0

@Survier Czyli Pedri , Gavi. a na ławie Roberto i Torre powodzenia.

0

@Survier No właśnie nie, musibyć ktoś mega doświadczony, tylko nie na poziomie Roberto.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Wyobraź sobie że Real przeżywa to dość regularnie. Mnie ten wynik też wkurza, już wolałbym nie mieć tego pucharu, a przegrać 2-0. Najgorsze jest, że wynik boli, bo brak tego trofeu to szybko zostanie zapomniana. Duże pocieszenie, że to nie był mecz ligowy wtedy przewaga tylko 6 pkt i morale spieprzone nie dziwiłbym się wtedy jakbyśmy stracili mistrza. Dla mistrzostwo mocno osłodzi ten wynik.

0

W ogóle to jest kpina, że gdy kontuzji dostaję Pedri, my za niego mamy Roberto lub Torre, za rok musi przyjść ktoś w podobie do Silvy czy Gundogana.

0

@MichuPlayPL Jak chcesz grać zajebisty futbol mając takich skrzydłowych i brak najlepszego pomocnika? Daj do składu Pedriego, Dembele, de Jonga i Christiansena i gra będzie 2x lepsza. Ile razy zagraliśmy w składzie z tymi co wymieniłem po przerwie. Ty chcesz grać pięknie mając Raphinhe, Ferrana, Fatiego a w środku pola Roberto i Busquetsa. Szacun dla Xaviego, że przy takim składzie powiększył przewagę. Mieć taką przewagę to wielki wyczyn. Teraz po tej przerwie to najważniejsze było wygrać ligę.

0

@Gomess Ale wiesz brakowało 2 mega ważnych graczy de Jonga i Christiansena z tą dwójką nie byłoby takiego wpierdolu.

0

@DIPENNN Moim zdaniem zbyt mocno zostaje krytykowany, a ,mnie doceniany. Liga jest 3x ważniejsza, a mało kto to docenia.

1

@jacob345 Jak my wygramy ligę a wygramy, a oni przegrają LM (50-50) to ten wynik szybko zostanie zapomniany.

1

Teraz ludzie będą jechać z Xavi za ten mecz, a jak zdobędxie mistrza to nie będzie większego pochwał, bo w końcu to liga x ogórkami. Wiadomo 4-0 boli, a mnie dziwią niektórzy co tak przeżywają brak tego trofeum.

0

@Pewex Dla mnie 70-30

0

@Muevertigo Ale pi takiej wygranie z nami mogą ich po prostu rozgromić.

0

@Tomo1989 Ale zs to będziemy mieć mistrza!

1

Teraz jak wpadnie Real na Chelsea to nie zdziwie się jak ich wywalą z LN z hukiem. Kurczę nie dość, że po pucharze to daliśmy i mega kopa.

1

Praktycznie koniec emocji w tym sezonie, no może jeszcze tylko związane z Realem i LM, choć ja już przyzwyczaiłem do wygrywania kolejnych LM, to chęć odpadnięcia Realu z LM zawsze wywołuje emocje, co niestety jest smutne.

1

@fanRealuAlespoko Raz Real dostał 4-0 na swoim terenie teraz Barca, trzeba to przełknąć i pogratulować rywalowi. Za te kilkanaście miesięcy można znów się zrewanżować.

3

@Sau_Ron Klepniemy mistrza i humor się poprawi. ;) Ja tam widzę zrobiony ogromny ktok do przodu. Mam zamiar ogromnie się cieszyć i delektować mistrzem, i nie zmieni tego czy Real wygra LM czy nie . Nie jest u nas pięknie i zajebiście, ale już nie jesteśmy wiadomo gdzie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Moim zdaniem to nie jest pocieszanie. "Naprawienie" tej porażki w postaci mistrza jest czymś świetnym. Wstydliwy wynik, ale jeden mdcz nie może burzyć tego wspaniałego wyczynu w lidze. Dla wielu mistrzostwo i go takie to dla wieku ogromnie piękna niespodzianka.

1

Trochę to dziwne, że nie czuję jakiś większej złości i wku**. Chyba słaby ze mnie kibic, czy też tak macie?

1

@barcelonaLM Ja daje więksxe szanse City. Niemiej jednak odstrzelą se Chelsea, i tylko dwa kroki od LM.

2

@Goscinnie Mi nie ;) To tylko jakiś puchar :D

1

Szkoda, że w środe Real ma Chelsea malutka szansa, że człowiek trochę sobie nastrój poprawi. Kompletnie nie daję szans Chelsea. Coraz bardziej śmierdzi tym LM, wystarczy. że City się zesra z Bayern i można bęxzie wyczuwać kolejnego LM. No cóż będzie co ma być.

2

Cóż trzeba to przełknąć, dobrze, że przynajmniej to nie w lidze bo sezon byłby jeszcze do końca spieprzony. Ważne, że już blisko mistrza co pewnie wielu ucieszy. Według mnie szybko ta porażja rozejdzie się po kościach, to nie półfinał LM czy ost kolejka. Pamiętajmy, że to tylko futbol. Dobranoc!

2

@Aragorn33 Ale już mniej realny. Według mnie Osasuna dla Realu łatwa nie bęfzie. Oby mendy przegrały LM i cieszyły się tym pucharem i wygraną 4-0.

0

@Survier Bo tam każdy środkowy obrońca taki jest, to niech będzie kto inny..

0

Wygrywamy mistrza a Real kończy z Pucharem Króla, KMŚ i SPE, bardzo realny i przyjemny scenariusz.

0

@Kondziubarca Jakie pieprzenie. Już widzę jak Real odrabia bez Viniego, Modrica i dajmy Militao.

0

@AmigoBlancos To jest oczywiste, że wstyd, takim sam wstyd jak Real 4-0 w dupkę, trzeba przyznać wstydliwą porażkę i tyle. O to moje pyt to od tak.

0

@_Niko_ Wiadomo, że możemy wygrać np. 6. Ale to tylko pytanie.

0

Co jest większym wstydem, porażka 4-0 u siebie czy przegrana mistrzostwa 10-15 pkt?

0

@Survier Ale ja mówię tylko, że wracamy na tron w Hiszpanii co pokazuje zrobiony krok do przodu. Wygraliśmy bo klepaliśmy ogórasów. Wygramy mistrza na pełnej, deklasacja Realu, który wygrywa lm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?