0

Girona 4, Almeria 2, ale ich obrona to beka. City lekko trzy wsadzi. Wiking to ich pozabiła.

7

Czyli jak Real przegrywa z z Gironą to im się nie chcę i ,liga to gówna, ale jak już gromi to im się i liga jest istotna.
A yak poza tym Karim przegonił Roberta?

3

Mega ważny gol i wygrana Nietoperzy! Oby się utrzymali ;)

0

@Kettger Ale wiesz w tym sezonie to się udało.

1

@Kapitan hawk To by już zamknęło lig e. Na 5 kolejek do końca +11, czyli wystweczy wtedy zdobyć 5 pkt iw 5 meczach tego spieprzyć się nie da. No i Real teraz w tyg Sociedad, a do tego Sevilla, Bilbao czy Rayo.

0

Myślicie, że jesli w przyszłym sezonie zdobyliby mistrza, ale gdyby znów kiepsko grali i w LM byłby dramat to Laporta Xaviego by zostawił? Ja się obawiam, że tak i to byłby dramat. Jeśli gra w przyszłym sezonie nie będzie lepsza, a w LM znów będzie dramat to musi być zwolniony, a mistrzostwo nie może go obronić.

0

@tbas Na luzie Real straci z 4 wtedy w 7 meczach tylko 8. Mkmi wszystjko powinno być +14 i zamknięty temat.

0

@Kettger Nie przesadzaj.

2

Nie mówię, że przegramy ligę. Ale kompletnie mnie nie zdziwi jak po następnych dwóch kolejkach zrobi się -5/6, wiem, że Real mu0że zgubić pkt, ale jest możliwość, że wygra. A 5 kolejek i 6 pkt przewagi znając naszych wcale takie kuimfortowe nie będzie. Wygrywamy z Atletico, Real dostaję w łeb i mamy szansę na plus 14 i musimy to spierdolić. Może z tym Dembele będzie lepiej, nie wygrają te dwa najbliższe mecze i to się skończy!

0

Ważne przełamanie Lewego! Chłop jeszcze wróci, ale w nowym sezonie.

0

@Tomek54321 No np z Gironą sfrajerzył, Real przegra ligę bo jest cienki.

0

Pewnie jedzcze przegramy z Betisem, Real wygrana z Akmerią i pomimo porażki Realu 4-2 i tak będzie -8.

0

City to jeszcze na koniec sezonu będzie mieć z 8/10 pkt przewagi nad Arsenalem.

2

Jak Wiking wlei na obronę Real to mają przejebane.

0

Mylicie, źe postawienie na Juve to dobry pomysł?

0

@tbas 1,30......

0

@FcPortoFan1999 Grał 3 razy z nim i wyggrał :)

0

Alcaraz według Was jutro wygra Grekiem? Czy lepiej nie obstawiać?

3

Dortmund pięć kroków do mistrzostwa! Bochum, Wolfsburg, Gladbach, Augsburg, Mainz. Oby jeszcze Bayern jeszcze gdzieś się wywalił (np. Lipsk). Vamos Borussia!

3

Tuchel przyszedł dać Borussi mistrza :D

0

@Rust_Cohle Jak Barca zdobdzie mistrzao to nikogo nie będzie obchodzić LE. United wywali Barcę i sam się upokorzył z Sevillą, do tego może być poza top 4.

0

@KlonaZepan Ale ja tylko mówię, żw beka z Anglików bo z Sevilla w dupsko. Barca przynajmniej zaraz ma mistrza, a Unired musiw walczyć o 4 miejsce. Barca zdobędzie mistrza, więc kto tu jest słaby ;d

0

Wo Panie co się odwaliło w Rzymie. Aj Feyenoord :(

0

@A4ron Portugalia 5?

0

Tak jak Chciałem awans Feynoordu, Leverkusen oraz Sevilli, brakło tylko Sportingu, ale Juve też spoko, Szczęsny, Milik, Di Maria. Jak będą wyglądać pary. Oby wygrała Sevila lub Feyenoord.

0

Beka z Anglików. Barca to Seville lekko brała, łysy znów problemh. Rashfordzik dawaj do Barcy! Jeszcze tylko 5 miejscd w lidzw i bajeczka.

2

Duma z Lecha! Jazda z makaronem!

0

Finał LM suatkarzy tylko na Polsacie Sport?

0

City 2 gole i Benfica z golem, co sądzicie?

0

Szkoda, że Papszun nie może pójść do kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?