@Pedri16Future A my nie mamy? 15/20 lat temu mieliśmy (trafił się Messie, Xavi, Iniesta i potem Ronaldinho, Eto'o przychodząc z Mallorki i był kozakiem, mieliśmy magika Ronaldinho, był Guardiola. Czemu nie będzie teraz, Barca miała mnóstwo szczęścia.
@Comfortable_ Właśnie na obrone nikt nie patrzy. Balde, Christiansen, Araujo, Kounde* vs.Alaba, Millitao i jak na ten moment Dani, Mendy lub człowiek z mopem na głowie.
@Pewex Cama, Tchou i Valverde no i? Może oni tacy piękni? a Pedri, de Jong, Gavi to co?, również dobrze nasz środek może chodzić lepiej. A obrony to nie podasz.
Ogólnie jakbyśmy mieli trochę szczęścia i Yamal okazał się kozakiem i przyszedł Roque okazał się taż świetny co jest jak najbardziej możliwe tak jak jego transfer, to nasz atak w przyszłości wcale by nie był zły. Oczywiście może być tak, że Yamal okażę się średniakiem a Roque szybko przepadnie lub pójdzie np. do Anglii. Ale kto wie może w przyszłości to Yamal i Roque będą cisnąć w ataku ;) Obrone mamy z dużym potencjałem, pomoc także. Moim zdaniem nasza przyszłość nie musi być taka zła. No Tebasa nie będzie (chyba za rok).
@Pedri16Future Pieprzenie. Ty już jak będą grali. Wiesz jak będzie wyglądać skład Barcy za. Araujo, Balde, Christiansen , Kounde to byle co. Real ma zajebistą obronę. Tylko atak się liczy
@Pewex Tak Roberto będzie grał :D chyba raz na 10 meczy. Balde, Christansen, Araujo, Kounde, ter Stegen, Gavi, Pedri może za dwa Yamal, kto może przyjdzie Roque i będzie kozakiem.
@Pedri16Future Tak będą nas lać i robić +30. Valverde, Camavinga i Tchouameni. już się boję. A obrona to co? Bramkarxy mam równie świetnych, ale my mamy Balde, Duńczyk, Araujo, Kounde a Real Millitao :D Skąd wiesz jak będzie wyglądał nasz atak w kolejnych latach.
@Kapiczek hah dobry żart. Jak tsk zdecydowanie. to daj jakiś argument. Obecnie na luzie Pedri. Zobaczymy jak Anglik będzie sobie radził w Hiszpanii, liga Niemiecka to średni wyznacznik. Pedri jak dla mnie ma większy potencjał.
Kylian to powinien iść do Anglii, ale chyba jedyna opcja to City, a to raczej się nie stanie. Pewnie pół LR się wystraszy jak Żółw pójdzie do Białych ;p Moim zdaniem nawet jeśli do nich kiedyś pójdzie, to na spokojnie można będzie z nimi rywalizować w lidze.
0
@SenseiFCB Guardiola fajny kolega.
0
@Pedri16Future A my nie mamy? 15/20 lat temu mieliśmy (trafił się Messie, Xavi, Iniesta i potem Ronaldinho, Eto'o przychodząc z Mallorki i był kozakiem, mieliśmy magika Ronaldinho, był Guardiola. Czemu nie będzie teraz, Barca miała mnóstwo szczęścia.
0
@Pedri16Future Żeby nienbyło nie chcę Neya. Ja coś czuję, ż e temat Gundogana pieprzenie z hukiem. Były jakie s nowe informacje?
0
@Comfortable_ Akel to ploty dotyczące Realu.
1
@Comfortable_ Właśnie na obrone nikt nie patrzy. Balde, Christiansen, Araujo, Kounde* vs.Alaba, Millitao i jak na ten moment Dani, Mendy lub człowiek z mopem na głowie.
2
@koziar Przy Araujo, Balde i pięknym duńczyku to by się zesrał.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe jaki jest na 02.
0
@Emhyr To ogólnie co dało odejście Busiego i Alby? Tyllko większy budżet wynagrodzenia? Jest wiadomo ile musi odejść?
0
Ja pieprze teraz będzie na LR wysypisko śmieci o żółwiku i transferze odwiecznego rywala. Dawać ploteczki o Neymarze!
0
@Pewex Cama, Tchou i Valverde no i? Może oni tacy piękni? a Pedri, de Jong, Gavi to co?, również dobrze nasz środek może chodzić lepiej. A obrony to nie podasz.
0
@SantinoFortelos Ta bo Eric będzie grał, a nasza duńsko-urugwajska skała się sprzeda.
0
@Emhyr Oby ktoś inny to jeszcze potwierdził. Dawać Gundogana, Cancelo, Roque i kogoś na DP ;) Myślisz, że to realne czy już fantazja?
0
Ogólnie jakbyśmy mieli trochę szczęścia i Yamal okazał się kozakiem i przyszedł Roque okazał się taż świetny co jest jak najbardziej możliwe tak jak jego transfer, to nasz atak w przyszłości wcale by nie był zły. Oczywiście może być tak, że Yamal okażę się średniakiem a Roque szybko przepadnie lub pójdzie np. do Anglii. Ale kto wie może w przyszłości to Yamal i Roque będą cisnąć w ataku ;) Obrone mamy z dużym potencjałem, pomoc także. Moim zdaniem nasza przyszłość nie musi być taka zła. No Tebasa nie będzie (chyba za rok).
2
@Pedri16Future Pieprzenie. Ty już jak będą grali. Wiesz jak będzie wyglądać skład Barcy za. Araujo, Balde, Christiansen , Kounde to byle co. Real ma zajebistą obronę. Tylko atak się liczy
1
@Pewex Tak Roberto będzie grał :D chyba raz na 10 meczy. Balde, Christansen, Araujo, Kounde, ter Stegen, Gavi, Pedri może za dwa Yamal, kto może przyjdzie Roque i będzie kozakiem.
4
@Pedri16Future Tak będą nas lać i robić +30. Valverde, Camavinga i Tchouameni. już się boję. A obrona to co? Bramkarxy mam równie świetnych, ale my mamy Balde, Duńczyk, Araujo, Kounde a Real Millitao :D Skąd wiesz jak będzie wyglądał nasz atak w kolejnych latach.
1
@Kapiczek hah dobry żart. Jak tsk zdecydowanie. to daj jakiś argument. Obecnie na luzie Pedri. Zobaczymy jak Anglik będzie sobie radził w Hiszpanii, liga Niemiecka to średni wyznacznik. Pedri jak dla mnie ma większy potencjał.
2
Kylian to powinien iść do Anglii, ale chyba jedyna opcja to City, a to raczej się nie stanie. Pewnie pół LR się wystraszy jak Żółw pójdzie do Białych ;p Moim zdaniem nawet jeśli do nich kiedyś pójdzie, to na spokojnie można będzie z nimi rywalizować w lidze.
0
Ten Faye na razie będzie w Barca B?
0
Na jakim kanele będzie czesiuball?
3
@Szreko A teraz w ataku takie parówy..
8
Kiedyś to było
1
I nie ma Gundogana.. Pewnie gruby znów nas wydymał.
0
@BorzyKrzys Ogólnie ten puchaar jest mega fajny.
0
Ile teraz mają szlemów Djoko i Nadal?
1
Chyba eielu dobrych grajków w ten rezerwie nie ma.
0
Gdzie tam karny? tfuu
0
Można gdzieś ogląsdac Barcę?
0
Na jakim kanale mecz Puszczy?
0
Dawać tą Puszcza do Ekstraklasy! Niewiadomice to małe miasto?