7

Znając życie transfer Gundogana pieprznie.

0

Ciekawe jakby taka Chelsea wygladała z Lechem czy Rakowem ;p

1

@Azrik No chyba oszalałeś. Top 5 jak nic. Co ma do tego Xavi i Iniesta? Ciekawie jak by nasza obrona i środek wygląd z kimś innym, na pewnio nie tak zajebiście

3

Jakie według Was jest najlepsze top 5 DP w historii futbolu?

0

@gumaz Chyba nie ;p

14

W ogóle Real to powinien przestać grać w białych koszulkach.

4

La Liga to obecnie jest bardzie bekowa niż piękna Ekstraklasa.

0

@Encore Błagam nie! Nie będę go ohlądał. Silva nie rób mi tego.

18

Najlepsi Piłkarze:
W historii: Messi
W XXI wieku: Messi
W ostatnich 5 latach: Messi

0

To poleć przyjaciela w fortunie - To wystarczy, że ktoś założy kontl z mojego linka i to wszystko?

1

Inter porażka w PW i LM miodzio! Chciałbym im dać jeszcze -10 w lidze ;)

0

@Faro Takie 60-40 - Tylko nie orientuję się z kim Balde poealczy, jaki przedział w GB się liczy co roku?

2

Pedri > Gavi > Balde > Yamal - Golden Boy - Madryt w ryk!

0

Zaraz będzie, że Barca ustawiła mecz wczoraj i -15 dla Barcy.

0

Pięknie Inter w dupkę. Szkoda, że ns 5 już nie będą.

0

Dortmund 3 pkt od mistrza. Prxzestacie z tym frajerstwem! Kiedy ost Dortmund się sfrajerzył?

0

Augsburg i Mainz powinni wypiąć dupsko na Bayern, pewnie też mają dość Bayernu. Augsburg pewnie specjalnie czerwo ;p

9

Dziś w Cannes odbyła się premiera filmu Martina Scorsese "Killers of the Flower Moon". Oby to było arcydzieło!

/photo/1

zwiastun:

1

Ciekawe kiedy Dembele będzie miał bombelka ;p

0

@Barcaa12 Tak jasne. My przegrywamy z Espanyolem (choć patrząc na wynik w 90 min było 4-1. Real wygrywa jutro i my mamy 82 (zakładając porażkę z Papużkami) a Real 75 w 3 meczach wystarczyłyby 2 pkt, a Real pewnie i tak wtopi. Ale nakręcasz.

3

De Jonga faulowali mocniej i nie było faulu! Hah Kolejny sędziowski banan! Ewidentny faul na Jak sla mnie 2 bramka Sociedad powinna być anulowa (chyba, że się mylę) Powinno być 1-1.

2

Jazda 2-2! Walczymy! Visca el Barca! LR ciii!

1

@Kapiczek Ale po co w takim momencie? Miże ten mecz ma być wyznacznikiem?

4

Zaraz będą podnosić puchar a LR będzie smutna i będzie płakać, zwalniając Xaviego :D

0

@partymaker Po co kłamiesz? Real, miał dwie sytuacje, my z 5.

1

@domalki1 Co ty pierdzielisz :D /

1

Przecież faulowali de Jonga.

3

Pogonić w cholerę Rafała i Bembele, oni nigdy się nie xmienią.

0

@MesQueUnClub96 Ze Spezią mógł tam strzelać, to kupona by zamknął.

2

Walić mecz dawać fetę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?