0

@Encore Jak dla mnie Vini bardziej zasłużył niż Jude nawet jeśli wygra Euro, ale wiemy jak to działa. Kto w tym sezonie grał lepiej od Vinego? Nikt. Wszystko już jest jasne Anglia wygrywa Euro - ZP dla Judę, Hiszpania wygrywa Euro ZP dla Viniego.

Ogólnie to przeżywanie bo Vini może ją dostać jest zabawne. Jak wygra Bellingham to nie będę tego przeżywać, mi bardziej chodzi o to, że ZP dla Anglika oznacza porażkę Hiszpanii.

1

@Culer9002 Też tak uważam, ale jakoś nie jestem pewny. Co nie zmieni faktu , że to będzie słaba ZP, ani w wygraniu LM i Euro (zobaczymy) nie był kluczowy (no chyba, że we finale strzeli zwycięskiego gola), jak Vini wygra to też nie powalił.

2

Nawet jak ta Anglia wygra to Judę dostanie ZP za 2/3 miesiące dobrej gry i uratowani Anglii z ogórkami. :D Zdecydowanie najgorsza ZP w historii. Choć ja nie jestem taki pewnym czy sama wygrana Euro da mu balona. Jak zagra jak dziś to wątpię.

Z resztą pal licho i tak, któryś buc wygra. Ale niech Yamal pozbawi Jude Balona, trudno dostanie Vini, wolę sukces drużyny która gra zajebisty futbol i ma takich piłkarzy jak Rodri, Yamal, Pedri czy Williams. A nie Anglia bo to oznacza mniejsze zło - ZP dla Jude. O wygraną Hiszpanii jestem spokojny, Anglicy są jeszcze gorsi od Francji, Francja dość niezła w obronie, a Anglia jeszcze słabiej broni.

0

Jak Anglia wygra to ja pierdole ten futbol... A nie czeksaj flickneta ;) Ale no cholera czy człowiek nie może coś ucieszyć. No trudno Vamos Hiszpanio!

0

@Kibic_83 Chyba oszalałeś? Co to za sukces finał? Jak nie wygra to Vini. Vini znacznie bardziej niósł Real, prxewaga finału Euro to żadna przewaga.

0

Serio Frimpong nie wejdzie :D

1

Niech Anglia atakuję, a Holandia w 90 strzelił gola z dupska. Piękny scenariusz!

0

A gdzie jest de Jong (nie nasz). ;(

0

@Traba727 Za cholerę nie, on ma tylko 2 gole i 0 asyst.

0

@PatrychoO Jakby go umył to by wpadło.

0

Z takim graniem Judę nawet jak wygra Euro to ni cholery nie dostanie Balona. Chyba musiałby we finale strzelić dwa gole i mieć dwie asysty oraz w dzisiejszy meczu coś strzelić.

1

Masakra, że Rudy ma Frimponga i nim nie gra. Ile on grał na tym Euro? 25 min..

0

@Cataloniec94 Gdzie tu perfekcyjny, gdyby trochę wcześniej się bramkarz rzucił mgłby to wybronić.

0

Karny z dupy. Yamal i tak ich wyjaśni.

0

Pięknie przypieprzył Simionsik! Oby ta bramka go odblokowała na lepsze granie. Teraz Cody na 2-0 i bajka. Mechaniczna Pomarańcza rozjechać Angolów!

Simons z Nicosiem do Barcy!

3

@insp1re Rodri dziś w kluczowych momentach jakby nie miał układu nerwowego. Normalnie kopiuj wklej Busquets. Jak my mogliśmy go nie kupić, to był doskonały następca.. Był czas żeby pożegnać Busquetsa i kupić Rodriego. Na luzie byłby hajs na niego.

3

Pewnie Wy to już widzieliście, ale ja widzę to pierwszy raz, na początku myślałem, że to jakaś przeróbka. Coś pięknego!

https://i.ibb.co/Y84R0gh/bn.webp


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro Chyba Hiszpanii. Nam nie pomógł, przez niego znów odpowiednio nie przygotuję się do sezonu. Poza tym wcale tak nie musiało być, równie dobrze mógł ten mecz zamknąć, było wiele momentów żeby dać prostopadłe podanie, Pedro prędzej by to zrobił niż Olmo czy Ruiz.

Jaki ma mental? Nie rób z niego jakiejś cipki, wcale Olmo nie ma lepszego mentalu. Chociażby w meczu z PSG Pedri miał mental, w mega trudnym momencie zamienił się w Leo i dał kosmiczne podanie.

23

Jeszcze awans Holandii, Hiszpania wygrywa Euro, Nico transfer do Barcy i wreszcie może ten pieprzony futbol da trochę radości.

0

Ale chamski faul, i kto piłkarz Realu.

1

O bez maski też pudłuje.

2

Wieka szkoda, że Cucu nie dostał szansy w Barcelonie. Jak dla mnie Cucu najlepszy LO na tym Euro. Przede wszystkim potrafi świetnie się ustawić i ogólnie bardzo mądrze gra.

8

Hiszpania 13 goli na Euro Francja 4 gole, to jest przepaść i wstyd dla Francji.

0

Chcielibyście Kante w Barcelonie?

0

Kylian jaka mina. I już jakaś gadka do sędziego.

5

Yamal co ty robisz. On jest popierdolony! Kocham tego chłopaka!

0

Gdyby sędzia nie był debilem, to Carvalaj by dziś grał. Po doliczonym czasie dostał czerwo. Do tego brak Pedriego.

0

Spokojnie, Hiszpania w tą obronę będą wchodzić jak w masło.

1

Niech się cieszą. Jazda z nimi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?