@RonnieVEB Dokładnie tak. Dać dwóch skrzydłowych, którzy potrafią minąć przeciwnika czy dobrze dograć i będzie dwa razy lepiej. To nie jest tak, że przez taktykę wygkądają słabo.
@wasacz W pewby stopniu jest to wina Xaviego ale nie tylko jego. Ale to, że Raphinha i Ferran się kopią po czole to tylko i wyłącznie ich wina. Czyli jak połowa graczy za dużą kasę grają kupę to od razu klub mem
@mekston Ja tu nie mówię, że już oddajemy mistrza. Po prostu z taką grą może być niepotrzebna nerwówka. Czemu mamy nie przegrać z Atletico i zremisować z Rayo, a wtedy z 13 robi się 8, to już się robi mała nerwówka.
My niedługo mam Atletico, Rayo, Betis, z taką grą spokojnie można te mecze przegrać, wtedy zrobiłoby się tylko 5 pkt przewagi. Mamy taką przewagę a człowiek nie jest spokojny.
1
@RonnieVEB Dokładnie tak. Dać dwóch skrzydłowych, którzy potrafią minąć przeciwnika czy dobrze dograć i będzie dwa razy lepiej. To nie jest tak, że przez taktykę wygkądają słabo.
0
Tak patrząc na Real i Barcę w lidzę, to wydaję mi się, że jednak 3 mecze i np jeden remis da tego mistrza.
0
@FioletoweOczy Nie ma szans, źe Real wszystko wygra, poza tym 4x możemy przegrać. Według mnie wystarczy z 3 mecze wygrać i jeden zremisować.
0
@mekston I za ten komfort należą się pochwały dla Xaviego.
0
@wasacz W pewby stopniu jest to wina Xaviego ale nie tylko jego. Ale to, że Raphinha i Ferran się kopią po czole to tylko i wyłącznie ich wina. Czyli jak połowa graczy za dużą kasę grają kupę to od razu klub mem
0
@wasacz Kogo niby wina, że Ferran i Raphinha się kopią po czole?
0
Czyli trzeba wygrać 6 meczów? Czy nie potrafię liczyć?
0
@mekston Ja tu nie mówię, że już oddajemy mistrza. Po prostu z taką grą może być niepotrzebna nerwówka. Czemu mamy nie przegrać z Atletico i zremisować z Rayo, a wtedy z 13 robi się 8, to już się robi mała nerwówka.
0
@taris Dkntze, że jak wpieprzymy to nadal 10. :D
0
@Roobo Oceniasz go po jednym sezonie i mamy 3/4 miesiące słabej gry. To ma być sprawiedliwe?
0
@barcelonaLM Ja nic tu nie sieje. Chodzi mi o to, że jak będziemy grać to może zrobi się niespokojnie.
0
@Mixtape Jak zagramy jak dziś to na bank zrobi się gorąco.
2
My niedługo mam Atletico, Rayo, Betis, z taką grą spokojnie można te mecze przegrać, wtedy zrobiłoby się tylko 5 pkt przewagi. Mamy taką przewagę a człowiek nie jest spokojny.
2
Tylko 10 meczy do końca.
1
Gra chu**, ale z 12 jest 13. Kur* niech ten sezon się kończy.
0
13 pkt przewagi jle trzeba wygrać meczy żeby klepnąć mistrza?
0
Ja do końca sezonu grałbym na lewej Alba > Balde
0
Legia ale frajerzy. Pięknie!
2
Lahoz wreszcie wykupił przepisane leki w psychiatryku.
1
@Rust_Cohle Miałem to na myśli, nie wiem czemu tak napisałem.
0
@takisobiektos Niby dlaczego?
0
Jeszcze Raków nadrobi punkt. Legia hah
0
@Nazio87 Może się mylę, ale wydaję mi sięm że kiedyś był lepszy wybór. A jakif byś polecił z 2022-23?
0
W ogóle yo Barca mogłaby wystawić np. 7 młodych?
0
Czy mi się, że ost wyszło mało dobrych seriali kryminalnych?
0
@HighestInTheRoom Raków tylko na chwilę daję pobawić się zabawkami.
0
Raków strzelać! Bo te mendy (L) będą jeszcze mistrzem.
10
@supraomnes1 Nie, bo LM przestanie istnieć.
0
4 drużyna z polskiej ligi będzie grać w pucharach?
0
Fajnie jakby do PL awansowało Middlesbrough lub Blacburn.