0

USA w Kosza na IO 17/21 wygranych. Mają rozmach skur!

0

Ależ siła Duńczyków! Gwałt Niemców.

0

Gdzie oglądacie skróty meczów? Chciałbym zobaczyć karne United. ;)

0

Dobra City się kończy. Ciekawe kto zatrzyma Real ;(

0

na jakim kanale City?

0

Jak na razie Francja w finałach 1-1, oby skończyło się 1-3 (koszykarze i babki w ręczną).

0

@Sysia11 Lekko to biorą.

0

Jak myślicie, kto może być z obecnych siatkarzy na kolejnych IO? Są jakieś młodsze talenty?

1

@Encore Najbardziej boli to, że 2 i 3 set był w naszych rękach. Szczególnie ten trzeci, było 18-115, to był kluczowy moment. Niestety Francja była świetna w przyjęciach, a do tego te asy, które większość z nich nie była do wyjęcia. Nie spodziewałem się tego, że zagrają jeszcze lepiej od USA.

1

@masa11 Nie był to max, 3 i 4 sety mieliśmy w swoich rękach.

0

Brawo chłopaki za srebro. I tak wielki sukces.

0

@ad289 Krytyka za ten mecz się należy. Ale gadanie o kompromitacji to gruba ;ezesada.

0

@Katalończyk 99 Ale o ci chodzi?

9

Mecz może i przegramy, ale gadanie o kompromitacji jest żałosne, Tak jakby srebro byłoby gównem. Jak wygrywają to są piękni, tylko przegrają to już patałachy. Nawet jak nie wygramy to ja jestem dumny z Polaków.

0

@adamek20151 Bo przegrywają 2-0, a mecz trwa.

7

LR to typowy polak.

0

@Proxi Jaki cud? :D Cud po w 4 secie Leon pokazał klasę? Cud bo bawiliśmy się w 5 secie? To nie był żaden cud, tylko walka, jakość gry i nie tylko.

1

Poprawić blok i będzie zajebiście.

0

@ad289 W tym 1 secie co niby takiego pokazał? jeden as.

1

Kluczem będzie poprawa bloku, jeśli tego nie będzie to za cholerę nie wygramy, Vamos!

1

Co za debil z tego obrońcy.

1

@Rewolucja123 Chodzi mi w sensie., że transfer na przyszłość w miejsce Gundogana. Mogłem to trochę inaczej napisać. :)

1

@Faro Dok ładnie tak. No ale wiadomo Flick jest kretynem i przyspawa Fermina do ławki. :D Ja bym powiedział, że transfery Olmo jest bardziej na przyszłość. Gundogan odejdzie i będziemy mieć kasę na inny transfer na inną pozycję. Poza tym mocna ławka jest potrzebna.

0

@Jackazz Czyli znasz się lepiej wiesz coś więcej od Flicka? No ale przecież Deco patałach kupił go na siłę.

1

@Encore Jeszcze nie zaczęli grać a Ty już z takimi gadkami, że Barca zniszczy jego potencjał. Na LR to tylko pesymistyczne nastawienie. Wątpię, żeby Flick chciał marnować potencjał takiego piłkarza. Za rok Gundogana nie będzie i będziemy mieć dwóch świetnych piłkarzy na jedną pozycje. Ale wiadomo lepiej robić z tego problem.

0

Jebaniutki! Coś pięknego, że on jest nasz!

3

Ferminatorek! Kocham tego chłopaka. MVP formalność?
To jak on potrafi się ustawić i odnaleźć w polu karnym to coś kapitalnego! Masakra, że były głosy, że Barca to dla niego za wysoko wysokie progi. Ciekawe gdzie byłby teraz gdyby nie Xavi.

0

Według Was cena za Olmo jest spoko czy przesadzona?

0

@bari_94 A czemu ma zagrać słabe sezony? Jak zagra świetnie, to nie będzie biegać za jego agentem z podpisem kolejnego. Ocenianie tego transferu w tym momencie jako dramatyczny jest śmieszne.

1

@Faro A jaka zawartość byłaby ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?