3

Pogonić w cholerę Rafała i Bembele, oni nigdy się nie xmienią.

0

@MesQueUnClub96 Ze Spezią mógł tam strzelać, to kupona by zamknął.

2

Walić mecz dawać fetę!

1

Rafał w tej stylówce wygląda jak debil.

1

@barcelonaLM Nie mogę tego zrobić niemcowi..

2

Mareczek powinien strzelić w pysk Żulowi!

Kur** ciężko będzie o rekord, w trzech meczach potrzeba na czysto dwóch meczy (chyba, że się mylę, potrzeba dwóch meczy na czysto?). Z Celtą pewne stracą, trzeba się skupić w meczach z Valladolid i Mallorcą.

4

Coś pięknego Bayern w dupsko! Dortmund macie tego nie spieprzyć! Oby zagrali na pełnej z Augsburgiem i Maiz tak jak z Wolfsburgiem a będzie mistrz! Vamos Dortmund! Wygrać te dwa finały!

1

@Kidd Remis nie styknie? Mam też nadzieję, że Dortmund nie spieprzy np. w ost kolejce z Mainz. Plusem jest to. że Augsburg nie spadnie już. a Mainz nie gra o nic, a Lipsk dziś grab
o LM. Cholernie szkoda tego meczu z Bochum.

0

@MesQueUnClub_87 Czuh ja mówię, że tak będzie? Też średnio w to wierzę, ale nigdy nie wiadomo.

0

@Arnold1234 Pstrząc na ostatnie informacje tak by whglądała nasza obsada pomocy.

0

@Anonymus0608 Gundogan ława?

0

Przy obsadzie pomocników de Jong, Pedri, Gavi, Gundogan, Kimmich hak widzicie naszą pomoc?

0

Piękny jest! Marzeniem jest zobaczyć go w koszulce Barcy, niestety to si ę nie spełni. A tak w ogóle jak sprzedaliśmy Neymara to Silva był już w3 City czyj jeszcze w Monaco?
https://pbs.twimg.com/media/FwWupfmXsAQRsYi?format=jpg&name=small

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Był jakiś trener w historii, który wygrał LM i MŚ?

6

Znienawidzony Real dostaję w łeb, teraz czas na znienawidzony Inter. Oby City ich zniszczyło!

8

Alvarez - Mistrzostwo Świata, Premier league, LM (?) i potrójna korona (?). Ależ chłopak może mieć wejście w futbol. Nikt w jego w wieku tego nie osiągał.


2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś pięknego! Szkoda, że Mahrez nie grał zamiast pięknego. albo nie wszedł bo było 5 lub 6 znacznie bardziej skuteczny.

2

Nie mogę się doczekać wywiadu Kury i Carlo.

0

@Kamiloos Jak 1,5 ? zZa cholerę nie wydali tylu za tych 11/14 zawodników. Poza tym trzeba stworzyć system takiej gry. Chelsea wyfało 300 w jednym okienku i jest kupa

7

Militao nie ma podejścia do Araujo. Potównywanie go z Brazylijczykiem to obraza dla naszego Byczka.

0

Haaland jaka sierota. Wątpię, że kiedyś w jednej LM strzeli 15 goli (chyba) co piękny Robercik.

0

Silva jesteś piękny. Szkoda, że nigdy nie zobacz ę Cię w koszulce Barcy.

4

Guardiola jest obecnie bogiem taktyki w futbolu. To ustawianie się, zmiana pozycji czy poruszanie się to jest rozpierdol! Carlo jest niszczony!

0

To co Real gra to wstyd! Robić manite!.

2

Vini i Karim pewnie grają z kontuzją.
Jazda po 3-0!

0

Kura nie lubię cię no alw ku* szacun. Chyba najlepsza interwencja tej LM.

3

Tak jak można było się spodziewać, całkiem inne City niż na Bernabeu. Napieprzają do przodu jam pojebani. Jak się patrzy na ich grę to przypomina się piękna Barca Pepuli... Jazda z Śmietaną! Real wygląda mega żałośnie. Jak na razie są w du**, jak z niej wyjdą to szacun.

0

Cou nie łapie się nswet na ławie Aston Villi? czy kontuzja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?