@Rust_Cohle Mogłeś to napisać przynajmniej przy 5 secie, teraz to łatwo pisać po fakcie. Nic dziwnego, że przy 2-0 i (24-21), sporo osób wydało wyrok, sam już był przekonany o pożegnaniu się Włochów z medalami.
@Encore Wtedy będzie miał wszystko wygrane? Myślisz, że stać go żeby kiedyś wygrać Wielkiego Szlema w jednym roku kalendarzowych, gdy nie będzie już Djoko? Jeśli w ogóle dobrze mówię, średnio ogarniam tenis. :D
Może to i lepiej, że nie kupimy DP i dzięki temu damy szansę Casadó i Bernalowi (tak w ogóle to, który jest lepszy?). Wiadomi jest to ryzykowane, bo to młodzi piłkarze, no ale nieraz warto zaryzykować, zaoszczędzić i nie kupować DP. Jeśli w ogóle jest to jakieś ryzyko? Nie mi oceniać, bo nie widziałem ich w akcji (nie oglądałem meczy w USA czy Barcy B). Według Was są gotowi, żeby grać w pierwszym składzie? Oczywiście nie dwóch naraz.
Jeszcze co to młodych, to po co było kupować tego Roque , jak pojawia się Guiu odchodzi, a teraz pojawia się Pau. Kompletnie nie potrzebnie wydany gruby hajs. Ogólnie to co się dzieję w La Masią to coś cudownego!
Meczu nie oglądałem, ale patrząc na oceny, to widzę, że Torre najlepszy na boisku. Można coś z chłopaka jeszcze będzie. ;) Kto jeszcze się wyróżniał na plus?
@Encore A jak Serbia i Brazylia będą mieć po 4 to co się liczy? A no i Japonia, choć oni mogą mieć jeszcze 5 a nawet 6 pkt (mają mecz z Argentyną i USA).
@Sysia11 Jeszcze nie. 2 najlepsze z 3 wychodzą. Jak Japonia i Serbia wygrają swoje mecze i Brazylia z Egiptem, to 3 drużyny z 3 miejsc po 4 pkt, a wtedy nie wiem co się liczy.
Ale chujowy ten nowy wygląd tworzenia kuponów na fortunie. Był pięknym łatwy i przyjemny minimalizm, a teraz zrobili jakieś kolumbryny wielkie. Nie wiem po cholery te zmiany..
3
@cules100pro Po prostu tego nie czytać. Ja czekam do ost dnia okienka i będzie wiadome.
0
@BARCA1899Messi Ten Roberto to rzeczywiście wielki problem.
0
Czyżby Ferminator najlepszy zawodnik IO? Nie oglądałem wiele, ile ma goli i asyst?
2
@Kondziubarca Fichado!
3
@macio_944 Zgaduję, to była najlepsza akcja Endrisia w meczu? Czy była joga bonita?
0
@Rust_Cohle Mogłeś to napisać przynajmniej przy 5 secie, teraz to łatwo pisać po fakcie. Nic dziwnego, że przy 2-0 i (24-21), sporo osób wydało wyrok, sam już był przekonany o pożegnaniu się Włochów z medalami.
0
Japonia wraca i kręci makaronów 3-1!
0
Da radę gdzieś zobaczyć cały mecz Polaków?
0
@Xxxbarca4ever Ja też.
3
Jeszcze ta porażka z Włochami wyjdzie nam na dobre. My awansujemy a Makarony do domu.
3
Chłop na to zasłużył. Najlepszy w historii. Wielki szacun!
1
Lubię tak samo Djoko jak i Alcaraza, ale niech wygra Djoko! ;) Carlitos jeszcze ma przed sobą 2 a nawet 3 IO.
0
@Encore Wtedy będzie miał wszystko wygrane? Myślisz, że stać go żeby kiedyś wygrać Wielkiego Szlema w jednym roku kalendarzowych, gdy nie będzie już Djoko? Jeśli w ogóle dobrze mówię, średnio ogarniam tenis. :D
0
@MesQueUnClub96 Czyli jakieś paletki ważniejsze od Barcy? ;)
0
@kuz Według Ciebie lepiej kupować czy stawiać na nich?
0
Może to i lepiej, że nie kupimy DP i dzięki temu damy szansę Casadó i Bernalowi (tak w ogóle to, który jest lepszy?). Wiadomi jest to ryzykowane, bo to młodzi piłkarze, no ale nieraz warto zaryzykować, zaoszczędzić i nie kupować DP. Jeśli w ogóle jest to jakieś ryzyko? Nie mi oceniać, bo nie widziałem ich w akcji (nie oglądałem meczy w USA czy Barcy B). Według Was są gotowi, żeby grać w pierwszym składzie? Oczywiście nie dwóch naraz.
Jeszcze co to młodych, to po co było kupować tego Roque , jak pojawia się Guiu odchodzi, a teraz pojawia się Pau. Kompletnie nie potrzebnie wydany gruby hajs. Ogólnie to co się dzieję w La Masią to coś cudownego!
0
Czemu nie grają?
0
Fajna murawa. ;)
0
Włochy na kogo trafiają?
0
@mekston 1A gra z 2B a 2A z 1B?
1
Ich walka jest fantastyczny! Wygramy to kur**! Piękny Kurek. Trzeba dokręcić ten makaron!
4
@Bulbulator Nie dam się nabrać.
0
Meczu nie oglądałem, ale patrząc na oceny, to widzę, że Torre najlepszy na boisku. Można coś z chłopaka jeszcze będzie. ;) Kto jeszcze się wyróżniał na plus?
0
@Encore A jak Serbia i Brazylia będą mieć po 4 to co się liczy? A no i Japonia, choć oni mogą mieć jeszcze 5 a nawet 6 pkt (mają mecz z Argentyną i USA).
1
@Sysia11 Jeszcze nie. 2 najlepsze z 3 wychodzą. Jak Japonia i Serbia wygrają swoje mecze i Brazylia z Egiptem, to 3 drużyny z 3 miejsc po 4 pkt, a wtedy nie wiem co się liczy.
0
@clyde No i co z tego? Zawsze ktoś meczu ktoś się wyróżnia.
0
Lubię takie horrory siatkarzy. ; ) Teraz tylko wygrać!
0
@JordiAlbion Ale człowireka z samego rana i to w poniedziałek wkur! :D
1
Ale chujowy ten nowy wygląd tworzenia kuponów na fortunie. Był pięknym łatwy i przyjemny minimalizm, a teraz zrobili jakieś kolumbryny wielkie. Nie wiem po cholery te zmiany..
0
@damianex10 w sumie racja. Czyli IO masz gdzieś? Można i tak;)