0

City i Bayern wciskają gaz, a pewnie Real, któregoś z nich pyknie chu* grając.

0

@Bartosz85 i tak +6.

1

Gwałcą! I jak co roku Bayern mistrzem, pewnie tak jeszcze z 5-10 lat.

0

@FcPortoFan1999 Przekręt?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Union wygrywa, a Lipsk w dupkę. Elegancko! LM coraz bliżej. Pięknie będzie ich zobaczyć w Lidze Mistrzów.

1

@Medium U mnie jeśli wykryto zapalenie, to raczej tylko antybiotyk (zwłaszcza że choruję na dystrofię). Na szczęście w zwykłym przeziębieniu przechodzi bez.

0

@TheNekro94 Mam nadzieję, że chęci wrócą. W końcu niedługo mevz z Realem.

0

Też miewaliście tak, że podczas brania antybiotyku niemieliście chęci dk niczego?

1

Ile według Was powinien Leo maksymalnie zarabiać w
Barcelonie, gdyby wrócił?

0

Myślicie, że ZAKSA ma szansę z Perugią?

3

Skład Hiszpanii to jest jakiś dramat..

0

Na ile wyleciał potężny Norweg?

0

@emjot Chyba nite masz na myśli pozbycia się Alby?

1

Myślicie, że Abde może być zawodnikiem na miarę Pedro? Ogólnie to według mnie spokojnie może dać więcęj od Fatiego czy Ferrana.

0

Zapraszam do wspólnej zabawy i oddawaniu głosów. ;) Jeśli ktoś ma chwilkę to będę wdzięczny za oddanie głosu.

więcej tutaj:
https://www.facebook.com/photo?fbid=611997734290650&set=a.480981530725605

link do samej ankiety:
https://survey.survio.com/survey/d/E8N1A3L7V3J1A3H7A

0

Lepiej postawić na Polaków czy gol Albanii?

2

@Encore Mały Hagrid

0

Myślicie, ż e jakby Neymar grał w meczu z Romą i The Reds to nie doszłoby do tych dwóch dramatów?

0

Polacy powinni brać nauki od Maroka.

0

@Emhyr A on wszedł. Myślałem, że grał od 1 minut.

0

Jak tam Roque? Dotknął w ogóle piłkę?

0

Myślicie, że Holger Rune powinien bez problemu wygrać z Fucsovicsem? Bo jeśli Grecja strzeli to Rune będzie zamykać.

0

Kounde nam żyje?

0

Nie oglądałem


Nie zdziwię się jak z 5-0 będzie.

1

Jak Kounde nie daj boże dostanie kontuzji to będzie mega popieprzone.

1

@Lionel_Messi10 Fajny masz avatar ;)

0

@karci0 Pewnie dostaną oklep. Żebyś się nie zdziwił.

3

Możecie polecić jakąś płytę z tego roku lub poprzedniego z gatunku rock? (obojętnie jaki rodzaj)

0


Ależ byłoby pięknie jakby wygrali LM! Mega cieszy, że na finał mają ogromną szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?