@Encore Jakby był mądry to by poszedł do Anglii. Moim zdaniem ta liga jest dla niego najlepsza, a United byłoby idealne, a jak reklama dla ligi, City (Haaland) United (Mbappe). Mecze byłyby wielkim hitem jak kiedyś Barca (Messi) - Real (Ronaldo)
@RosjaninBut To samo chciałem napisać. Właśnie jest na odwrót, np. takiemu Beckhamowi po nietrafionym karnym chyba z Portugalią życzyli mu śmierci. W prxtpadku było normalnie, aż dziwne, że Kubie "przebaczono" znając niektórych polskich kibiców.
Czyli teraz remis z Mołdawią. Wygramy z Niemcami towarzyski a z grupy nie wychodzimy. A tak na serio to brawo Polacy. Wspaniały Szczęsny!
Oby odszedł z Juventusu. Fajnie by było jakby poszedł do Anglii, moim zdaniem United mogłoby o nim pomyśleć, nie lubię United, ale wolę tu niż Chelsea. Arsenal odpada LFC i City też. Może Newcastle?,Brighton choć za bardzo nie wiem jak Sroki stoją z bramkarzem. A Wy ggzie byście go widzieli?
Szkoda, że Barca nie próbuj e pójść bo Salaha (kiedy mu się kontrakt kończy ?). Tyko wtedy na leweą stronę musiałby pójść Dembuś a nie wiem czy na tej stronę Dembele dobrze wygląda.
Kur* Messi powinien grać nadal na najwyższym poziomie! To, że GOAT z taką formą będzie grał w MLS to jeden z największych ciosów dla futbolu. Sezon był tak bardzo przyjemny, niestety zabrakło powrotu Messiego..
0
@RomanHoffer Był już odcinek?
0
@Hubertusk Ja tam ich chcę. Nie murują się.
0
Real będxie miał problemy z napastnikiem. Będzie Joselu. :D Jak nikogo nie kupią to niezły Perez top. No ale zobaczymy.
0
@kondzio976 Z wyglądu tali Turecki Gavi.
3
@Encore Jakby był mądry to by poszedł do Anglii. Moim zdaniem ta liga jest dla niego najlepsza, a United byłoby idealne, a jak reklama dla ligi, City (Haaland) United (Mbappe). Mecze byłyby wielkim hitem jak kiedyś Barca (Messi) - Real (Ronaldo)
0
@Emhyr To chłopak dobrze wybrał.
2
@Deviler Ciekawie czy miał dziadka w Wermachcie.
0
@Emhyr Te imię jakoś nie bardzo mi pasuję do Ormianina. Jakieś pochedzenie dodatkowe?
2
@RosjaninBut To samo chciałem napisać. Właśnie jest na odwrót, np. takiemu Beckhamowi po nietrafionym karnym chyba z Portugalią życzyli mu śmierci. W prxtpadku było normalnie, aż dziwne, że Kubie "przebaczono" znając niektórych polskich kibiców.
0
Kozak!
1
@Emhyr Obrzydliwy widok!
1
Jak stoi sprawa z Roque i Gundoganem?
1
@bartas97 Niech ten klub pieprznie! Lens i Marsylia walczący o mistrza. :)
0
@Encore Teraz coś kojarzę. :D United raczej zostanie przy Hiszpanie? Jak nie Anglia to pewnie zostanie.
0
Czyli teraz remis z Mołdawią. Wygramy z Niemcami towarzyski a z grupy nie wychodzimy. A tak na serio to brawo Polacy. Wspaniały Szczęsny!
Oby odszedł z Juventusu. Fajnie by było jakby poszedł do Anglii, moim zdaniem United mogłoby o nim pomyśleć, nie lubię United, ale wolę tu niż Chelsea. Arsenal odpada LFC i City też. Może Newcastle?,Brighton choć za bardzo nie wiem jak Sroki stoją z bramkarzem. A Wy ggzie byście go widzieli?
0
W fprtunie wystarczy, że ktoś założy konto z mojegk linka i od razu dostaję si 20 zł?
0
Szkoda, że Barca nie próbuj e pójść bo Salaha (kiedy mu się kontrakt kończy ?). Tyko wtedy na leweą stronę musiałby pójść Dembuś a nie wiem czy na tej stronę Dembele dobrze wygląda.
1
Kur* Messi powinien grać nadal na najwyższym poziomie! To, że GOAT z taką formą będzie grał w MLS to jeden z największych ciosów dla futbolu. Sezon był tak bardzo przyjemny, niestety zabrakło powrotu Messiego..
2
Widzę, że Rudy przyszedł i wszystko spieprzył.
0
@Muevertigo Poprzez bulider
0
Giblatar - Franca kurs 2,0
Francja over 3,5, Mbappe dwa gole i Franca wygrana1połowa/mecz
Myślicie, że ma to sens?
0
@Kuba_1 Dziennikarz sportu xD
0
@Medium A może 2-0?
0
Malutki Wiking.
https://www.facebook.com/livescore/photos/a.10151632226111988/10161537587836988/
0
Komentarz usunięty
8
Roque to trochę taki maly Adriano.
Aj ten Adriano i PES.
4
Fajny był ten Roque.
0
Atak Barcy w przyszłości Mbappe - Roque - Yamal ;p
0
Jak w kosza się obstawi wygraną danej drużyny w1 połowie, to chodzi o dwie pierwsze kwarty?
0
@paweldunajecfcb Nie pójdzie.