0

@Szmulek Ja bym go zostawił. Np. w ataku ost wygląxa spoko, nadal piłka go szuka. Jeśli ktoś da z 30 mln to nie ma sensu sprzedawać.

0

Jakby Celta z nami przegrała i miała po 40 z RV to kto by spadł? Ogólnie to dla mnie spoko, że Celta zostaje

0

Może by z Fatiego zr/obić zmiennika Roberta? Jako napastnik wygląda lepiej niż skrzydłowy, dobrze wychodz na pozycje, piłka fgo szuka, a skuteczność powraca.

6

Coś pięknego awans rok po roku! Piękny Ruch Chorzów! Jestem za Widzewem ale cieszy także awans ŁKS'u. Ciekawe klasyki będą - Ruch Chorzów - Górnik Zabrze oraz Widzew Łódź - ŁKS. Oby teraz Wisła Kraków dołączyła.
3
Szkoda, że nie awansują trzy bezpośrednio. Ogólnie to według mnie nie jest sprawiedliwe, że z 6 miejsca można awansować.

0

Wiking strzeli,ł komuś z topu?

5

https://www.facebook.com/photo/?fbid=807593257597415&set=a.588352739521469
Biorąc pod uwagę wiek, partnerów w ataku i zmiane ligi wygląda to zajebiście.

0

@Bobo25 Jak dla mnie zakończenie doskonałe.

0

@Messibestplayerintheworld Aha. To niech przegra ;p

0

Myślicie, że jurro PSG będzie miało wywalone na mecz? Csy Żółw walczy o króla strzelców?

0

@talizmo Najpiękniejszy nie oznacza najlepszy.

0

Jaki aktor mógłby zagrać Messiego w biografii o Messim?

30

Piękna Sevilla! Drugi najpiękniejszy klub w Hiszpanii. I 5 hiszpańskich LM.

/photo/1

0

Jak wygląda sytuacja z Gundoganem?

1

Al-Hilal ma dogadanego Messiego a Laporta poleciał poprosi szejka i wypożyczy Leosia ;)

0

Jak nie bęxzie jeszcze Gundogana to i ja będę zdenerwowany, a raczej wkur**.

2

Na czas wakacyjną trzeba zmienić La Ramba na La Messi.

1

Piękne Nietoperki!

0

@Johnnie_Walker Ja nie chcę tego i tego, choć od Ferrana lepsza opcja z Belgiem. A DiMaria to za późno. Roque gra na skrzydle czy jako napastnik?

1

Odejdzie Ferran i Fati przyjdzie Carassco i Di Maria, jak tak będzie to będzie sympatycznie :D

3

@barcelonaLM Efekt Ronaldo ;p

0

@Emhyr Chłop już czeka na swojego idola.

4

Miał być Gundogan będzie Neves. Idź Pan w chu*!

10

Jedynie tego Pana piłkarza szkoda.

/photo/1

2

Wrocław zostaje, Płock robi wyjazd! I elegancko. Jeszcze tylko awans Łodzi, Chorzowa i Krakowa.

0

Dortmund 2-2, Bayern 1-1 i Bayern frajer roku! Róbcie screeny!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To są jajca! Jak nic Bayern płaci piłkarzom Borussi gruby hajs.

0

O kur Dortmund.

0

Która byłaby Barca w lidzę bez transferu Robercika?

0

Ile ta gęba z strony głównej będzie jeszcze rządzić ligą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?