Cudowny Ronaldo bo podobał :D Dobrze że podał bo jeszcze by spieperxzył. I tak uważa, że grali by jeszcze lepiej. Nic wielkiego w ataku nie dodaję. Ale brawo, że podał, jazda z Turkami!
@Popitek12 Co niby takiego robią? W obronie to gorzej wyglądają niż Polska. To że w ataku szaleją to normalne, nie dość Portugali gra mocno do przodu to muszą gonić wynik.. Ja tam wolę Czechów.
@Emhyr Mam na myśli ogólnie Lewego a nie ost np. rok. Nikt z tych napastników nie wejdzie na jakiś wyższy poziom. Życzę powodzenia ze Świderskim i Buksą. Oni nigdy nawet w połowie nie staną obok Roberta. Chyba, że znów się trafi jakiś drugi Lewandowski, w co bardzo wątpię. Jak będziemy grać lepiej to się mocno zdziwię.
Pomyśleć, że już niebawem nie będzie Lewego i Zielińskiego, będzie jeszcze 2x gorzej. Napastnicy na dalsze lata - Świderski i Buksa, Piątek i Milik. :D Kiedyś to w obronie był przynajmniej Glik i Piszczek a teraz? Nie zdziwię się jak poczekamy wiele lat na kolejne Euro czy MŚ.
No cóż i tak wyjście z grupy to byłaby dla mnie mega niesopdzianką. Widać większą jakość w trenerze, ogólnie są lepsi piłkarsko. Oby tylko nie było jakiegoś 5/6 od Francji wtedy nie zapamiętam tego Euro jakoś fatalnie
1
Myślicie, że sama wygrana Euro prze Francje da Mbappe ZP?
0
Mlo,zna gdzieś oglądać Barce B?
1
Jak niemcy wyjdą z drugie to na kogo mogą trafić? i na kogo mogą trafić jak wyjdą z pierwszego?
3
Cudowny Ronaldo bo podobał :D Dobrze że podał bo jeszcze by spieperxzył. I tak uważa, że grali by jeszcze lepiej. Nic wielkiego w ataku nie dodaję. Ale brawo, że podał, jazda z Turkami!
0
@Adran360 Bez tego też mogą.
0
Portugalia leci tu 0-4!
0
Ale Turcja jest gówniana w obronie.
0
@Popitek12 Co niby takiego robią? W obronie to gorzej wyglądają niż Polska. To że w ataku szaleją to normalne, nie dość Portugali gra mocno do przodu to muszą gonić wynik.. Ja tam wolę Czechów.
0
Myślicie, że Turcja awansuję jak nawet przegrają z Krecikami?
0
Według was Probierz ;powinien dalej to ciągnąć czy lepiej szukać kogoś nowego?
0
@Emhyr Mam na myśli ogólnie Lewego a nie ost np. rok. Nikt z tych napastników nie wejdzie na jakiś wyższy poziom. Życzę powodzenia ze Świderskim i Buksą. Oni nigdy nawet w połowie nie staną obok Roberta. Chyba, że znów się trafi jakiś drugi Lewandowski, w co bardzo wątpię. Jak będziemy grać lepiej to się mocno zdziwię.
0
Pomyśleć, że już niebawem nie będzie Lewego i Zielińskiego, będzie jeszcze 2x gorzej. Napastnicy na dalsze lata - Świderski i Buksa, Piątek i Milik. :D Kiedyś to w obronie był przynajmniej Glik i Piszczek a teraz? Nie zdziwię się jak poczekamy wiele lat na kolejne Euro czy MŚ.
0
@kamiVeB I Gundoganem!
0
Czemu na Włochów z Słowenią jest taki duży kurs w Siatkę? Nie grają najlepszym składem?
0
Czas żeby pałeczkę przejął Wojciech Kowalczyk!
3
Dobra tam jakieś Euro i Orzełki, za 40 dni rusza #flickneta!
0
@VegetaPolska Nie gadaj, że przy 0-1 nie było walki.
0
No cóż i tak wyjście z grupy to byłaby dla mnie mega niesopdzianką. Widać większą jakość w trenerze, ogólnie są lepsi piłkarsko. Oby tylko nie było jakiegoś 5/6 od Francji wtedy nie zapamiętam tego Euro jakoś fatalnie
0
Z Holandią środek pola wyglądał o wiele lepiej. Nie wiem na chu. ten Slisz.
0
@TaleOfUs Niby czym?
0
@kanver_ Sędzia tą żółtą dał z dupy.
0
Ale miejsca miał..
3
Dawać Urbańskiego za Slisza!
0
Prowadź kapitanie!
0
W sumie Bednarek gra spoko.
0
Nie co w tej kadrze robi Slisz.
1
Kompletnie nie rozumiem czemu zamiast Salamona gra Dawidiowicz i Slisz za Romanczuka. Chyba, że kontuzja.
2
I co kur*a? Zesrali się..
Pięknie! Do oboju Orzełki! Wchodzi Lewy i robimy mój wynik (3-1).
2
Ewidentny brak Lewego w ataku. Ale wiadomo Robercik blokuję kadrę. :D
0
@ACMaldini3 Czy ja mówię, że nie grają fatalnie? Ale gadanie, że już się zesrali i już są s kończeni jest żaółosne.