1

@RonnieVEB Dokładnie tak. Dać dwóch skrzydłowych, którzy potrafią minąć przeciwnika czy dobrze dograć i będzie dwa razy lepiej. To nie jest tak, że przez taktykę wygkądają słabo.

0

Tak patrząc na Real i Barcę w lidzę, to wydaję mi się, że jednak 3 mecze i np jeden remis da tego mistrza.

0

@FioletoweOczy Nie ma szans, źe Real wszystko wygra, poza tym 4x możemy przegrać. Według mnie wystarczy z 3 mecze wygrać i jeden zremisować.

0

@mekston I za ten komfort należą się pochwały dla Xaviego.

0

@wasacz W pewby stopniu jest to wina Xaviego ale nie tylko jego. Ale to, że Raphinha i Ferran się kopią po czole to tylko i wyłącznie ich wina. Czyli jak połowa graczy za dużą kasę grają kupę to od razu klub mem

0

@wasacz Kogo niby wina, że Ferran i Raphinha się kopią po czole?

0

Czyli trzeba wygrać 6 meczów? Czy nie potrafię liczyć?

0

@mekston Ja tu nie mówię, że już oddajemy mistrza. Po prostu z taką grą może być niepotrzebna nerwówka. Czemu mamy nie przegrać z Atletico i zremisować z Rayo, a wtedy z 13 robi się 8, to już się robi mała nerwówka.

0

@taris Dkntze, że jak wpieprzymy to nadal 10. :D

0

@Roobo Oceniasz go po jednym sezonie i mamy 3/4 miesiące słabej gry. To ma być sprawiedliwe?

0

@barcelonaLM Ja nic tu nie sieje. Chodzi mi o to, że jak będziemy grać to może zrobi się niespokojnie.

0

@Mixtape Jak zagramy jak dziś to na bank zrobi się gorąco.

2

My niedługo mam Atletico, Rayo, Betis, z taką grą spokojnie można te mecze przegrać, wtedy zrobiłoby się tylko 5 pkt przewagi. Mamy taką przewagę a człowiek nie jest spokojny.

2

Tylko 10 meczy do końca.

1

Gra chu**, ale z 12 jest 13. Kur* niech ten sezon się kończy.

0

13 pkt przewagi jle trzeba wygrać meczy żeby klepnąć mistrza?

0

Ja do końca sezonu grałbym na lewej Alba > Balde

0

Legia ale frajerzy. Pięknie!

2

Lahoz wreszcie wykupił przepisane leki w psychiatryku.

1

@Rust_Cohle Miałem to na myśli, nie wiem czemu tak napisałem.

0

@takisobiektos Niby dlaczego?

0

Jeszcze Raków nadrobi punkt. Legia hah

0

@Nazio87 Może się mylę, ale wydaję mi sięm że kiedyś był lepszy wybór. A jakif byś polecił z 2022-23?

0

W ogóle yo Barca mogłaby wystawić np. 7 młodych?

0

Czy mi się, że ost wyszło mało dobrych seriali kryminalnych?

0

@HighestInTheRoom Raków tylko na chwilę daję pobawić się zabawkami.

0

Raków strzelać! Bo te mendy (L) będą jeszcze mistrzem.

10

@supraomnes1 Nie, bo LM przestanie istnieć.

0

4 drużyna z polskiej ligi będzie grać w pucharach?

0

Fajnie jakby do PL awansowało Middlesbrough lub Blacburn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?