La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

0

Szansa na mistrza bardzo mała, ale nadzieja zawsze się tli, gdy jest szansa. Liczę, że nasi będą zapieprzać (a to nie jest takie oczywiste, jednym meczem z Getafe mnie nie kupili) z Bilbao i wygrają, a Real straci pkt z Valencią i zrobi się -6, tak po prostu dla jakiś emocji i większęj chęci oglądania .

Z Nietoperkami jest, o wiele bardzie możliwa strata punktów przez Real niż z Sevilla, nie wierzyłem, że akurat w tym meczu mogą stracić pkt. Sevilla jest tragiczna, oni budują akcje jak w Ekstraklasie. Walką i samo obroną nie wygrasz, choć ja ich rozumiem i szacun dla nich, wczoraj oddali serce i płuca. Pójście w otwarty meczy skończyło by się na jakimś 5-1. Oby Sevilla wróciła jak najszybciej mocniejsza, Sevilla zawsze imponuję swoją walką.

Mam nadzieję, że nasi nie będą znów grać na stojąco jak z jakimś Cadiz, według mnie strata tyle pkt do Realu, to w dużej mierzę przez nasze zaangażowanie z słabszymi rywali, oczywiście przez Xaviego także. Oby przy Flicku? tego nie było, a no i Gaviątko wróci! A on zawsze zapieprza).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?