@Azrik No chyba oszalałeś. Top 5 jak nic. Co ma do tego Xavi i Iniesta? Ciekawie jak by nasza obrona i środek wygląd z kimś innym, na pewnio nie tak zajebiście
@Barcaa12 Tak jasne. My przegrywamy z Espanyolem (choć patrząc na wynik w 90 min było 4-1. Real wygrywa jutro i my mamy 82 (zakładając porażkę z Papużkami) a Real 75 w 3 meczach wystarczyłyby 2 pkt, a Real pewnie i tak wtopi. Ale nakręcasz.
De Jonga faulowali mocniej i nie było faulu! Hah Kolejny sędziowski banan! Ewidentny faul na Jak sla mnie 2 bramka Sociedad powinna być anulowa (chyba, że się mylę) Powinno być 1-1.
7
Znając życie transfer Gundogana pieprznie.
0
Ciekawe jakby taka Chelsea wygladała z Lechem czy Rakowem ;p
1
@Azrik No chyba oszalałeś. Top 5 jak nic. Co ma do tego Xavi i Iniesta? Ciekawie jak by nasza obrona i środek wygląd z kimś innym, na pewnio nie tak zajebiście
3
Jakie według Was jest najlepsze top 5 DP w historii futbolu?
0
@gumaz Chyba nie ;p
14
W ogóle Real to powinien przestać grać w białych koszulkach.
4
La Liga to obecnie jest bardzie bekowa niż piękna Ekstraklasa.
0
@Encore Błagam nie! Nie będę go ohlądał. Silva nie rób mi tego.
18
Najlepsi Piłkarze:
W historii: Messi
W XXI wieku: Messi
W ostatnich 5 latach: Messi
0
To poleć przyjaciela w fortunie - To wystarczy, że ktoś założy kontl z mojego linka i to wszystko?
1
Inter porażka w PW i LM miodzio! Chciałbym im dać jeszcze -10 w lidze ;)
0
@Faro Takie 60-40 - Tylko nie orientuję się z kim Balde poealczy, jaki przedział w GB się liczy co roku?
2
Pedri > Gavi > Balde > Yamal - Golden Boy - Madryt w ryk!
0
Zaraz będzie, że Barca ustawiła mecz wczoraj i -15 dla Barcy.
0
Pięknie Inter w dupkę. Szkoda, że ns 5 już nie będą.
0
Dortmund 3 pkt od mistrza. Prxzestacie z tym frajerstwem! Kiedy ost Dortmund się sfrajerzył?
0
Augsburg i Mainz powinni wypiąć dupsko na Bayern, pewnie też mają dość Bayernu. Augsburg pewnie specjalnie czerwo ;p
9
Dziś w Cannes odbyła się premiera filmu Martina Scorsese "Killers of the Flower Moon". Oby to było arcydzieło!
zwiastun:
1
Ciekawe kiedy Dembele będzie miał bombelka ;p
0
@Barcaa12 Tak jasne. My przegrywamy z Espanyolem (choć patrząc na wynik w 90 min było 4-1. Real wygrywa jutro i my mamy 82 (zakładając porażkę z Papużkami) a Real 75 w 3 meczach wystarczyłyby 2 pkt, a Real pewnie i tak wtopi. Ale nakręcasz.
3
De Jonga faulowali mocniej i nie było faulu! Hah Kolejny sędziowski banan! Ewidentny faul na Jak sla mnie 2 bramka Sociedad powinna być anulowa (chyba, że się mylę) Powinno być 1-1.
2
Jazda 2-2! Walczymy! Visca el Barca! LR ciii!
1
@Kapiczek Ale po co w takim momencie? Miże ten mecz ma być wyznacznikiem?
4
Zaraz będą podnosić puchar a LR będzie smutna i będzie płakać, zwalniając Xaviego :D
0
@partymaker Po co kłamiesz? Real, miał dwie sytuacje, my z 5.
1
@domalki1 Co ty pierdzielisz :D /
1
Przecież faulowali de Jonga.
3
Pogonić w cholerę Rafała i Bembele, oni nigdy się nie xmienią.
0
@MesQueUnClub96 Ze Spezią mógł tam strzelać, to kupona by zamknął.
2
Walić mecz dawać fetę!