@Gaz Teraz to człowiek docenia jeszcze bardziej. Nie było lepiej grającej drużyny w historii futbolu. Coś pięknego, że mogliśmy to przeżyć. To jest wielki powód do dumy bycia kibicem Barcy.
Ten Brozovic taki dobry? Żeby tylko nie skończyło się jak z Kessie przeskok z Serie A dro L a Ligs wydaję mi się ciężkie, choć możę się mylę. Szkoda, że nie działo już to że klub z Chorwatem wygrywa LM (City to przerwało) , ale jakby przyszedł, to tak gdzieś o 1% wzrośnie nasza szansa na LM :D Wolałbym kogoś młodszego, np. Diaza, ale zdaję się , że ciężko z tym transferem. Dwóch doświadczonych już mamy (de Jong, Gundogan)
@Pewex No Gundogan, de Jong, Gavi, Pedri jak najbardziej. Na pewno przydałby się jeszcze jeden pomocnik, jak np. Brozovic wtedy pomoc bardzo mocna, nawet już t1e cztery nazwiska mają moc. de Jong - Gundogan/Gavi - Pedri to jak najbardziej pomoc na Europę. Spójrz na pomoc Interu, z taką pomocą byli w finale.
@MOLESTA Torre tak tylko dodałem. Brozovic byłby spoko ale jego też może być. Ale z drugiej strony skąd wiesz, że Diaz nie będzie lepszy? Transfer jego byłby prostrzy. Oczywiście taki ruch byłby bardziej ryzykowny, choć nie koniecznie. Do tego wiek i pensja znacznue niższa.
@Flyingbetoniarka Tutaj nie mają znaczenia te twoje argumenty. Nic nie może obronić porażki w której prowadziliśmy 2-0 z Mołdawią. Olali obie drugą połowę i grali na wyjebce, co jest napluciem i strzałem w pysk dla polskich kibiców, zero waliki czy oddania dla kraju i tej koszulki. Nic tego nie wytłumaczy, to jest wielka kompromitacja.
Ale Papszun się ośmiesza! Takie mecze się zdarzają, no zdarzają jeśli grasz na wyje**! Bednarek kolejny! Robimy kroki do przodu i do tyłu, zrobiliśmy kur** krok do przodu 15 lat temu. Zieliński i Bednarek wypad jak najszybciej! Oczywiście nie tylko. Wstyd, kompromitacja, dno!
/photo/1 Pieprzyć futbol i nieudaczników! FC Barcelonę w kosza dzieli 4 min od mistrza Hiszpanii! Ależ będzie fantastycznie jak wygramy to 3-0! Trzymać to ! Vamos!
0
Ale lipa w Hiszpanii u21 jeden piłkarz z Barcy i to bramkarz. Yamal gdzie gra? u20?,
1
@Gaz Teraz to człowiek docenia jeszcze bardziej. Nie było lepiej grającej drużyny w historii futbolu. Coś pięknego, że mogliśmy to przeżyć. To jest wielki powód do dumy bycia kibicem Barcy.
0
Za 15 min na TVP Kultura 3 odc "Pitbulla". ;)
8
Pique niech idzie na prezesa ligi. Kibiców Realu szlak strzeli.
0
@marcin62 Lać po miordzie takich!
0
@IronSanHybrid A po co ona się schyla?
0
@DaPidejpi Ja tam słsbo się znam.
0
Ten Brozovic taki dobry? Żeby tylko nie skończyło się jak z Kessie przeskok z Serie A dro L a Ligs wydaję mi się ciężkie, choć możę się mylę. Szkoda, że nie działo już to że klub z Chorwatem wygrywa LM (City to przerwało) , ale jakby przyszedł, to tak gdzieś o 1% wzrośnie nasza szansa na LM :D Wolałbym kogoś młodszego, np. Diaza, ale zdaję się , że ciężko z tym transferem. Dwóch doświadczonych już mamy (de Jong, Gundogan)
0
Długo się czeka na wypłatę z fortuna?
0
Można spokjnie gra ć Alcaraza?
0
@Pewex Też tak sądze, choć w Hiszpanii pewnie mają swój odpowiednik.
0
@Pewex No Gundogan, de Jong, Gavi, Pedri jak najbardziej. Na pewno przydałby się jeszcze jeden pomocnik, jak np. Brozovic wtedy pomoc bardzo mocna, nawet już t1e cztery nazwiska mają moc. de Jong - Gundogan/Gavi - Pedri to jak najbardziej pomoc na Europę. Spójrz na pomoc Interu, z taką pomocą byli w finale.
0
@MOLESTA Torre tak tylko dodałem. Brozovic byłby spoko ale jego też może być. Ale z drugiej strony skąd wiesz, że Diaz nie będzie lepszy? Transfer jego byłby prostrzy. Oczywiście taki ruch byłby bardziej ryzykowny, choć nie koniecznie. Do tego wiek i pensja znacznue niższa.
1
@Emhyr Agent Madrytu jak nic. Trzeba przyznać, że Laporta to ogrania jak szef.
0
@PietrasCoelho Tak Moriba ;) A w Todibo co w tym takiego? Bardzo dobry obrońca
0
Taka pomoc by nie wystarczyła? de Jong, Gundogan, Pedri, Gavi, Diaz, Torre (jeszcxe nie wiadomo czy go wypożyczą).
0
@Cotutajsiedzieje Jak by trafił to bym płakał jak dziecko.
5
@Essos O nadają z psychiatryka!
1
@Encore Nie zdziwię jak kiedyś w Barcy do czegoś takiego dojdzue :D Tylko na np. 10 lat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech Barca idzie po Tonaliego ;p
1
Ale gwałcimy Niemców!
0
Warszawiaka jaka opinia LR? Kto ogląda? Warto?
2
Lukaku już ma najwięcej goli w historii reprezentacji Belgii?.
0
@Messibestplayerintheworld Gruby indzie do kibla!
0
@Flyingbetoniarka Tutaj nie mają znaczenia te twoje argumenty. Nic nie może obronić porażki w której prowadziliśmy 2-0 z Mołdawią. Olali obie drugą połowę i grali na wyjebce, co jest napluciem i strzałem w pysk dla polskich kibiców, zero waliki czy oddania dla kraju i tej koszulki. Nic tego nie wytłumaczy, to jest wielka kompromitacja.
0
Czy wczorajsza porażka z maszyną Mołdawską to najgorsza porażka w historii Polskiej reprezentacji? Łotwę za rudego na pewna przebija.
0
Nam nawet zagraniczny trener nie pomoże.
3
Ale Papszun się ośmiesza! Takie mecze się zdarzają, no zdarzają jeśli grasz na wyje**! Bednarek kolejny! Robimy kroki do przodu i do tyłu, zrobiliśmy kur** krok do przodu 15 lat temu. Zieliński i Bednarek wypad jak najszybciej! Oczywiście nie tylko. Wstyd, kompromitacja, dno!
5
Pieprzyć futbol i nieudaczników! FC Barcelonę w kosza dzieli 4 min od mistrza Hiszpanii! Ależ będzie fantastycznie jak wygramy to 3-0! Trzymać to ! Vamos!