0

Carlo i wielka klasa hah

0

Bullet Train warto oglądać?

1

@PatrykBarcelona Black Bird

0

Balde top 5 LO na Świecie? Czy prędzej 10?

0

@Encore Wszystko odpowie nowy sezon. Jakby tak w przyszłym sezonie znów zdobył mistrza i np, w LM ćwierćfinał to jak na trzy lata pracy świetny start.

0

Mecz w jedną stronę czy Liverpool coś gra?

0

Myślicie, że pod wodzą Artety Barca wyglądałaby lepiej?

1

Arsenal jeszcze z 5 meczów i mistrzostwo.

0

Ostatni mecz Barcy, który najbardziej Wam się podobał i gra była przyjemna dla oka to?

0

Niech Dembele i Pedri już nie grają w tym sezonie, mistrza i tak zdobędziemy.

0

@VegetaPolska No ale jak zrobi się z -18-20 to wstyd jsk cholera.

0

@Faro Przepisy chyba nie pozwalają żeby było aż tak wielu, albo coś pomyliłem.

0

@MesQueUnClub96 Real może ligi mistrzów nie wygfać i mieć mnóstwo straty pkt co jest kompromitacją podobą do 4-0.

0

Benzema to niech lepiej skupi się na walcę o 3 miejscu, a nie gonieniu Barcy. Jak dziś Real nie wygra, a Atletico wygra to tylko 3 pkt.

1

Lecimy na +20! ;p

0

@mekston Raczej zakładam City.

0

@Deviler Vini wjedzie jak w masło. Bayern pyknie City i finał jak kolejny LM bardzo blisko. Chelsea to chyba był najsłabsze do wylosowania.

0

Real to ich dojedzie z 4.

0

Kogo byście kupili zamiast Raphinhi i Lewego?

0

@bartas97 Mnie też taki finał by pasował, ale znów dupsko by bolało więc Napoli - City.

0

Szkoda, że Benfica nie trafiła na Real.

0

@bartas97 Łatwo byście to wygrali.

0

Jaki finał LM najbardziej wam by odpowiadał?

0

@Survier To wina Xaviego, że Ferran i Raphinha kopią się po czole?

4

Barcelona powinna się nie pieprzyć i sprzedać Raphinhe oraz Ferrana z nimi nie ma sensu budować ofensywy na przyszłość.

2

@misteriosoVEB Śmieszek jeden ;p

0

Jakie cele powinny być na przyszły sezon. Mistrzostwo i ćwierćfinał LM? (zakładając, że nas nie wywalą)

0

@Batys Mówienienie, że dowieziemy mistrza gdyby mamy taką sytuacje słabo mi pasuje, może nie potrzebnie się przyczepiłem. Oby nie musieli dowozić a zaklepali za te chyba 6 meczy. ;)

0

@Ptasior Mi się wydaję, że City w tym roku gra lepiej w LM niż w lidze. A w ost sezonach bywało na odwrót.

0

@Pawci023x Nie musisz wrzucać w to Real ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?