0

@GdefnyMU Nie nie pisałem. Jestem spokojny, no chyba że ty myślisz za mnie.

2

Jeśli Wiking nie dostanie kontuzji to jestem spokojny o awans City. Te Chelsea jest po prostu słabe, żadnych pomysłów na grę w ataku. Prawda jest taka, że Real w tej LM nie miał dobrego przeciwnika, zobaczymy jak będą wyglądać z lepszym od siebie zespołem gdzue ciąglę sunie kreatywnie do przodu mając w ataku potwora. W ogóle bym nie porównywał dwumeczy z tamtego roku z tym. Raczej z Bayernem nic się nie odwali.

1

Atak Chelsea to jest śmiech.

0

Liverpool 9pkt do Newcastle, szkoda, że nie zostało z 15 kolejek, w 8 kolejek nie da rady odrobić. Oby chociaż LE, które miejsca dają LE? 5 i 6?

0

@AmigoBlancos Patrząc na to co robi Barca i Real w lidze to tak jak mówisz moźna sobie gdybać, trzeba po prostu poczekać tak do 33 kolejki. Jakby go nie wywalili to byłby dramat, ale o tym nie myślę, że to spieprzą bo na sama myśl się gotuję. Dobrej nocy :)

0

@bartekvisca Rezerwa naszej pomovy to jest kur śmiech! W pierwszym składzie powinien grać dajmy Silva, Pedri, De Jong a na ławie Busquets. Gavi i ktoś znacznie lepszego od Roberto. W ogóle masakra, że pi Romie ich nie sprzedali, z 50 mln byłoby jak nic, a wtedy chyba z finansami nie byłoby problemu i spokojnie by kupili kogoś z dobrej półki.

0

@AmigoBlancos Jedno jest z taką grą za cholerę 10 nie ugrają. Co do Realu to według mnie jak tak Barca przegra z Atletico i będzie te 8 pkt przewagi to was na napędzi to nie zdziwiłbym bym się jakby Real wygrał wszystko, jedynym problemem może być zmęczehie. Mogę się mylić ale terminarz nie jest taki trudny. Ogólnie to i tak panikować teraz to głupota, to jest 11 pkt a nie 6.

0

@AmigoBlancos Myślisz, że będzie jeszcze gorąco w lidze? Jako kibic Realu, myślisz, żs Real może wygrać te 9 spotkań? Co do Xaviego to robi z siebie idiotę, powinien powiedzieć, że zagraliśmy słabo i tyle.

1

@rocky5 Wiadomo tak nue można grać, ale z Busquets, Roberto, Kessie i Rafałem ciężko grać. To jest kpina że Busquets i Roberto nadal grają.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Wiadomo gra martwi i trzeba krytykować, ale ta panika w kwestii mistrza to jest grups przesada, a wygrana z Atletico z Pedri i de Jongiem jest bardzo możliwa. Trzeba zapomnieć, o tych remisach i wygrać z Atletico. No ale wiadomo przecież przegramy. Liczę, że w meczu z Atletico pokażą chęć do grania, bo jeśli nie to mnie to mega wkurzy. Z Gironą i Getafe grali na wywaleniu.

0

@mekston Ja na pewno nie będę panikować, Komfort 3 strat pkt w 8 meczach to nadal dużo, a i Real w topi. Nie zdziwię się jak wygrana 3 meczy da na, mistrza.

0

@betonito Ale wy tu nakręcanie to. Barca i Napolj nadal mają duży komfort, 11 i 14 pkt to nie 5 czy 4. Niech najpierw przegrają te 2 mecze.

0

Przynajmniej będą emocje, a jak tak przegramy z Atletico to na LR będzie piekło!

0

@JohnyMemonik Ale to nie gdybanie to jest fakt :Db

0

@Ptasior Jak będą odrabia ć w takim tempie to braknie im kolejek. Lipa z tymi remisami, ale wiele nam się nie stało. Zobaczymy jak będzie z Atletico. Ostatni dzwonek żeby to odmienić.

4

@parpe Sama obecność Pedriego i de Jonga podniesie jakość 3x.

2

Z de Jongiem i Pedrim pykniemy to Atletico.

0

@Batys Nie wyobrażam sobie żeby te 9 spotkać grali bez nich. Tak jest jak trzyma za Busquetsa i Roberto. Powinien być taki Silva w 1 składzie a na ławie Gavi. Teraz jak Pedri nke gra to musi grać ktoś kto nie nadaję się na taki poziom grania.

2

@FCB24 Bo nasza ławka (pomoc) to jest śmiech. Ale oczywiście całkowicie go nie broni. Po prostu mam nadzieje, że do końca sezonu będzie w . środki ta dwójka, a co dalej będzie to los pokaże.

3

Jedno jest pewne już niebawem środek pola 3x lepszy. Pedri - de Jong a Kessie - Roberto to nirbo a ziemia. Będzie znacznie mniej krwi w oczach. Jakby do końca grali Kessie i Roberto to byłaby katastrofa.

0

@Batys Jak zagra Pedri i de Jong wierzę. że wygramy, a taka wygrana dałaby kopa. No a jeśli przegramy to zrobi się mega gorąco. Oby też zagrali nie na wyjebce. Wiadomo to nie jest wymówka, ale Pedri - de Jong a Kessie - Roberto to znaczna różnica.

0

Jest szansa. że Dembele wróici na Betis?

0

@janek100 Zobaczymy., trxeba z Pedrim i de Jongiem wygrać z Atletico, jak przegramy to będzie u naszych kupa w gaciach.

0

@Batys Ja mówię tylko e kwestio tego, że strata tych 4 pkt jak na razie nas nie ugotowała. Wiadomo, że z taką grą mistrza przepieprzymy, ale możemy zagrać lepiej z Atletico i Betisem, jak wygramy to nikt nke będzie wracać do tych remisów. W twoim komentarzu było głównie o syracie 4 pkt.

1

@DonCarletto Nie no masz racje, Trochę się wygłupiłem z tym komentarz. Teraz na chłodno nie ma co panikować, 11 pkt to komfort 4-6 strat pkt. Tak na rozum to Barca musi wygrać 4 mecze żeby mieć mistrza.

0

@LukaszFan Nie wiesz ten komentarz powstał bo myślałem, że Almeria. A jeśli Betis to ten komentarz na śmitnik.

0

@Batys Ale przesadzasz. Wiadomo to powinni wygrać. My straciliśmy 4 pkt, a Real zdobył 3 pkt. Tak wiele się zmieniło?

0

@janek100 Real spokojnie stracić z 5-6 pkt, moim zdaniem wygrana 3/4 spotkań da mistrza.

2

Real teoretycznie odrobił 1 pkt, my z Gironą +1, a teraz Real +2. Czy ja coś pomyliłem?

Oby ten Pedri i de Jong wrócili na Atletico a wtedy spokojnie można by było wygrać. Nie ma co już wracać do Girony i Getafe, trzeba ten mecz z Atletico wygrać, wtedy 11pkt i 8 meczy do końca to mega komfort. Wiadomo możemy to przegrać, ale nie ma senau tak myśleć. Vamos

0

Mam nadziej, że z Atletico i Betisem zagrają z takim zaangażowaniem jakby to Real, bl w tych ost meczach gra jest tragiczna, ale najgorsze jest to, że grają jakby mieli wyj**.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?