szkoda życia.
0
@krol211 Po meczu z Romą powini odejść Alba, Busquets, Rakitic za nich była spora suma, a pewnieb był jeszcze jakiś szrot był. Do tego wywalić Valverde i szukać klasowego trenera.
0
@skubi99 Takie nocne rozkminy. Uwierz mi dawno futbolem się nie przejmuję jak kiedyś. Chyba taka nostalgia mnie naszła po decyzji Leo. Poza tym nie widzę w tym moim kom się przejmuję. Stwierdzam fakt, że wszystko zostało zniszczone i obróciły się aż tak w złą strone, i bardziej są pewne negatywne wiadomości.
0
Fanboye Ronaldo już wyczekują na spadek Inter Miami (chyba, że się nie da?)
1
@Emhyr Rewolucja Pepa, a rewolucja teraz :D Już się boję transferów.
0
@krol211 To jest dramat, że to wszystko aż tak się odwrócić. Jak on mógł to tak spie..! Agent Pereza!
0
@Axoon Już to wjdzę jak będą rozwalać ligę.
0
Na ile lat kontrakt Leo?
2
Nigdy bym nie pomyślał, że bycie kibicem będzie takie ciężkie. To się musiało tak skończyć, że dostaniemy strzał w pysk i nue wróci. Wiadomo ligę wygraliśmy, ale kurde mogły by się pojawiać jakieś pozytywne wiadomości, a obawiam się, że będzie jeszcze wiele negatywnych.
1
@Piotr,1985 Należy się cieszyć że wybraliśmy Barcę jak swój klub ;) Wiadomo jak jest teraz, ale coś pięknego, że akurat Leo nam się trafił. Gdy myślę, że wybrał Miami coraz bardziej smutno..
1
@zodiak_10 Dlaczego to tak musi się skończyć.. Masakra jak rozpieprzyli ten klub..
0
Cholery przykro, źe to tak się skończy. Gdzieś w głowie człowiek myślał, że zobaczy jeszcze Leo w koszulce Barcy, a teraz już koniec, do tego brak pożegnanie, smutno się robi.
1
@michal26 Też tak uważam. Szkoda, że Leo nie jest jak Carles.
0
Największa legenda Barcy to?
0
To Inter Miami to jest średniak ligowy?
0
@barcelonaLM I nokogo to nie będzie obchodzić.
0
@Nicko To jest pi prostu popierdolone. Wygląda to jakby łydy chciał zniszczyć ligę a na Barcelonie się wyżywa bo jest Śmietankowy.