Kur** ciężko będzie o rekord, w trzech meczach potrzeba na czysto dwóch meczy (chyba, że się mylę, potrzeba dwóch meczy na czysto?). Z Celtą pewne stracą, trzeba się skupić w meczach z Valladolid i Mallorcą.
Coś pięknego Bayern w dupsko! Dortmund macie tego nie spieprzyć! Oby zagrali na pełnej z Augsburgiem i Maiz tak jak z Wolfsburgiem a będzie mistrz! Vamos Dortmund! Wygrać te dwa finały!
@Kidd Remis nie styknie? Mam też nadzieję, że Dortmund nie spieprzy np. w ost kolejce z Mainz. Plusem jest to. że Augsburg nie spadnie już. a Mainz nie gra o nic, a Lipsk dziś grab o LM. Cholernie szkoda tego meczu z Bochum.
Alvarez - Mistrzostwo Świata, Premier league, LM (?) i potrójna korona (?). Ależ chłopak może mieć wejście w futbol. Nikt w jego w wieku tego nie osiągał.
@Kamiloos Jak 1,5 ? zZa cholerę nie wydali tylu za tych 11/14 zawodników. Poza tym trzeba stworzyć system takiej gry. Chelsea wyfało 300 w jednym okienku i jest kupa
Tak jak można było się spodziewać, całkiem inne City niż na Bernabeu. Napieprzają do przodu jam pojebani. Jak się patrzy na ich grę to przypomina się piękna Barca Pepuli... Jazda z Śmietaną! Real wygląda mega żałośnie. Jak na razie są w du**, jak z niej wyjdą to szacun.
3
Pogonić w cholerę Rafała i Bembele, oni nigdy się nie xmienią.
0
@MesQueUnClub96 Ze Spezią mógł tam strzelać, to kupona by zamknął.
2
Walić mecz dawać fetę!
1
Rafał w tej stylówce wygląda jak debil.
1
@barcelonaLM Nie mogę tego zrobić niemcowi..
2
Mareczek powinien strzelić w pysk Żulowi!
Kur** ciężko będzie o rekord, w trzech meczach potrzeba na czysto dwóch meczy (chyba, że się mylę, potrzeba dwóch meczy na czysto?). Z Celtą pewne stracą, trzeba się skupić w meczach z Valladolid i Mallorcą.
4
Coś pięknego Bayern w dupsko! Dortmund macie tego nie spieprzyć! Oby zagrali na pełnej z Augsburgiem i Maiz tak jak z Wolfsburgiem a będzie mistrz! Vamos Dortmund! Wygrać te dwa finały!
1
@Kidd Remis nie styknie? Mam też nadzieję, że Dortmund nie spieprzy np. w ost kolejce z Mainz. Plusem jest to. że Augsburg nie spadnie już. a Mainz nie gra o nic, a Lipsk dziś grab
o LM. Cholernie szkoda tego meczu z Bochum.
0
@MesQueUnClub_87 Czuh ja mówię, że tak będzie? Też średnio w to wierzę, ale nigdy nie wiadomo.
0
@Arnold1234 Pstrząc na ostatnie informacje tak by whglądała nasza obsada pomocy.
0
@Anonymus0608 Gundogan ława?
0
Przy obsadzie pomocników de Jong, Pedri, Gavi, Gundogan, Kimmich hak widzicie naszą pomoc?
0
Piękny jest! Marzeniem jest zobaczyć go w koszulce Barcy, niestety to si ę nie spełni. A tak w ogóle jak sprzedaliśmy Neymara to Silva był już w3 City czyj jeszcze w Monaco?
https://pbs.twimg.com/media/FwWupfmXsAQRsYi?format=jpg&name=small
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był jakiś trener w historii, który wygrał LM i MŚ?
6
Znienawidzony Real dostaję w łeb, teraz czas na znienawidzony Inter. Oby City ich zniszczyło!
8
Alvarez - Mistrzostwo Świata, Premier league, LM (?) i potrójna korona (?). Ależ chłopak może mieć wejście w futbol. Nikt w jego w wieku tego nie osiągał.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś pięknego! Szkoda, że Mahrez nie grał zamiast pięknego. albo nie wszedł bo było 5 lub 6 znacznie bardziej skuteczny.
2
Nie mogę się doczekać wywiadu Kury i Carlo.
0
@Kamiloos Jak 1,5 ? zZa cholerę nie wydali tylu za tych 11/14 zawodników. Poza tym trzeba stworzyć system takiej gry. Chelsea wyfało 300 w jednym okienku i jest kupa
7
Militao nie ma podejścia do Araujo. Potównywanie go z Brazylijczykiem to obraza dla naszego Byczka.
0
Haaland jaka sierota. Wątpię, że kiedyś w jednej LM strzeli 15 goli (chyba) co piękny Robercik.
0
Silva jesteś piękny. Szkoda, że nigdy nie zobacz ę Cię w koszulce Barcy.
4
Guardiola jest obecnie bogiem taktyki w futbolu. To ustawianie się, zmiana pozycji czy poruszanie się to jest rozpierdol! Carlo jest niszczony!
0
To co Real gra to wstyd! Robić manite!.
2
Vini i Karim pewnie grają z kontuzją.
Jazda po 3-0!
0
Kura nie lubię cię no alw ku* szacun. Chyba najlepsza interwencja tej LM.
3
Tak jak można było się spodziewać, całkiem inne City niż na Bernabeu. Napieprzają do przodu jam pojebani. Jak się patrzy na ich grę to przypomina się piękna Barca Pepuli... Jazda z Śmietaną! Real wygląda mega żałośnie. Jak na razie są w du**, jak z niej wyjdą to szacun.
0
Cou nie łapie się nswet na ławie Aston Villi? czy kontuzja?