Może by z Fatiego zr/obić zmiennika Roberta? Jako napastnik wygląda lepiej niż skrzydłowy, dobrze wychodz na pozycje, piłka fgo szuka, a skuteczność powraca.
Coś pięknego awans rok po roku! Piękny Ruch Chorzów! Jestem za Widzewem ale cieszy także awans ŁKS'u. Ciekawe klasyki będą - Ruch Chorzów - Górnik Zabrze oraz Widzew Łódź - ŁKS. Oby teraz Wisła Kraków dołączyła. 3 Szkoda, że nie awansują trzy bezpośrednio. Ogólnie to według mnie nie jest sprawiedliwe, że z 6 miejsca można awansować.
0
@Szmulek Ja bym go zostawił. Np. w ataku ost wygląxa spoko, nadal piłka go szuka. Jeśli ktoś da z 30 mln to nie ma sensu sprzedawać.
0
Jakby Celta z nami przegrała i miała po 40 z RV to kto by spadł? Ogólnie to dla mnie spoko, że Celta zostaje
0
Może by z Fatiego zr/obić zmiennika Roberta? Jako napastnik wygląda lepiej niż skrzydłowy, dobrze wychodz na pozycje, piłka fgo szuka, a skuteczność powraca.
6
Coś pięknego awans rok po roku! Piękny Ruch Chorzów! Jestem za Widzewem ale cieszy także awans ŁKS'u. Ciekawe klasyki będą - Ruch Chorzów - Górnik Zabrze oraz Widzew Łódź - ŁKS. Oby teraz Wisła Kraków dołączyła.
3
Szkoda, że nie awansują trzy bezpośrednio. Ogólnie to według mnie nie jest sprawiedliwe, że z 6 miejsca można awansować.
0
Wiking strzeli,ł komuś z topu?
5
https://www.facebook.com/photo/?fbid=807593257597415&set=a.588352739521469
Biorąc pod uwagę wiek, partnerów w ataku i zmiane ligi wygląda to zajebiście.
0
@Bobo25 Jak dla mnie zakończenie doskonałe.
0
@Messibestplayerintheworld Aha. To niech przegra ;p
0
Myślicie, że jurro PSG będzie miało wywalone na mecz? Csy Żółw walczy o króla strzelców?
0
@talizmo Najpiękniejszy nie oznacza najlepszy.
0
Jaki aktor mógłby zagrać Messiego w biografii o Messim?
30
Piękna Sevilla! Drugi najpiękniejszy klub w Hiszpanii. I 5 hiszpańskich LM.
0
Jak wygląda sytuacja z Gundoganem?
1
Al-Hilal ma dogadanego Messiego a Laporta poleciał poprosi szejka i wypożyczy Leosia ;)
0
Jak nie bęxzie jeszcze Gundogana to i ja będę zdenerwowany, a raczej wkur**.
2
Na czas wakacyjną trzeba zmienić La Ramba na La Messi.
1
Piękne Nietoperki!
0
@Johnnie_Walker Ja nie chcę tego i tego, choć od Ferrana lepsza opcja z Belgiem. A DiMaria to za późno. Roque gra na skrzydle czy jako napastnik?
1
Odejdzie Ferran i Fati przyjdzie Carassco i Di Maria, jak tak będzie to będzie sympatycznie :D
3
@barcelonaLM Efekt Ronaldo ;p
0
@Emhyr Chłop już czeka na swojego idola.
4
Miał być Gundogan będzie Neves. Idź Pan w chu*!
10
Jedynie tego Pana piłkarza szkoda.
2
Wrocław zostaje, Płock robi wyjazd! I elegancko. Jeszcze tylko awans Łodzi, Chorzowa i Krakowa.
0
Dortmund 2-2, Bayern 1-1 i Bayern frajer roku! Róbcie screeny!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To są jajca! Jak nic Bayern płaci piłkarzom Borussi gruby hajs.
0
O kur Dortmund.
0
Która byłaby Barca w lidzę bez transferu Robercika?
0
Ile ta gęba z strony głównej będzie jeszcze rządzić ligą?