1 kwietnia 2023, 19:01
0
City i Bayern wciskają gaz, a pewnie Real, któregoś z nich pyknie chu* grając.
1 kwietnia 2023, 18:58
@Bartosz85 i tak +6.
1 kwietnia 2023, 18:56
1
Gwałcą! I jak co roku Bayern mistrzem, pewnie tak jeszcze z 5-10 lat.
1 kwietnia 2023, 18:52
@FcPortoFan1999 Przekręt?
1 kwietnia 2023, 18:48
Komentarz usunięty przez użytkownika
1 kwietnia 2023, 16:59
Union wygrywa, a Lipsk w dupkę. Elegancko! LM coraz bliżej. Pięknie będzie ich zobaczyć w Lidze Mistrzów.
31 marca 2023, 22:58
@Medium U mnie jeśli wykryto zapalenie, to raczej tylko antybiotyk (zwłaszcza że choruję na dystrofię). Na szczęście w zwykłym przeziębieniu przechodzi bez.
31 marca 2023, 22:51
@TheNekro94 Mam nadzieję, że chęci wrócą. W końcu niedługo mevz z Realem.
31 marca 2023, 22:36
Też miewaliście tak, że podczas brania antybiotyku niemieliście chęci dk niczego?
31 marca 2023, 19:45
Ile według Was powinien Leo maksymalnie zarabiać w Barcelonie, gdyby wrócił?
29 marca 2023, 16:14
Myślicie, że ZAKSA ma szansę z Perugią?
28 marca 2023, 22:39
3
Skład Hiszpanii to jest jakiś dramat..
27 marca 2023, 14:38
Na ile wyleciał potężny Norweg?
27 marca 2023, 14:12
@emjot Chyba nite masz na myśli pozbycia się Alby?
27 marca 2023, 11:48
Myślicie, że Abde może być zawodnikiem na miarę Pedro? Ogólnie to według mnie spokojnie może dać więcęj od Fatiego czy Ferrana.
26 marca 2023, 19:03
Zapraszam do wspólnej zabawy i oddawaniu głosów. ;) Jeśli ktoś ma chwilkę to będę wdzięczny za oddanie głosu.więcej tutaj:https://www.facebook.com/photo?fbid=611997734290650&set=a.480981530725605link do samej ankiety:https://survey.survio.com/survey/d/E8N1A3L7V3J1A3H7A
26 marca 2023, 16:04
Lepiej postawić na Polaków czy gol Albanii?
26 marca 2023, 14:58
2
@Encore Mały Hagrid
26 marca 2023, 14:55
Myślicie, ż e jakby Neymar grał w meczu z Romą i The Reds to nie doszłoby do tych dwóch dramatów?
26 marca 2023, 00:53
Polacy powinni brać nauki od Maroka.
26 marca 2023, 00:52
@Emhyr A on wszedł. Myślałem, że grał od 1 minut.
26 marca 2023, 00:47
Jak tam Roque? Dotknął w ogóle piłkę?
24 marca 2023, 21:49
Myślicie, że Holger Rune powinien bez problemu wygrać z Fucsovicsem? Bo jeśli Grecja strzeli to Rune będzie zamykać.
24 marca 2023, 21:12
Kounde nam żyje?
24 marca 2023, 20:54
Nie oglądałem
24 marca 2023, 20:22
Jak Kounde nie daj boże dostanie kontuzji to będzie mega popieprzone.
22 marca 2023, 13:34
@Lionel_Messi10 Fajny masz avatar ;)
22 marca 2023, 13:31
@karci0 Pewnie dostaną oklep. Żebyś się nie zdziwił.
22 marca 2023, 13:27
Możecie polecić jakąś płytę z tego roku lub poprzedniego z gatunku rock? (obojętnie jaki rodzaj)
22 marca 2023, 01:21
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
City i Bayern wciskają gaz, a pewnie Real, któregoś z nich pyknie chu* grając.
0
@Bartosz85 i tak +6.
1
Gwałcą! I jak co roku Bayern mistrzem, pewnie tak jeszcze z 5-10 lat.
0
@FcPortoFan1999 Przekręt?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Union wygrywa, a Lipsk w dupkę. Elegancko! LM coraz bliżej. Pięknie będzie ich zobaczyć w Lidze Mistrzów.
1
@Medium U mnie jeśli wykryto zapalenie, to raczej tylko antybiotyk (zwłaszcza że choruję na dystrofię). Na szczęście w zwykłym przeziębieniu przechodzi bez.
0
@TheNekro94 Mam nadzieję, że chęci wrócą. W końcu niedługo mevz z Realem.
0
Też miewaliście tak, że podczas brania antybiotyku niemieliście chęci dk niczego?
1
Ile według Was powinien Leo maksymalnie zarabiać w
Barcelonie, gdyby wrócił?
0
Myślicie, że ZAKSA ma szansę z Perugią?
3
Skład Hiszpanii to jest jakiś dramat..
0
Na ile wyleciał potężny Norweg?
0
@emjot Chyba nite masz na myśli pozbycia się Alby?
1
Myślicie, że Abde może być zawodnikiem na miarę Pedro? Ogólnie to według mnie spokojnie może dać więcęj od Fatiego czy Ferrana.
0
Zapraszam do wspólnej zabawy i oddawaniu głosów. ;) Jeśli ktoś ma chwilkę to będę wdzięczny za oddanie głosu.
więcej tutaj:
https://www.facebook.com/photo?fbid=611997734290650&set=a.480981530725605
link do samej ankiety:
https://survey.survio.com/survey/d/E8N1A3L7V3J1A3H7A
0
Lepiej postawić na Polaków czy gol Albanii?
2
@Encore Mały Hagrid
0
Myślicie, ż e jakby Neymar grał w meczu z Romą i The Reds to nie doszłoby do tych dwóch dramatów?
0
Polacy powinni brać nauki od Maroka.
0
@Emhyr A on wszedł. Myślałem, że grał od 1 minut.
0
Jak tam Roque? Dotknął w ogóle piłkę?
0
Myślicie, że Holger Rune powinien bez problemu wygrać z Fucsovicsem? Bo jeśli Grecja strzeli to Rune będzie zamykać.
0
Kounde nam żyje?
0
Nie oglądałem
Nie zdziwię się jak z 5-0 będzie.
1
Jak Kounde nie daj boże dostanie kontuzji to będzie mega popieprzone.
1
@Lionel_Messi10 Fajny masz avatar ;)
0
@karci0 Pewnie dostaną oklep. Żebyś się nie zdziwił.
3
Możecie polecić jakąś płytę z tego roku lub poprzedniego z gatunku rock? (obojętnie jaki rodzaj)
0
Ależ byłoby pięknie jakby wygrali LM! Mega cieszy, że na finał mają ogromną szansę.