0

@Pawci023x Real to wygra.

4

Araujo jako bokser w barwach Barcy :D


6

@Emhyr Te granie z pierwszej piłki :(

0

@require Nie no też uwsżam, że było jak mówisz. ;)

0

@Emhyr Gościu jsest debilem.

5

2

Skończy z 7 golami.

0

O kur! Cztery gole. Mbappe ile traci?

0

@Kondziubarca Sorry, że tak zawracam głowę, mógłbym poczytać i się dowiedzieć, ale dokładnie za co płacono?

4

To już niebawem moje zainteroswanie futbolem może spaść do zera ;p Przynajmniej mniej nerwów.

0

@Kondziubarca Czyli, ktłóry prezes to zaczął?

1

Kompletnie nie jestem w temacie. Te płacenie w jakich latach miało trwać?

2

@GeraltzKatalonii Tylko zv kim grał Suarez a z kim gra Lewy. Z Messim to Lewy miałbym z 5/8 więcej.

1

@Survier Ja po transferze Ronaldinho.

0

Czyli jak bramkarz pokazuje klasę to wygrywamy. Ile było niby sytyacji Bilbao w których mieliśmy farta? Chyba tylko ta poprzeczka.

1

Barca coraz bliżej a połowa LR tylko narzeka. Mi się wydaję, że połowa LR ma w dupsku to mistrzostwo, a jak wygramy to pewnie nawet się nie cieszy. I nie nie zabraniam krytykować.

0

@RanDiFCB Jak ktoś się dopieorzy do gola Raphinhi czy ewidetnej ręki to jest skończonym idiotą.

0

@J4no Co ty gadasz za głupoty. Ewidentnie by ł ruch ręką. Gdyby tego ruchu nie było to i kontry by nie było.

0

@Danqoo Real gra zajebiście. Barca w strachu;

8

Brawo Barca! Mega ciężki wyjazd i 3 pkt. Oby w następnych meczach z Dembele i Pedri a będzie to wyglądać lepiej. Coraz bliżej mistrza!

0

Brawo Rafałek! Valencia, Osasuna, Bilbao, nie mo cl jak zdobędziemy mistrza to Raphinha w tym będzie istotny. Brawo! Vamos!

1

Pewnie Madrycioki mocno livzą na stratę pkt, oby szybko im te marzenie zabrać! Vamos!

1

@Damiano21 Niestety pewnie mistrzu znów zostanie okradziony . Nigdy nie zrozumiem braku Oscara dla "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri " kosztem "Kształt wody", dzisiejszej nocy niestety przegra z "Wszystko wszędzie naraz"

0

Oscar dla? Jak to widzi La Rambla?
Jak dla mnie zdecydowanie "Duchy Inisherin"

1

@Encore Bo jak się inspirować to kimś pięknym!

0

Co lepiej obstawić Uniom 02 z Wolfsburgiem czy Fiorentinę 02 z Cremonese?

0

Lech tylko na Vieplay?

0

@require Ja się jie znam, ale wydaję mi się, że były lepsze opcje niż Vitinha. Może po prostu się mylę.

2

Stawiać na United czy lepiej gol Betisu?

0

@msmsms Kompletnie nie rozumiem dlaczego PSG nie ogarnęło sobie lepszej pomocy. Vitinha i Ruiz to jakby Sporting i Liga Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?