0

@AmigoBlancos Szkoda, że przy tym czysxzeniu kartek nie dostawał (chyba, że się mylę?)

0

@Piorun U siebie będśą pewnirjsi.

0

@JohnA Dostał tylko Kroos, a powinien mieć Carvalaj i Rudiger. Po co mi piszesz, że oczywiście kartek dla City nie ma? Tak jakbym uważał że nie powinini dostać, avtak nie uważam. W moim komentarzu skupiłem się na kartach City i tyle, a to nie oznacza, że według mnie gwizdał w jedną stronę.

0

@Muevertigo Ale na cholere mi piszesz o kartach City? Też uważam że powini dostać.

0

@okiemtypera_lucaxx95 City wygra dwoma golami ;p Ciekawe jaki kurs.

0

@tomek8756 Jakieś szansę na awans? Ale większe od Realu.

0

@paweldunajecfcb Strzał francuza w drugiej połowie gdzie Ederson świetnie obronił. Poza tym w której sytuacji mieli fuska

0

@esem91 Wiadomo pewnie kilka było/ Po prostu może się mylę,

0

@arasz1819 Nie rozumuem podniecania się tym braku zmian. Po prostu był zadowolonym z tego wynik i chcę na spokojnie awansować u siebie. Fakty są takie, że ma 1-1 i nie ma to znaczenia, że nie było gola. Jestem ptzekonany, że jakby Real np. strzelił w 75 min to zaraz by się szykował Alvarez.

0

@Batys Czemu mają ich nie przejść? Mają dobry wynik, jakie to ma tersz znaczenie, że nie było zmian. City ma dużą szansę na awans.

6

Może się mylę, ale cholernie mało dobrych meczy w tej edycji. Ten mecz tylko niezły, jestem zawiedziony tym mecz, i nie chodzi o to, że City nie wygrało. Ogólnie LM robi się coraz słabsza.

3

@Pawlak1992 Przekonany jestem że City zagra u siebie pewniej do przodu. Widać, że nie chcieli zbytnio szaleć.

1

Dobry wynik City. Ewidentnue chcieli to rozstrzygnąć u siebie, widać było asekuracyjną grę. Moim zdaniem w rewanżu zobaczymy inne City. Jest dobrze jest. Vamos!

4

Powinien wpuścić Alvareza i Mahreza.

0

Ładnie białasy szczekają na trybunach. Te fuera po tych niby rękach. hah

9

Wiking popierdółka dziś.

0

@TheNekro94 Real powinien mieć z 4 piłkarzy z żółtą kartką, a to byłoby istotne.

0

@Szmulek Real prowadzi i płach. Jak się skończy jeden do zera ti jest bardzo dobry wynik a może być 1-2.

1

Yylko jedna żółfa dla Realu to jest kur** kpina! Śmkeszna była sytuacja jak przy linii Carvalaj ewidentnie faulował, a i tak było ważniejsze, że piękny capnął Hiszpana.

0

@blakkudium Ja ogólnie chciałem City, gol Interu, gol Sevilli, obie strzelą w Romie (tego się obawiam), 1,5 - West Ham - AZ, 2,5 - lFiorentina - Basel. I

1

@Encore Tylko że raz mogą przegrać. Wtedy jedyna szansa na renis z Wilkami. Ale i tak pewnie Liverpool się na Aston.

1

@Rust_Cohle A z tych pozostałych z kim najtrudnkej? Wolves?

1

Liverpool może jak najbardziej mieć 71 pkt (Leiceter, Aston, Southampton). szkoda, że United słabiatków, Chelsea, Wolves, Bourmemouth, Wątpię, żeby dwa razy np. zremisowali. Cholernie szkoda, że The Reds dopiero teraz odpalili..

0

Goli Sevilli i obie strzelą w Romie. Co eksperci sądzą?

0

@HypeR Coś d tym jest.

0

@takisobiektos Ja to si ni dziwię jak za dwa lata będzie średniakiem.

0

@HypeR W drugim koszyku będzie 8 drużyn (chyba). Skąd wiesz, że wylosujemy Bayern?

0

Komentarz usunięty

2

Dortmund rozpieprza Frankfurt, Wolfsburg, a wypiepieprza się na Bochum. Gdyby nie te głupie porażki to by już mieli tego majstra. Cóż trzeba zapomnieć. Oby wygrali te 3 mecze, choć z Mainz nie będzie łatwo. Mimo wszystko jest szansa na mistrza, Bayern może nawet przegrać Lipskiem. Wreszcie jakieś emocje w BL. Pewnie mistrza poznamy w ost kolejce. Vamos Borussia!

0

Z kim United nms zaległy mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?