0

Wiadomo to byłoby mega smutne, brutalne, o kompromitacji i wstydzie nie wspominając, ale czy gdyby Xavi spieprzył ligę co pewnie oznaczałoby zwolnienie to czy Barca by na tym nie zyskała gdyby przyszedł doświadczony, topowy i świetnie oganiający taktykę trener?

Takie luźne pytanie. Nie skupiając się na tym czy byłby ktoś dostępny czy realny.

0

@barcelonaLM Wiesz Real w tych przyjemnych meczach potrafi się wywalić.

0

@QQL5 Nir ma szans, jedynie jak spierdoli mistrza.

0

@norbi77 Wiadomo, że trzeba krytykować. Ale jak ktoś go wyzywa czy coś podobnego to trzeba być debilem, akurat Xavi zasłughe na duży szacunek. Można krytykiwać z klasą i szacunkiem.

0

Wiadomo wiocha jak cholera. Dobrze, że Real nie wygra l bo byłoby tylko 5 a jest 7, oczywiście to nic nie tłumaczy, bo traci y jestem margines błędu a nawet dwa , tak samo to marne pocieszenie

Nawet jak zdobędziemy mistrza to może to nas wiele kosztować na przyszłość, niszczenie czasu, rozwoju i potencjału. Kolejny mecz, który udowadnia błąd Laporty,. Nie ma co się oszukiwać Xavie przyszedł za szybko,. Bardzo realny scenari1usz taki, że Xavi idzie dajmy do Girony i brutalnie okazuje się, że po prostu trenowanie jest nie dla niego i się nie nadaję to prowadzenia wielkiego klubu. Ogóle przejście z poziomu tymbarkowego na najwyższy poziom to jest po prostu nienormalne, głupie i ryzykowne. Tu powinien być taki przynajmniej Conte.

Wielokrotnie Xaviego broniłem ale tego już po prostu nie wolno robić, sam byłem zbyt długo ślepy. Z przyjścia Tuchela się śmiałem a teraz zwyczajnie wychodzi moja głupota. Tuchel przychodzący za rok to byłoby zbawienie i po prostu ulga, trener doświadczenia i szlifem taktycznym to zawsze komfort.

A tak w ogóle Pepuś wracaj kur** do Barcelony!

0

Seril Balde nie wpuścisz?

0

Dodaj 6 min to pieprzne.

0

Atletico zaraz w 8.

0

Dawać autobus 2 piętrowy.

1

Ty debilu. Można wyłączyć.

1

Widać, że komentator Śmietankowy - "nie zrobił tego jak Vini s LFC". Po ch.. tak komentować?

0

@Faro Jak mają takie nastawienie perzy -8 to zajebisty mental. Ale nie mój problem.

0

Czemu niektórzy gadają, że Żyła obronił NŚ? Chyba, że ja jestem głupi i nie ogarniam.

4

Obrońcy Atletico pięknie wyjaśniają Juniora. Wystarczy gra obrony na wyższym poziomie i nie zostawianie wolnej przestrzeni tak jak pajace Kloppa i chłop się męczy. W kolejnym meczu czeka go to sano. Przejebany tydzień dla niego :D Vini bez wątpięnia świetny skrzydłowy ale nie genialny..

Co do meczu to obawiam się, że Savic coś odwali lub dostanie czerwo z dupy przez Viniego. W tym neczu duża szansa na czerwo.

0

Coś pięknego Piter!

2

Dziś Atletico na luzie remis i jutro -10 piździ w Madrycie.

0

@Encore Obecnie chyba top 3 trenerów na świecie. Szkoda, że nie trafił do Barcy. Potrzeba było trenera z doświadczeniem który szlifował przez lata kunszt taktyczny. Wydaję mi się, że jakby dostał ofertę z Barcy to długo by się nie zastanawiał.

Bez wątpienia w takim meczu Arsenal miałby nie łatwo. Ogolnie United nie lubię, ale bardzo mnie cieszy, że odbudował pięknego Rashforda.

0

@barcelonaLM Niech pocisną United ;).

0

Arsenal i United pewnie lekko awansują. Oby spotkali się dopiero w finale i Arsenal to wygra, minka Bruno byłaby piękna. A wy kogo uważacie za faworyta?

0

@Pawci023x Przephydny, pojawia się Araujo i jeszcze brzydszy.

0

@Encore Zatrzymać Lewego bez kontuzji wielki wyczyn. Gdyby był w formie z początku sezonu to by tak wesoło nie było. Lewy się męczył z obrońcami Cadiz.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Remis jak nic. Na LM te promocje yylko działają. Nie powiedziałym, że promocja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pewex Nie. Zdecydowanie.

