0

Djoko jak zwykle odrabia sobie na lajcie, nerwy ma chłop zamrożone. Klasa i tyle! Ile będzie miał szlemów jak dziś wygra? I tak z ciekawości w jakim wieku wygrał pierwszego? Będzie miał najwięcej?

0

@zmiana_plana Zidane tego nigdy nie osiągnie.

0

@Pawlak1992 Nie no Pepula o 3x więcej wygranych pucbarów.

0

Guardioala 3x LM w 15 lat, Zidane 3x LM w 3 lata ;p

0

@RobsonPL Przecież to z przymrużeniem oka. Ja daję na ten rok pełne zaufanie Xaviemu.

0

Gdzie Gundogan?

1

@MESSIah16 To co zrobił Messi? Jak ma jeszcze Złotego Balona.

1

Najpiękniejszy scenariusz - Gaurdiola wraca do Barcy a asystentem zostaje Xavi i nauka jeszcze raz nauka Xaviego. Niestety nie ma na to szans.

0

Walić jakiś śmieszny finał. Dawać mnie Gundoganka!

7

Halland Lewandowsiemu w prime może czyścić buty. Niech strzeli 12 goli (chyba się nie mylę) w jeden LM to pogadamy, a należy pamiętać, że wtedy grali bez rewanżu. Jak Halland dostanie Złotą Piłkę w tym roku to będzie śmieszne.

0

Real upokorzony, czas upokorzyć kolejny klub, którego niecierpię. Vamos Pepuś! Minimum 3-0!

0

@Barca1922 Ciężko wskazać lepszy. Nigdy bym kiedyś nie pomyślał, że Vega będzie kręcił teraz takie gów** co teraz.

7

Właśnie na TVP Kultura zaczyna się pierwszy odcinek jednego z najlepszych polskich seriali, czyli "Pitbull".

0

Neymara nie lubię i ogromnie NIE dla powrotut do Barcy (mam nadzieję, że już nigdy nie zobaczę go w koszulce Barcy!), ale fajnie jakby poszedł do Inter Miami, tylko pod warunkiem, że i Suarez by dołączył. Super byłoby sobie nieraz w nocy posiedzieć i znów widzieć przecudowne MSN. Szkoda, że Ney wszystko rozpieprzył i nie mogło to trwać, o 3/4 lata więcej. A tak z ciekawości ile lat trwało MSN?

0

Jak Gundogana będzie też parzyć koszulka Barcy to już będzie szamańska klątwa.

4

Jak Świątek wygra RG po raz trzeci to będzie miała dużą szansą żeby wygrać RG najwięcej razy w historii. Najwięcej razy po 4 wygrały - Graf Steffi oraz Justine Henin. Myślicie, że piękna Iga na spokojnie przebije Niemkę i Belgijkę?

5

@Gaz Ja to już się boję tych transferów. Jak przyjdzie Carasco i Neves to Laporta się ośmieszy, ta jego kadenca staję się coraz słabsza. Z takimi transferami to LE.

0

Ja pieprzę jeszcze szejk nam podpieprzy Gundogana..

0

@doc Skąd wiesz, że to prawda?

0

sport skrobie sobie o rozmowie Xaviego z Ferranem a pół LR łyka to jak gęsi. Na Fatiego też narzekacie, czyli xo sprzedać obu i może jeszcze Rafała?

0

@talizmo O kur ale buda.

0

@sintesox To byłaby njuż przesada.

0

Czy są opcje na skrzydła dla Barcy oprócz Carrassco to Neymara, DiMaria i Roque? Szkoda, że Salah nie jest lewym skrzydłowym. Wtedy skrzydła Salah - Dembele wyglądały by zacnie. Cholerny problem z tym będzie.

0

@Gall Na luzie, prawa obrona, skrzydełko, środkowy pomocnik, DP. Złoty Kapitan.

0

@RosjaninBut Balde (po kontuzji) i Alonso słabo wygląda. Wyleci Balde i jest dramat. Carrasco to kolejny półśrodek. Wtedy skrzydła na prawej Dembele/Roque i na lewej Carrasco i Fati lub Torres, cieniutko.

0

@konrad1661 A kto zmiennikiem Balde? Alonso? I należy pamiętać, że ma fatalną kontuzje i nie wiadomo jak bęxzie wyglądał/ Wtedy będziemy grać Alonso, przecież to będzie dramat.

0

@Pewex Już wiesz że będzie potworem? W Niemczech o wiele łatwiej się gra. Jest mnóstwo przykładów w których zmieniali ligę z niemieckiej na lepszą i już nie wyglądało to tak kolorowo. Na mistrzostwach świata co wielkiego pokazał? Mnie ten transfer kompletnie nie rusza. Nie kupili potwora a świetnego młodego piłkarza z ogromnym potencjałem. Równie dobrze nasz Pedri, który kosztował z 30 mniej może być lepszy.

2

Ogólnie, żeby jakoś ta maszyna ruszyła to potrzeba - prawego obrońcy, lewego (zamiast Alby), DP (zamiast Busquetsa), kreatywnego pomocnika, dwóch skrzydłowych i drugiego napastnika. Za cholerę tego nie zrobią.

1

@HighestInTheRoom Pewnie skończyć się znów tak, że dostaniemy w pysk. Ja się nadtawiam mega negatywnie, niech mnie pozytywnie zaskoczą.

0

@Emhyr Wolę myśleć pesymistycznie. Ja już na noc się nie nakręcam. Obym się mylił. Dobrze, że przynajmniej człon obrony się kreuje, w pomocy jakieś tragedii nie ma, gdyby przyszedł Gundogan/Silva i ten z Sociedad to byłoby ciekawie. Najgorzej to te szkrzydła, tutaj najbardziej się obawiam, średnio widzę dobre i realne opcje. Belg z Atletico to kolejny półśrodek. Mam nadzieje, że zmiennika dla Roberta kupią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?