0

@SenseiFCB Guardiola fajny kolega.

0

@Pedri16Future A my nie mamy? 15/20 lat temu mieliśmy (trafił się Messie, Xavi, Iniesta i potem Ronaldinho, Eto'o przychodząc z Mallorki i był kozakiem, mieliśmy magika Ronaldinho, był Guardiola. Czemu nie będzie teraz, Barca miała mnóstwo szczęścia.

0

@Pedri16Future Żeby nienbyło nie chcę Neya. Ja coś czuję, ż e temat Gundogana pieprzenie z hukiem. Były jakie s nowe informacje?

0

@Comfortable_ Akel to ploty dotyczące Realu.

1

@Comfortable_ Właśnie na obrone nikt nie patrzy. Balde, Christiansen, Araujo, Kounde* vs.Alaba, Millitao i jak na ten moment Dani, Mendy lub człowiek z mopem na głowie.

2

@koziar Przy Araujo, Balde i pięknym duńczyku to by się zesrał.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe jaki jest na 02.

0

@Emhyr To ogólnie co dało odejście Busiego i Alby? Tyllko większy budżet wynagrodzenia? Jest wiadomo ile musi odejść?

0

Ja pieprze teraz będzie na LR wysypisko śmieci o żółwiku i transferze odwiecznego rywala. Dawać ploteczki o Neymarze!

0

@Pewex Cama, Tchou i Valverde no i? Może oni tacy piękni? a Pedri, de Jong, Gavi to co?, również dobrze nasz środek może chodzić lepiej. A obrony to nie podasz.

0

@SantinoFortelos Ta bo Eric będzie grał, a nasza duńsko-urugwajska skała się sprzeda.

0

@Emhyr Oby ktoś inny to jeszcze potwierdził. Dawać Gundogana, Cancelo, Roque i kogoś na DP ;) Myślisz, że to realne czy już fantazja?

0

Ogólnie jakbyśmy mieli trochę szczęścia i Yamal okazał się kozakiem i przyszedł Roque okazał się taż świetny co jest jak najbardziej możliwe tak jak jego transfer, to nasz atak w przyszłości wcale by nie był zły. Oczywiście może być tak, że Yamal okażę się średniakiem a Roque szybko przepadnie lub pójdzie np. do Anglii. Ale kto wie może w przyszłości to Yamal i Roque będą cisnąć w ataku ;) Obrone mamy z dużym potencjałem, pomoc także. Moim zdaniem nasza przyszłość nie musi być taka zła. No Tebasa nie będzie (chyba za rok).

2

@Pedri16Future Pieprzenie. Ty już jak będą grali. Wiesz jak będzie wyglądać skład Barcy za. Araujo, Balde, Christiansen , Kounde to byle co. Real ma zajebistą obronę. Tylko atak się liczy

1

@Pewex Tak Roberto będzie grał :D chyba raz na 10 meczy. Balde, Christansen, Araujo, Kounde, ter Stegen, Gavi, Pedri może za dwa Yamal, kto może przyjdzie Roque i będzie kozakiem.

4

@Pedri16Future Tak będą nas lać i robić +30. Valverde, Camavinga i Tchouameni. już się boję. A obrona to co? Bramkarxy mam równie świetnych, ale my mamy Balde, Duńczyk, Araujo, Kounde a Real Millitao :D Skąd wiesz jak będzie wyglądał nasz atak w kolejnych latach.

1

@Kapiczek hah dobry żart. Jak tsk zdecydowanie. to daj jakiś argument. Obecnie na luzie Pedri. Zobaczymy jak Anglik będzie sobie radził w Hiszpanii, liga Niemiecka to średni wyznacznik. Pedri jak dla mnie ma większy potencjał.

2

Kylian to powinien iść do Anglii, ale chyba jedyna opcja to City, a to raczej się nie stanie. Pewnie pół LR się wystraszy jak Żółw pójdzie do Białych ;p Moim zdaniem nawet jeśli do nich kiedyś pójdzie, to na spokojnie można będzie z nimi rywalizować w lidze.

0

Ten Faye na razie będzie w Barca B?

0

Na jakim kanele będzie czesiuball?

3

@Szreko A teraz w ataku takie parówy..

8

Kiedyś to było

/photo/1

1

I nie ma Gundogana.. Pewnie gruby znów nas wydymał.

0

@BorzyKrzys Ogólnie ten puchaar jest mega fajny.

0

Ile teraz mają szlemów Djoko i Nadal?

1

Chyba eielu dobrych grajków w ten rezerwie nie ma.

0

Gdzie tam karny? tfuu

0

Można gdzieś ogląsdac Barcę?

0

Na jakim kanale mecz Puszczy?

0

Dawać tą Puszcza do Ekstraklasy! Niewiadomice to małe miasto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?