10 kwietnia 2023, 16:35
0
Carlo i wielka klasa hah
9 kwietnia 2023, 22:35
Bullet Train warto oglądać?
9 kwietnia 2023, 22:33
1
@PatrykBarcelona Black Bird
9 kwietnia 2023, 20:52
Balde top 5 LO na Świecie? Czy prędzej 10?
9 kwietnia 2023, 18:18
@Encore Wszystko odpowie nowy sezon. Jakby tak w przyszłym sezonie znów zdobył mistrza i np, w LM ćwierćfinał to jak na trzy lata pracy świetny start.
9 kwietnia 2023, 18:07
Mecz w jedną stronę czy Liverpool coś gra?
9 kwietnia 2023, 18:03
Myślicie, że pod wodzą Artety Barca wyglądałaby lepiej?
9 kwietnia 2023, 17:43
Arsenal jeszcze z 5 meczów i mistrzostwo.
9 kwietnia 2023, 16:29
Ostatni mecz Barcy, który najbardziej Wam się podobał i gra była przyjemna dla oka to?
9 kwietnia 2023, 14:45
Niech Dembele i Pedri już nie grają w tym sezonie, mistrza i tak zdobędziemy.
8 kwietnia 2023, 23:27
@VegetaPolska No ale jak zrobi się z -18-20 to wstyd jsk cholera.
8 kwietnia 2023, 23:25
@Faro Przepisy chyba nie pozwalają żeby było aż tak wielu, albo coś pomyliłem.
8 kwietnia 2023, 23:22
@MesQueUnClub96 Real może ligi mistrzów nie wygfać i mieć mnóstwo straty pkt co jest kompromitacją podobą do 4-0.
8 kwietnia 2023, 21:47
Benzema to niech lepiej skupi się na walcę o 3 miejscu, a nie gonieniu Barcy. Jak dziś Real nie wygra, a Atletico wygra to tylko 3 pkt.
8 kwietnia 2023, 21:42
Lecimy na +20! ;p
8 kwietnia 2023, 16:43
@mekston Raczej zakładam City.
8 kwietnia 2023, 16:39
@Deviler Vini wjedzie jak w masło. Bayern pyknie City i finał jak kolejny LM bardzo blisko. Chelsea to chyba był najsłabsze do wylosowania.
8 kwietnia 2023, 16:34
Real to ich dojedzie z 4.
7 kwietnia 2023, 22:10
Kogo byście kupili zamiast Raphinhi i Lewego?
7 kwietnia 2023, 19:28
@bartas97 Mnie też taki finał by pasował, ale znów dupsko by bolało więc Napoli - City.
7 kwietnia 2023, 19:26
Szkoda, że Benfica nie trafiła na Real.
7 kwietnia 2023, 19:08
@bartas97 Łatwo byście to wygrali.
7 kwietnia 2023, 19:05
Jaki finał LM najbardziej wam by odpowiadał?
7 kwietnia 2023, 17:17
@Survier To wina Xaviego, że Ferran i Raphinha kopią się po czole?
7 kwietnia 2023, 14:34
4
Barcelona powinna się nie pieprzyć i sprzedać Raphinhe oraz Ferrana z nimi nie ma sensu budować ofensywy na przyszłość.
6 kwietnia 2023, 22:29
2
@misteriosoVEB Śmieszek jeden ;p
6 kwietnia 2023, 22:26
Jakie cele powinny być na przyszły sezon. Mistrzostwo i ćwierćfinał LM? (zakładając, że nas nie wywalą)
6 kwietnia 2023, 22:23
@Batys Mówienienie, że dowieziemy mistrza gdyby mamy taką sytuacje słabo mi pasuje, może nie potrzebnie się przyczepiłem. Oby nie musieli dowozić a zaklepali za te chyba 6 meczy. ;)
6 kwietnia 2023, 20:38
@Ptasior Mi się wydaję, że City w tym roku gra lepiej w LM niż w lidze. A w ost sezonach bywało na odwrót.
6 kwietnia 2023, 20:34
@Pawci023x Nie musisz wrzucać w to Real ;p
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Carlo i wielka klasa hah
0
Bullet Train warto oglądać?
1
@PatrykBarcelona Black Bird
0
Balde top 5 LO na Świecie? Czy prędzej 10?
0
@Encore Wszystko odpowie nowy sezon. Jakby tak w przyszłym sezonie znów zdobył mistrza i np, w LM ćwierćfinał to jak na trzy lata pracy świetny start.
0
Mecz w jedną stronę czy Liverpool coś gra?
0
Myślicie, że pod wodzą Artety Barca wyglądałaby lepiej?
1
Arsenal jeszcze z 5 meczów i mistrzostwo.
0
Ostatni mecz Barcy, który najbardziej Wam się podobał i gra była przyjemna dla oka to?
0
Niech Dembele i Pedri już nie grają w tym sezonie, mistrza i tak zdobędziemy.
0
@VegetaPolska No ale jak zrobi się z -18-20 to wstyd jsk cholera.
0
@Faro Przepisy chyba nie pozwalają żeby było aż tak wielu, albo coś pomyliłem.
0
@MesQueUnClub96 Real może ligi mistrzów nie wygfać i mieć mnóstwo straty pkt co jest kompromitacją podobą do 4-0.
0
Benzema to niech lepiej skupi się na walcę o 3 miejscu, a nie gonieniu Barcy. Jak dziś Real nie wygra, a Atletico wygra to tylko 3 pkt.
1
Lecimy na +20! ;p
0
@mekston Raczej zakładam City.
0
@Deviler Vini wjedzie jak w masło. Bayern pyknie City i finał jak kolejny LM bardzo blisko. Chelsea to chyba był najsłabsze do wylosowania.
0
Real to ich dojedzie z 4.
0
Kogo byście kupili zamiast Raphinhi i Lewego?
0
@bartas97 Mnie też taki finał by pasował, ale znów dupsko by bolało więc Napoli - City.
0
Szkoda, że Benfica nie trafiła na Real.
0
@bartas97 Łatwo byście to wygrali.
0
Jaki finał LM najbardziej wam by odpowiadał?
0
@Survier To wina Xaviego, że Ferran i Raphinha kopią się po czole?
4
Barcelona powinna się nie pieprzyć i sprzedać Raphinhe oraz Ferrana z nimi nie ma sensu budować ofensywy na przyszłość.
2
@misteriosoVEB Śmieszek jeden ;p
0
Jakie cele powinny być na przyszły sezon. Mistrzostwo i ćwierćfinał LM? (zakładając, że nas nie wywalą)
0
@Batys Mówienienie, że dowieziemy mistrza gdyby mamy taką sytuacje słabo mi pasuje, może nie potrzebnie się przyczepiłem. Oby nie musieli dowozić a zaklepali za te chyba 6 meczy. ;)
0
@Ptasior Mi się wydaję, że City w tym roku gra lepiej w LM niż w lidze. A w ost sezonach bywało na odwrót.
0
@Pawci023x Nie musisz wrzucać w to Real ;p