3

@cules100pro Po prostu tego nie czytać. Ja czekam do ost dnia okienka i będzie wiadome.

0

@BARCA1899Messi Ten Roberto to rzeczywiście wielki problem.

0

Czyżby Ferminator najlepszy zawodnik IO? Nie oglądałem wiele, ile ma goli i asyst?

2

@Kondziubarca Fichado!

3

@macio_944 Zgaduję, to była najlepsza akcja Endrisia w meczu? Czy była joga bonita?

0

@Rust_Cohle Mogłeś to napisać przynajmniej przy 5 secie, teraz to łatwo pisać po fakcie. Nic dziwnego, że przy 2-0 i (24-21), sporo osób wydało wyrok, sam już był przekonany o pożegnaniu się Włochów z medalami.

0

Japonia wraca i kręci makaronów 3-1!

0

Da radę gdzieś zobaczyć cały mecz Polaków?

0

@Xxxbarca4ever Ja też.

3

Jeszcze ta porażka z Włochami wyjdzie nam na dobre. My awansujemy a Makarony do domu.

3

Chłop na to zasłużył. Najlepszy w historii. Wielki szacun!

1

Lubię tak samo Djoko jak i Alcaraza, ale niech wygra Djoko! ;) Carlitos jeszcze ma przed sobą 2 a nawet 3 IO.

0

@Encore Wtedy będzie miał wszystko wygrane? Myślisz, że stać go żeby kiedyś wygrać Wielkiego Szlema w jednym roku kalendarzowych, gdy nie będzie już Djoko? Jeśli w ogóle dobrze mówię, średnio ogarniam tenis. :D

0

@MesQueUnClub96 Czyli jakieś paletki ważniejsze od Barcy? ;)

0

@kuz Według Ciebie lepiej kupować czy stawiać na nich?

0

Może to i lepiej, że nie kupimy DP i dzięki temu damy szansę Casadó i Bernalowi (tak w ogóle to, który jest lepszy?). Wiadomi jest to ryzykowane, bo to młodzi piłkarze, no ale nieraz warto zaryzykować, zaoszczędzić i nie kupować DP. Jeśli w ogóle jest to jakieś ryzyko? Nie mi oceniać, bo nie widziałem ich w akcji (nie oglądałem meczy w USA czy Barcy B). Według Was są gotowi, żeby grać w pierwszym składzie? Oczywiście nie dwóch naraz.

Jeszcze co to młodych, to po co było kupować tego Roque , jak pojawia się Guiu odchodzi, a teraz pojawia się Pau. Kompletnie nie potrzebnie wydany gruby hajs. Ogólnie to co się dzieję w La Masią to coś cudownego!

0

Czemu nie grają?

0

Fajna murawa. ;)

0

Włochy na kogo trafiają?

0

@mekston 1A gra z 2B a 2A z 1B?

1

Ich walka jest fantastyczny! Wygramy to kur**! Piękny Kurek. Trzeba dokręcić ten makaron!

4

@Bulbulator Nie dam się nabrać.

0

Meczu nie oglądałem, ale patrząc na oceny, to widzę, że Torre najlepszy na boisku. Można coś z chłopaka jeszcze będzie. ;) Kto jeszcze się wyróżniał na plus?

0

@Encore A jak Serbia i Brazylia będą mieć po 4 to co się liczy? A no i Japonia, choć oni mogą mieć jeszcze 5 a nawet 6 pkt (mają mecz z Argentyną i USA).

1

@Sysia11 Jeszcze nie. 2 najlepsze z 3 wychodzą. Jak Japonia i Serbia wygrają swoje mecze i Brazylia z Egiptem, to 3 drużyny z 3 miejsc po 4 pkt, a wtedy nie wiem co się liczy.

0

@clyde No i co z tego? Zawsze ktoś meczu ktoś się wyróżnia.

0

Lubię takie horrory siatkarzy. ; ) Teraz tylko wygrać!

0

@JordiAlbion Ale człowireka z samego rana i to w poniedziałek wkur! :D

1

Ale chujowy ten nowy wygląd tworzenia kuponów na fortunie. Był pięknym łatwy i przyjemny minimalizm, a teraz zrobili jakieś kolumbryny wielkie. Nie wiem po cholery te zmiany..

0

@damianex10 w sumie racja. Czyli IO masz gdzieś? Można i tak;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?