0

@RomanHoffer Był już odcinek?

0

@Hubertusk Ja tam ich chcę. Nie murują się.

0

Real będxie miał problemy z napastnikiem. Będzie Joselu. :D Jak nikogo nie kupią to niezły Perez top. No ale zobaczymy.

0

@kondzio976 Z wyglądu tali Turecki Gavi.

3

@Encore Jakby był mądry to by poszedł do Anglii. Moim zdaniem ta liga jest dla niego najlepsza, a United byłoby idealne, a jak reklama dla ligi, City (Haaland) United (Mbappe). Mecze byłyby wielkim hitem jak kiedyś Barca (Messi) - Real (Ronaldo)

0

@Emhyr To chłopak dobrze wybrał.

2

@Deviler Ciekawie czy miał dziadka w Wermachcie.

0

@Emhyr Te imię jakoś nie bardzo mi pasuję do Ormianina. Jakieś pochedzenie dodatkowe?

2

@RosjaninBut To samo chciałem napisać. Właśnie jest na odwrót, np. takiemu Beckhamowi po nietrafionym karnym chyba z Portugalią życzyli mu śmierci. W prxtpadku było normalnie, aż dziwne, że Kubie "przebaczono" znając niektórych polskich kibiców.

0


Kozak!

1

@Emhyr Obrzydliwy widok!

1

Jak stoi sprawa z Roque i Gundoganem?

1

@bartas97 Niech ten klub pieprznie! Lens i Marsylia walczący o mistrza. :)

0

@Encore Teraz coś kojarzę. :D United raczej zostanie przy Hiszpanie? Jak nie Anglia to pewnie zostanie.

0

Czyli teraz remis z Mołdawią. Wygramy z Niemcami towarzyski a z grupy nie wychodzimy. A tak na serio to brawo Polacy. Wspaniały Szczęsny!

Oby odszedł z Juventusu. Fajnie by było jakby poszedł do Anglii, moim zdaniem United mogłoby o nim pomyśleć, nie lubię United, ale wolę tu niż Chelsea. Arsenal odpada LFC i City też. Może Newcastle?,Brighton choć za bardzo nie wiem jak Sroki stoją z bramkarzem. A Wy ggzie byście go widzieli?

0

W fprtunie wystarczy, że ktoś założy konto z mojegk linka i od razu dostaję si 20 zł?

0

Szkoda, że Barca nie próbuj e pójść bo Salaha (kiedy mu się kontrakt kończy ?). Tyko wtedy na leweą stronę musiałby pójść Dembuś a nie wiem czy na tej stronę Dembele dobrze wygląda.

1

Kur* Messi powinien grać nadal na najwyższym poziomie! To, że GOAT z taką formą będzie grał w MLS to jeden z największych ciosów dla futbolu. Sezon był tak bardzo przyjemny, niestety zabrakło powrotu Messiego..

2

Widzę, że Rudy przyszedł i wszystko spieprzył.

0

@Muevertigo Poprzez bulider

0

Giblatar - Franca kurs 2,0
Francja over 3,5, Mbappe dwa gole i Franca wygrana1połowa/mecz

Myślicie, że ma to sens?

0

@Kuba_1 Dziennikarz sportu xD

0

@Medium A może 2-0?

0

Komentarz usunięty

8

Roque to trochę taki maly Adriano.
Aj ten Adriano i PES.

4

Fajny był ten Roque.

0

Atak Barcy w przyszłości Mbappe - Roque - Yamal ;p


0

Jak w kosza się obstawi wygraną danej drużyny w1 połowie, to chodzi o dwie pierwsze kwarty?

0

@paweldunajecfcb Nie pójdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?