0

@janek100 Zobaczymy., trxeba z Pedrim i de Jongiem wygrać z Atletico, jak przegramy to będzie u naszych kupa w gaciach.

0

@Batys Ja mówię tylko e kwestio tego, że strata tych 4 pkt jak na razie nas nie ugotowała. Wiadomo, że z taką grą mistrza przepieprzymy, ale możemy zagrać lepiej z Atletico i Betisem, jak wygramy to nikt nke będzie wracać do tych remisów. W twoim komentarzu było głównie o syracie 4 pkt.

1

@DonCarletto Nie no masz racje, Trochę się wygłupiłem z tym komentarz. Teraz na chłodno nie ma co panikować, 11 pkt to komfort 4-6 strat pkt. Tak na rozum to Barca musi wygrać 4 mecze żeby mieć mistrza.

0

@LukaszFan Nie wiesz ten komentarz powstał bo myślałem, że Almeria. A jeśli Betis to ten komentarz na śmitnik.

0

@Batys Ale przesadzasz. Wiadomo to powinni wygrać. My straciliśmy 4 pkt, a Real zdobył 3 pkt. Tak wiele się zmieniło?

0

@janek100 Real spokojnie stracić z 5-6 pkt, moim zdaniem wygrana 3/4 spotkań da mistrza.

2

Real teoretycznie odrobił 1 pkt, my z Gironą +1, a teraz Real +2. Czy ja coś pomyliłem?

Oby ten Pedri i de Jong wrócili na Atletico a wtedy spokojnie można by było wygrać. Nie ma co już wracać do Girony i Getafe, trzeba ten mecz z Atletico wygrać, wtedy 11pkt i 8 meczy do końca to mega komfort. Wiadomo możemy to przegrać, ale nie ma senau tak myśleć. Vamos

0

Mam nadziej, że z Atletico i Betisem zagrają z takim zaangażowaniem jakby to Real, bl w tych ost meczach gra jest tragiczna, ale najgorsze jest to, że grają jakby mieli wyj**.

0

@barcelonaLM Jest szansa, że z Rayo zagra Pedri i de Jong? Bo Dembele to pewnie jeszcze trochę.

0

@DonCarletto Tu masz racje. Pewnie zgubią pkt, ale opcja, że wygrają wszystkie 9 jest możliwa.

0

Teraz mamy Atletico i Betis. Ja pieprzę, oni spokojnie z 13 mogą zrobić 7. Prędzej Real da nam mistrza tracąc pkt, a patrząv na ich zwyżkę formy mogą ich nie tracić.

0

@Kettger Pomyliłem z Betisem.

0

@Nazio87 Ja to wiem. Chodzi mi o to, że jak te mecze też ztemisujemy to będzie dramat.

1

Tak na chłodno. Trzeba wygrać z Rayo i Almerią, a zakładając porażke z Atletico to na 6 kolejek do końca i 8 pkt źle by nie było. Ale to nie zmienia paktu, że straciliśmy w dwie kolejki 4 pkt jak frajerzy.

1

Wjebiemy z Atletico i będzie 8. Brawo patałachy!

7

Kolejny sezon w którym przygotowanie fizyczne jest przechu**. Dramat kur**!

0

Jak City zdobędzie mistrza, to patrząc na to, źe z The Reds i Młotami prowadzili 2-0 to jest mega frajerstwo. Szkoda.

0

@Zieliniak Dziwię, że Xavi nie zagrał tak z Realem.

0

@KlonaZepan Gdzie zagrała średnio?

0

Ale lewe skrzydełko będzie chodziło!

0

@Nazio87 Miałem na myśli filmy ;)

0

Najlepsze polskie kryminały?

0

To jak to w końcu chcę się im walczyć czy nie?

0

Real moźze uratować tylko kontuzja potężnego Norwega i pewnie tak będzie.

0

Lewy by odszedł i ciekawe kto by grał w ataku. Kupimy niby kogo?

0

Rayo - Osasuna 02, co sądzicie?

0

@Isso89 Wiedziałem, że będzie taki komentarz.

0

Jakiś spoko kryminał z 2021-22?

0

Za kim jesteście w parach LE? U mnie wygląda to tak Sevilla, Leverkusen, Sporting, Feyenoord.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?