2

@RAUL_GONZALES_7 No ale na cholerę słuchać takiego pieprzenia? Pal licho te Chelsea i Liverpool, jak Real przejdzke City k wygra LM to żaden fart. Masakra jak ljdzie przeżywają to, że Real może wygrać LM i chcą umniejszać :D Zamiast cieszyć się z mistrzostwa, to bardziej przeżywają czy Real wygra LM.

0

Najwięjszą szansą dla Realu z City to kontuzja Wikinga. ;p Jak Norweg wyleci na mecz z Realem to już będą jaja.

0

@Jackazz Liverpool i Chelsea w tym sezonie są mało wymagający, niemiej jedna City gra 2x lepiej jaj nie więcej.

0

@Emhyr Real zawsze ma problemy w meczach z City, a w meczu z City i Wikingiem będzie miał dwa razy większe problemy. W obronie wydaję mi się większa pewność. Jak tam jestem spokojny, że City przejdzie. Też uważam że ta edycja jest słabo, mało dobrych spotkań.

0

@mekston Moim zdaniem w tym momencie są w lepszej formie niż rok temu, postać Wikinga czy nawet Alvareza zmienia wiele na korzyść City. Real może to przejść, ale jedno jest pewne Real w tym meczu z City będzie znacznie większę problemy niż z The Reds. Nie wiem ile razy ze sobą grali, ale wydaję mi się, że zawsze z nimi mają ogromne problemy. Co do Realu jeszcze to w tej LM ciężko ocenić ich moc, bo grali z dyużynami, które są w kryzysie, ich miejsce ligowe wszystko mówi.

0

Wiadomo gdzue 1 mecz City z Realem?

0

W sumie mnie cieszy, że Chelsea w papę. Niech więcej wydają. Poza tym mecz Chelsea - City to byłaby nuda. Cóż Real jak wygra to wygra, jak już do tego się przyzwyczaiłem, a ważniejsze dla mnie są lepsze mecze do oglądania. Mega liczę na to, że Guardiola ich zatrzyma, zawiodę się to trudno.

1

@Emhyr Ja się dawałem, a mało go oglądałem. Ale po tym meczu nigdy tematu Felixa do Barcy!

0

@Gronek Tylko idioci tak pieprzą, jak Real przejdzie City to w pełni zasłużony sposób. Masakra jak ludzie przeżywają, że Real może wygrać, wygrają to wygrają.

0

@JohnyMemonik Po co mi wyskujesz z Barcą? ;)

0

@bartulek98 Nie ma szans, że z City mieliby trudniej. Real będzie miał znacznie większy problem z tym City z Wikingiem niż rok temu z City. W każdym meczu z City mieli duże problemy.

1

Szacun dla Realu za kolejny półfinał, ale żeby przejść do tej fazy musieli pokonać słaby Liverpool i Chelsea, teraz przyjście czas na przeciwnika dwa razy lepszego. W sumie i dobrze, że City - Real to będzie mega mecz, jak Real wygra z City i LM, no ale zobaczymy, City na pewno ma teraz znacznie większą moc w ataku. Dajcie już ten mecz!

1

Chelsea zbyt słaba w ataku. No trudno. Walić tą Chelsea. Raaczej bankowy mecz City - Real. City ich zatrzyma! Real praktycznie z nikim mocnym w LM nie grał.

0

@haryveb944 Szkoda, że nie da rady sprzedać wszystkich 4, Abde dać na ławę i za kasę kupić trzech nowych. To byłaby najlepsza opcja, ale to się nie wydarzy.

0

@Ktos11111 Ile rszy szły kontry, więc nie pieprz głupot. Tylko, że jak my wychodzimy z kontrą to nasi skrzydłowi coś pieprzą.

0

@MILOSZ_F22 Vinis a Fati, Ferran i Raphinha, zajebiste porównanie.

0

Teraz ich dojadą/ Guardiola ich zatrzyma.

0

@Rhaan Źle się wyraziłem, że my sobie wymienimy. Wiadomo, że Ddembele nie pójdzie do Atletico.

0

@Kidd Czyli nie ma sensu.

0

Felix to po sezonie wraca do Atletico czy Chelsea może wykupić? J a bym chętnie wymienił go na Dembele, On chyba nie jest szklany?

0

Ale Vini i Rodrygo zgwałcą Smerfy.

0

@Tom_Tom Alba spokojnie może zostać. Po co szukać na siłę i wydawać kasę na zmiennika dla Balde.

0

Dziś Real 3 gole lekko.

3

@AmigoBlancos Chyba wtedy byłoby po 8 pkt, przy tej samj ilości pkt co by się liczyło?

5

@wasacz Zdecydowanie Guardiola.

0

Może Tuchela za Xaviego?

0

@Sau_Ron Xavi na asystenta i jazda!

0

@Ziemny Guardiola miał Messiego, Xaviego, Iniestę, Pique, Puyola.

0

@Emhyr Mnie też. Jak będą w finale to będzie dramat, choć jakby grali z City to by dostali łomot, co by mnie bardzo cieszyło, nl ale ten cholerny Real,. Myślisz, że City ma większe szans przejść Real nuż rok temu?

0

@P33ck Pomyłeczka miała być 2, ale najważniejsze, że jedna włoska w finale raczej bankowo (Inter tego nie spieprzy)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?