0

Haaland jaka sierota. Wątpię, że kiedyś w jednej LM strzeli 15 goli (chyba) co piękny Robercik.

0

Silva jesteś piękny. Szkoda, że nigdy nie zobacz ę Cię w koszulce Barcy.

4

Guardiola jest obecnie bogiem taktyki w futbolu. To ustawianie się, zmiana pozycji czy poruszanie się to jest rozpierdol! Carlo jest niszczony!

0

To co Real gra to wstyd! Robić manite!.

2

Vini i Karim pewnie grają z kontuzją.
Jazda po 3-0!

0

Kura nie lubię cię no alw ku* szacun. Chyba najlepsza interwencja tej LM.

3

Tak jak można było się spodziewać, całkiem inne City niż na Bernabeu. Napieprzają do przodu jam pojebani. Jak się patrzy na ich grę to przypomina się piękna Barca Pepuli... Jazda z Śmietaną! Real wygląda mega żałośnie. Jak na razie są w du**, jak z niej wyjdą to szacun.

0

Cou nie łapie się nswet na ławie Aston Villi? czy kontuzja?

21

Miłego dnia ;)

/photo/1

3

Ta patologia nawet di Segunda się nie nadaję.

0

Mareczek pobił już rekord?

4

Trener Espzanyolu wygląda jak brat Alby ;db

8

Ależ im się chcę! Ma tu być 5-0!

0

Balde jest przepiękny! Dobrze, że Xavi zaufał mu i posadził Albę na ławkę. Balde ma poyrnchjanł na najlepszego LO na świcie.

2

Lewy z 25 goli będzie miał, bardzo dobry wynik. Przy Leo będzie lekko 30. Vamos!

0

@Hosh Myślałem, że ktoś jeszcze tam si wyróżnia.

0

Kto z piłkarzy Brighton jest najlepszy? Powiedźmy 3 nazwiska.

0

Oszukują nas i tyle.

0

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMxMzM1MDI0ODAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.lYkdqhozxS3xQHzk0gAVFGWy2U6IggVWEXdkbuf-kCE&source=SB
Brawo Milan! Ale mnie wkur! I I za karę mają po LM. Lazip wygra dwa mecze i Milan jest w dupie, a Lazio ma Empoli, Udinese oraz Cremonense, a nawet jeden bo Milan spokojnie wtąpić z Juve. Czy może jak Włoska wygra LE to będzie. Kupon to tylko kupon, mimo wszystko chcę Milan w LM.

1

W Bundeslidze będzie mega ciekawie. Lipsk spokojnie może zremisować z Bayernem, który walcxzo o LM, a Dortmund ma Augsburg, Mainz, którzy grają o nic. Cholernie szkoda mecz takich jak z Werderem i Bochum. Chyba też był mecz w którym prowadzili 3-1, a przeciwnik grał w 10 i skończyło 3-3, chyba, że coś pomyliłem. Vamos Dortmund! O kur* 4-0 w 32 min ;) mają rozmach sku*!

0

@kuz Atletico może mieć max 84, a my wygrywając jutro będziemy mieć 85.

0

Po cholerę ten Neves?

0

@BorzyKrzys Czyli może być 5 włoskich w lm?

0

Róbił ktoś weryfikacje na twitterze i miał zadanie - Używając strzałek, przenieś osobę do miejsca wskazanego przez krzyżyk. Ale to jest popier**/.

0

Partizan jak wygra to Real odpada?

3

Ja pieprzę jeszcze będzie finał dwóch najbardziej nie lubianych klubów przeze mnie (Real - Inter).. Pep liczę na Ciebie! Vamos Milan!

1

Inter wygra LM w finale z Realem. Róbcie screeny!

0

Będzie polski finał LM i w ręczej. Ciekawe kiedy w piłkę nożną? ;p

0

Działs Wam normalnie fortuna live?

0

@marcin62 1-1 to dobry wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?