Barca coraz bliżej a połowa LR tylko narzeka. Mi się wydaję, że połowa LR ma w dupsku to mistrzostwo, a jak wygramy to pewnie nawet się nie cieszy. I nie nie zabraniam krytykować.
@Damiano21 Niestety pewnie mistrzu znów zostanie okradziony . Nigdy nie zrozumiem braku Oscara dla "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri " kosztem "Kształt wody", dzisiejszej nocy niestety przegra z "Wszystko wszędzie naraz"
0
@Pawci023x Real to wygra.
4
Araujo jako bokser w barwach Barcy :D
6
@Emhyr Te granie z pierwszej piłki :(
0
@require Nie no też uwsżam, że było jak mówisz. ;)
0
@Emhyr Gościu jsest debilem.
5
Brawo Pepula!
https://x.com/_Sud_Est_/status/1635754307243917312
2
Skończy z 7 golami.
0
O kur! Cztery gole. Mbappe ile traci?
0
@Kondziubarca Sorry, że tak zawracam głowę, mógłbym poczytać i się dowiedzieć, ale dokładnie za co płacono?
4
To już niebawem moje zainteroswanie futbolem może spaść do zera ;p Przynajmniej mniej nerwów.
0
@Kondziubarca Czyli, ktłóry prezes to zaczął?
1
Kompletnie nie jestem w temacie. Te płacenie w jakich latach miało trwać?
2
@GeraltzKatalonii Tylko zv kim grał Suarez a z kim gra Lewy. Z Messim to Lewy miałbym z 5/8 więcej.
1
@Survier Ja po transferze Ronaldinho.
0
Czyli jak bramkarz pokazuje klasę to wygrywamy. Ile było niby sytyacji Bilbao w których mieliśmy farta? Chyba tylko ta poprzeczka.
1
Barca coraz bliżej a połowa LR tylko narzeka. Mi się wydaję, że połowa LR ma w dupsku to mistrzostwo, a jak wygramy to pewnie nawet się nie cieszy. I nie nie zabraniam krytykować.
0
@RanDiFCB Jak ktoś się dopieorzy do gola Raphinhi czy ewidetnej ręki to jest skończonym idiotą.
0
@J4no Co ty gadasz za głupoty. Ewidentnie by ł ruch ręką. Gdyby tego ruchu nie było to i kontry by nie było.
0
@Danqoo Real gra zajebiście. Barca w strachu;
8
Brawo Barca! Mega ciężki wyjazd i 3 pkt. Oby w następnych meczach z Dembele i Pedri a będzie to wyglądać lepiej. Coraz bliżej mistrza!
0
Brawo Rafałek! Valencia, Osasuna, Bilbao, nie mo cl jak zdobędziemy mistrza to Raphinha w tym będzie istotny. Brawo! Vamos!
1
Pewnie Madrycioki mocno livzą na stratę pkt, oby szybko im te marzenie zabrać! Vamos!
1
@Damiano21 Niestety pewnie mistrzu znów zostanie okradziony . Nigdy nie zrozumiem braku Oscara dla "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri " kosztem "Kształt wody", dzisiejszej nocy niestety przegra z "Wszystko wszędzie naraz"
0
Oscar dla? Jak to widzi La Rambla?
Jak dla mnie zdecydowanie "Duchy Inisherin"
1
@Encore Bo jak się inspirować to kimś pięknym!
0
Co lepiej obstawić Uniom 02 z Wolfsburgiem czy Fiorentinę 02 z Cremonese?
0
Lech tylko na Vieplay?
0
@require Ja się jie znam, ale wydaję mi się, że były lepsze opcje niż Vitinha. Może po prostu się mylę.
2
Stawiać na United czy lepiej gol Betisu?
0
@msmsms Kompletnie nie rozumiem dlaczego PSG nie ogarnęło sobie lepszej pomocy. Vitinha i Ruiz to jakby Sporting i Liga Europy.