0

sport skrobie sobie o rozmowie Xaviego z Ferranem a pół LR łyka to jak gęsi. Na Fatiego też narzekacie, czyli xo sprzedać obu i może jeszcze Rafała?

0

@talizmo O kur ale buda.

0

@sintesox To byłaby njuż przesada.

0

Czy są opcje na skrzydła dla Barcy oprócz Carrassco to Neymara, DiMaria i Roque? Szkoda, że Salah nie jest lewym skrzydłowym. Wtedy skrzydła Salah - Dembele wyglądały by zacnie. Cholerny problem z tym będzie.

0

@Gall Na luzie, prawa obrona, skrzydełko, środkowy pomocnik, DP. Złoty Kapitan.

0

@RosjaninBut Balde (po kontuzji) i Alonso słabo wygląda. Wyleci Balde i jest dramat. Carrasco to kolejny półśrodek. Wtedy skrzydła na prawej Dembele/Roque i na lewej Carrasco i Fati lub Torres, cieniutko.

0

@konrad1661 A kto zmiennikiem Balde? Alonso? I należy pamiętać, że ma fatalną kontuzje i nie wiadomo jak bęxzie wyglądał/ Wtedy będziemy grać Alonso, przecież to będzie dramat.

0

@Pewex Już wiesz że będzie potworem? W Niemczech o wiele łatwiej się gra. Jest mnóstwo przykładów w których zmieniali ligę z niemieckiej na lepszą i już nie wyglądało to tak kolorowo. Na mistrzostwach świata co wielkiego pokazał? Mnie ten transfer kompletnie nie rusza. Nie kupili potwora a świetnego młodego piłkarza z ogromnym potencjałem. Równie dobrze nasz Pedri, który kosztował z 30 mniej może być lepszy.

2

Ogólnie, żeby jakoś ta maszyna ruszyła to potrzeba - prawego obrońcy, lewego (zamiast Alby), DP (zamiast Busquetsa), kreatywnego pomocnika, dwóch skrzydłowych i drugiego napastnika. Za cholerę tego nie zrobią.

1

@HighestInTheRoom Pewnie skończyć się znów tak, że dostaniemy w pysk. Ja się nadtawiam mega negatywnie, niech mnie pozytywnie zaskoczą.

0

@Emhyr Wolę myśleć pesymistycznie. Ja już na noc się nie nakręcam. Obym się mylił. Dobrze, że przynajmniej człon obrony się kreuje, w pomocy jakieś tragedii nie ma, gdyby przyszedł Gundogan/Silva i ten z Sociedad to byłoby ciekawie. Najgorzej to te szkrzydła, tutaj najbardziej się obawiam, średnio widzę dobre i realne opcje. Belg z Atletico to kolejny półśrodek. Mam nadzieje, że zmiennika dla Roberta kupią.

1

@Medium W sumie racje. Lepiej dojechać ten żywot.

1

@PatrychoO Przyjdzue Carrasco i ten z Wolves :D Jakoś kompletnie nie wierzę i nie ufam, że przyjdzie Gundogan. Mega się obawiam się transferów.

1

@Medium Daj spokój, szkoda życia.

0

@krol211 Po meczu z Romą powini odejść Alba, Busquets, Rakitic za nich była spora suma, a pewnieb był jeszcze jakiś szrot był. Do tego wywalić Valverde i szukać klasowego trenera.

0

@skubi99 Takie nocne rozkminy. Uwierz mi dawno futbolem się nie przejmuję jak kiedyś. Chyba taka nostalgia mnie naszła po decyzji Leo. Poza tym nie widzę w tym moim kom się przejmuję. Stwierdzam fakt, że wszystko zostało zniszczone i obróciły się aż tak w złą strone, i bardziej są pewne negatywne wiadomości.

0

Fanboye Ronaldo już wyczekują na spadek Inter Miami (chyba, że się nie da?)

1

@Emhyr Rewolucja Pepa, a rewolucja teraz :D Już się boję transferów.

0

@krol211 To jest dramat, że to wszystko aż tak się odwrócić. Jak on mógł to tak spie..! Agent Pereza!

0

@Axoon Już to wjdzę jak będą rozwalać ligę.

0

Na ile lat kontrakt Leo?

2

Nigdy bym nie pomyślał, że bycie kibicem będzie takie ciężkie. To się musiało tak skończyć, że dostaniemy strzał w pysk i nue wróci. Wiadomo ligę wygraliśmy, ale kurde mogły by się pojawiać jakieś pozytywne wiadomości, a obawiam się, że będzie jeszcze wiele negatywnych.

1

@Piotr,1985 Należy się cieszyć że wybraliśmy Barcę jak swój klub ;) Wiadomo jak jest teraz, ale coś pięknego, że akurat Leo nam się trafił. Gdy myślę, że wybrał Miami coraz bardziej smutno..

1

@zodiak_10 Dlaczego to tak musi się skończyć.. Masakra jak rozpieprzyli ten klub..

0


Cholery przykro, źe to tak się skończy. Gdzieś w głowie człowiek myślał, że zobaczy jeszcze Leo w koszulce Barcy, a teraz już koniec, do tego brak pożegnanie, smutno się robi.

1

@michal26 Też tak uważam. Szkoda, że Leo nie jest jak Carles.

0

Największa legenda Barcy to?

0

To Inter Miami to jest średniak ligowy?

0

@barcelonaLM I nokogo to nie będzie obchodzić.

0

@Nicko To jest pi prostu popierdolone. Wygląda to jakby łydy chciał zniszczyć ligę a na Barcelonie się wyżywa bo jest Śmietankowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?