Jak byście widzieli nasze skrzydła? Dembele na lewej, a Rafa na prawej? Dembele na lewym głównie dla tego, bo szkoda żeby Rafa siedział na ławie. Ja bym chciał żeby Ferran odszedł a Abde był zmiennikiem. Wtedy obsada skrzydeł - Dembele, Raphinha, Abde, Fati i ewentualnie ten Roque jakby przyszedł (chyba może też grać na skrzydle)
Mam nadzieję, że Raphinha nie narobi tylko nadziei. Wreszcie było widać mega pewność siebie. Szkoda, że dostał żółtą bo musiał w drugiej połowie trochę się ograniczać. Bardzo liczę na to, że w przyszłym sezonie będzie naszym kocurem. Dzisiaj jeden z lepszych meczy w koszulce Barcy, jak nie najlepszy.
Kessie już w pierwszy sezonie dwa gole z Realem. :) Był Messi jest Kessi. Guardiola miał Keitę , Xavi ma Kessie. Obecnie doskonały zmiennik! Nie ma co transfery Christiansena i Kessiego dały mnóstwo i to za darmo. ;)
Coś cudownego w Madrycie piździ -12! Strata tylu pkt to jest wstyd. Jedziemy po -18! Czyli wystarczy wygrać 8 czy 7 meczy?
Bardzo przyjemny i dobry mecz Raphinhi! Widać, że robi postęp. Takiego Fatiego i Ferrrna zjada na śniadanie. Oby przyszły sezon przełomowy i dałń nam wiele radości, a jak najbardziej stać go na to! I tak w tym sezonie do potencjalnego mistrzostwa już dołoży wielką cegłę. Vamos Rafa! Vamos Barca!
Ćwiąkała obrzydliwie komentuje w stronę b6iałą. Tak samo gadanie, że Vini już jest wygranym w tym pojedynku z Araujo :D/, a chłop wygrał tylko jeden pojedynek, przy gilu samobójczym nic nie przegrał, typowa obcierka. W dalszej fazie Vini uciszony!
@El Madridista. Racja. Z Benficą czy Milanem mielibyście dwa razy większe problemy. Pewnie raczej awansujecie, najważniejsze żeby mecze były na wysokim poziomie.
0
@Gaz Ja bym spróbował Abde, Fati, tylko, że wtedy na prawej Dembele a Rafa ława.
0
Jak byście widzieli nasze skrzydła? Dembele na lewej, a Rafa na prawej? Dembele na lewym głównie dla tego, bo szkoda żeby Rafa siedział na ławie. Ja bym chciał żeby Ferran odszedł a Abde był zmiennikiem. Wtedy obsada skrzydeł - Dembele, Raphinha, Abde, Fati i ewentualnie ten Roque jakby przyszedł (chyba może też grać na skrzydle)
0
Wypowiedź pokazująca brak klasy Carlo.
0
Nie wiem jak wy to widzicie ale nuda w tym kanale sportowym, po 15 min wyłączyłem.
1
@bartas97 Będziesz miał mistrza Rakowa. ;)
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mam nadzieję, że Raphinha nie narobi tylko nadziei. Wreszcie było widać mega pewność siebie. Szkoda, że dostał żółtą bo musiał w drugiej połowie trochę się ograniczać. Bardzo liczę na to, że w przyszłym sezonie będzie naszym kocurem. Dzisiaj jeden z lepszych meczy w koszulce Barcy, jak nie najlepszy.
8
https://x.com/MPadremanyFont/status/1637573786521198597
Ładnie złomuję Carlo.
2
Kessie już w pierwszy sezonie dwa gole z Realem. :) Był Messi jest Kessi. Guardiola miał Keitę , Xavi ma Kessie. Obecnie doskonały zmiennik! Nie ma co transfery Christiansena i Kessiego dały mnóstwo i to za darmo. ;)
Coś cudownego w Madrycie piździ -12! Strata tylu pkt to jest wstyd. Jedziemy po -18! Czyli wystarczy wygrać 8 czy 7 meczy?
Visca el Barca!
0
Gavi za ojca! Kataloński Pitbull.
0
To co Alonso? ;)
5
Balde nie gra źle, ale dsiś jego gra po prostu rozczarowuje.
3
Na miejscu kibica Realu byłoby mi wstyd, Real w drugiej połowie gra jak Elche.
0
Vini już zanurza łepek w kieszeni Araujo.
1
Bardzo przyjemny i dobry mecz Raphinhi! Widać, że robi postęp. Takiego Fatiego i Ferrrna zjada na śniadanie. Oby przyszły sezon przełomowy i dałń nam wiele radości, a jak najbardziej stać go na to! I tak w tym sezonie do potencjalnego mistrzostwa już dołoży wielką cegłę. Vamos Rafa! Vamos Barca!
9
Ćwiąkała obrzydliwie komentuje w stronę b6iałą. Tak samo
gadanie, że Vini już jest wygranym w tym pojedynku z Araujo :D/, a chłop wygrał tylko jeden pojedynek, przy gilu samobójczym nic nie przegrał, typowa obcierka. W dalszej fazie Vini uciszony!
4
Cholernie ważny gol! Brawo Roberto! Lewandowski duża poprawa gry.
0
Ale Gavi wkurwiony!
3
Wreszcie u Raphinhi czuć i widać ten brazylijski luz.
0
Real to szczęścia nie mieał i nie ma, ale trzeba podkreślać, że to Barca ma szczęście.
1
Vini jućż z japą do sędziego.
0
Ależ Ćwiąkała radość w głosie :D
0
Zajebiście weszliśmy w mecz. To będzie znacznie inny mecz niż w pucharze, oby.
4
Brawo Robciu! Próbuj tak.
7
Czas ubić Śmietanę! Vamos!
1
Dortmund liderem! Barcelona, Arsenal, Napoli, Dortmund oraz Raków z mistrzem, chyba nigdy takiego pięknego scenariusza. Szkoda tylko Francji.
1
@bartas97 Wygrywać swoje i niebawem mistrzostwo!
0
Raków wygra jeszcze sześć spotkań i ma mistrza.
2
Jednak Chelsea to dziady! #realłatwo.
0
@El Madridista. Racja. Z Benficą czy Milanem mielibyście dwa razy większe problemy. Pewnie raczej awansujecie, najważniejsze żeby mecze były na wysokim poziomie.