Czyli jak Real przegrywa z z Gironą to im się nie chcę i ,liga to gówna, ale jak już gromi to im się i liga jest istotna. A yak poza tym Karim przegonił Roberta?
@Kapitan hawk To by już zamknęło lig e. Na 5 kolejek do końca +11, czyli wystweczy wtedy zdobyć 5 pkt iw 5 meczach tego spieprzyć się nie da. No i Real teraz w tyg Sociedad, a do tego Sevilla, Bilbao czy Rayo.
Myślicie, że jesli w przyszłym sezonie zdobyliby mistrza, ale gdyby znów kiepsko grali i w LM byłby dramat to Laporta Xaviego by zostawił? Ja się obawiam, że tak i to byłby dramat. Jeśli gra w przyszłym sezonie nie będzie lepsza, a w LM znów będzie dramat to musi być zwolniony, a mistrzostwo nie może go obronić.
Nie mówię, że przegramy ligę. Ale kompletnie mnie nie zdziwi jak po następnych dwóch kolejkach zrobi się -5/6, wiem, że Real mu0że zgubić pkt, ale jest możliwość, że wygra. A 5 kolejek i 6 pkt przewagi znając naszych wcale takie kuimfortowe nie będzie. Wygrywamy z Atletico, Real dostaję w łeb i mamy szansę na plus 14 i musimy to spierdolić. Może z tym Dembele będzie lepiej, nie wygrają te dwa najbliższe mecze i to się skończy!
Dortmund pięć kroków do mistrzostwa! Bochum, Wolfsburg, Gladbach, Augsburg, Mainz. Oby jeszcze Bayern jeszcze gdzieś się wywalił (np. Lipsk). Vamos Borussia!
@Rust_Cohle Jak Barca zdobdzie mistrzao to nikogo nie będzie obchodzić LE. United wywali Barcę i sam się upokorzył z Sevillą, do tego może być poza top 4.
@KlonaZepan Ale ja tylko mówię, żw beka z Anglików bo z Sevilla w dupsko. Barca przynajmniej zaraz ma mistrza, a Unired musiw walczyć o 4 miejsce. Barca zdobędzie mistrza, więc kto tu jest słaby ;d
Tak jak Chciałem awans Feynoordu, Leverkusen oraz Sevilli, brakło tylko Sportingu, ale Juve też spoko, Szczęsny, Milik, Di Maria. Jak będą wyglądać pary. Oby wygrała Sevila lub Feyenoord.
0
Girona 4, Almeria 2, ale ich obrona to beka. City lekko trzy wsadzi. Wiking to ich pozabiła.
7
Czyli jak Real przegrywa z z Gironą to im się nie chcę i ,liga to gówna, ale jak już gromi to im się i liga jest istotna.
A yak poza tym Karim przegonił Roberta?
3
Mega ważny gol i wygrana Nietoperzy! Oby się utrzymali ;)
0
@Kettger Ale wiesz w tym sezonie to się udało.
1
@Kapitan hawk To by już zamknęło lig e. Na 5 kolejek do końca +11, czyli wystweczy wtedy zdobyć 5 pkt iw 5 meczach tego spieprzyć się nie da. No i Real teraz w tyg Sociedad, a do tego Sevilla, Bilbao czy Rayo.
0
Myślicie, że jesli w przyszłym sezonie zdobyliby mistrza, ale gdyby znów kiepsko grali i w LM byłby dramat to Laporta Xaviego by zostawił? Ja się obawiam, że tak i to byłby dramat. Jeśli gra w przyszłym sezonie nie będzie lepsza, a w LM znów będzie dramat to musi być zwolniony, a mistrzostwo nie może go obronić.
0
@tbas Na luzie Real straci z 4 wtedy w 7 meczach tylko 8. Mkmi wszystjko powinno być +14 i zamknięty temat.
0
@Kettger Nie przesadzaj.
2
Nie mówię, że przegramy ligę. Ale kompletnie mnie nie zdziwi jak po następnych dwóch kolejkach zrobi się -5/6, wiem, że Real mu0że zgubić pkt, ale jest możliwość, że wygra. A 5 kolejek i 6 pkt przewagi znając naszych wcale takie kuimfortowe nie będzie. Wygrywamy z Atletico, Real dostaję w łeb i mamy szansę na plus 14 i musimy to spierdolić. Może z tym Dembele będzie lepiej, nie wygrają te dwa najbliższe mecze i to się skończy!
0
Ważne przełamanie Lewego! Chłop jeszcze wróci, ale w nowym sezonie.
0
@Tomek54321 No np z Gironą sfrajerzył, Real przegra ligę bo jest cienki.
0
Pewnie jedzcze przegramy z Betisem, Real wygrana z Akmerią i pomimo porażki Realu 4-2 i tak będzie -8.
0
City to jeszcze na koniec sezonu będzie mieć z 8/10 pkt przewagi nad Arsenalem.
2
Jak Wiking wlei na obronę Real to mają przejebane.
0
Mylicie, źe postawienie na Juve to dobry pomysł?
0
@tbas 1,30......
0
@FcPortoFan1999 Grał 3 razy z nim i wyggrał :)
0
Alcaraz według Was jutro wygra Grekiem? Czy lepiej nie obstawiać?
3
Dortmund pięć kroków do mistrzostwa! Bochum, Wolfsburg, Gladbach, Augsburg, Mainz. Oby jeszcze Bayern jeszcze gdzieś się wywalił (np. Lipsk). Vamos Borussia!
3
Tuchel przyszedł dać Borussi mistrza :D
0
@Rust_Cohle Jak Barca zdobdzie mistrzao to nikogo nie będzie obchodzić LE. United wywali Barcę i sam się upokorzył z Sevillą, do tego może być poza top 4.
0
@KlonaZepan Ale ja tylko mówię, żw beka z Anglików bo z Sevilla w dupsko. Barca przynajmniej zaraz ma mistrza, a Unired musiw walczyć o 4 miejsce. Barca zdobędzie mistrza, więc kto tu jest słaby ;d
0
Wo Panie co się odwaliło w Rzymie. Aj Feyenoord :(
0
@A4ron Portugalia 5?
0
Tak jak Chciałem awans Feynoordu, Leverkusen oraz Sevilli, brakło tylko Sportingu, ale Juve też spoko, Szczęsny, Milik, Di Maria. Jak będą wyglądać pary. Oby wygrała Sevila lub Feyenoord.
0
Beka z Anglików. Barca to Seville lekko brała, łysy znów problemh. Rashfordzik dawaj do Barcy! Jeszcze tylko 5 miejscd w lidzw i bajeczka.
2
Duma z Lecha! Jazda z makaronem!
0
Finał LM suatkarzy tylko na Polsacie Sport?
0
City 2 gole i Benfica z golem, co sądzicie?
0
Szkoda, że Papszun nie może pójść do kadry.