2

Cholernie smutno z tym Fatim. Mógł być piękny i cieszyć swoją świetną grą. Szkoda chłopaka.. U nas pozycja skrzydłowych jest jakaś kur** przeklęta. Neymar zgłosił się z szejkiem do szamana ;p

1

@bartas97 Po 3 pkt! Piękny Widzew remis z Legią i elegancko. Co tam jakieś śmieszne LM czy LE ;p

0

@Gaz Di Maria to byłby bardzo fajny ruch. Dembele kontuzja i wchodzi mega doświadczony skrzydłowy albo Di Maria gra z Cadiz, Gironą a Dembele odpoczywa. A ludzie się czepiają o zajechanie, to samo z Pedrim. Gdy Dembele nie grał prawie non stop ro byśmy mieli 8 pkt przewagi w snach.

My kupujemy skrzydłowego za 60 mln żeby był zmiennikiem Dembele, przecież to idiotyczne. Chyba, że granie Dembele na lewej a Raphinha na prawej to dobra opcja, ale ja się nie znam. Mogłoby być tak na prawej Dembele-Di Maria na lewej Torres i Fati ława a podstawowy LS ktoś za 60, raczej dałoby radę kupić klasowego skrzydłowego za taką kasę. Alemany wykonał sporo dobrej pracy ale dużo także spieprzył, ale dla LR potężny boss! Żeby nie było nie twierdzę że jest słaby.

0

@Kiok342 Dzięki za info. Słabo w tym4 siedzę.

0

@Aragorn33 Sorry, że trochę nie na twoje pytanie odpowiadam. Niektórzy powiedzą, że Xavi ma zajebisty skład, a tak za cholerę nie jest. Dembele tylko na skrzydle, reszta tak grająca to max jakiś Betis, ale przecież Xavi powinien po prostu z nimi pogadać, albo pokazać jak mają podawać przy kontrze. Sprzedali mu napastników i zostawili tylko Lewego, przecież to jest chore. Pomoc dwóch dzieciaków, a powinien być jakiś straszy doświadczony kreatywny pomocnik rotujący się dajmy Gavim, przypominam Xavu chciał, a go nie dostał. Wczoraj to odbiło nam się czkawką. Potem gadanie. że zajechał. No ale pezecież jest Torre, którego eksperci z LR nie widzą na treningu. Obronę to zbudował praktycznie Xavi, gdyby nie on np, Duńczyka by by nie było. Na Balde to on postawił, ale pewnie podziękowanie się nie należy.

Dla mnie to nie jest skład na Europe a nawet na mistrzostwo, a mamy aż 8 pkt przewagi i to nad wielkim Realem. Oczywiście nie wyjście z grupy to kompromitacja, którą lekko mogą bronić kontuzje, ale takie bronienie jest trochę śmieszne.

Co do tego twojego komentarza to dodałbym Albę na 2 lata ale pod warunkiem, że będzie grał w meczach z Pilzno i Cadiz. Ferrana chyba bym zostawił, ale jajko zmiennik klasowego LS.

3

Wczoraj Raphinha to pokazał jak myśli przy kontrze. Była strata i chyba wychodziliśmy 3 na 3 a ten zaczął się kiwać i stracił. :D Chyba nie daję rady z presją. Ale mnie ta sytuacja wkurwiła, chętnie zobaczę ją jeszcze raz. Gdyby tam był Di Maria, Gnabry czy jakiś Zyech to gol byłby prawie formalnością, To jest dramat jaka jest jakość na naszych skrzydłach, normalnie jak jakiś West Ham a jak nie ma Dembele to Fulham. Z czym do ludzi. No ale według niektórych wystarczy im pokazać lub pogadać i będzie śmigać. Najlepiej niech Xavi weźmie kredki i narysuję co i jak. Pewmie pod skrzydłami Guardioli byłby kozakiem :D

Co do Raphinha w lidze coś pomógł ale ja już nie wierzę, że on będzie grywał świetne mecze w dużych meczach. Nie jestem zwolennikiem sprzedaży po jednym sezonie, ale zrobiłbym. Od niego lepszy byłby 35 letni Di Maria. Obsada w postaci Dembele - Di Maria to byłaby idealna opcja, a 60 mln w kasie by było. Kolejny błąd zarządu, mogli wziąć tego Di Maria lub jakiegoś Zyecha zachować kasę i za rok dwa kupić klasowego skrzydłowego, lub młodego napastnika. Jego transfer był w dużych procentach kotem w worku. W Leeds walczył o utrzymanie lub końcówkę tabeli a w Barcy trzeba walczyć o mistrza i wyjście z grupy LM.

Gdyby nie Xavi to Raphinhi by nie było? Jeśli taj to pogratulować. Chyba, że było innaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?