0

@JohnnySilverhand Z Michniewiczem :D

0

Szkoda tej Ukrainy, 4 pkt i do domu, a większość z trzema ma awans.

0

@Faro Szkosda, że to czerwo. Z zAustrią będą mieć ciężko, Turcja ma słabiutką obronę.

0

ehh kebaby.. Rangnick wiesz co masz zrobić!

2

Gruzja to takie Maroko europejskie. Czyli minimum półfinał.

1

Czyli Turcja z Austrią. Oby Rangnick zakręcił Kebabem.

0

Pieprzone Kebaby! Oby w kolejnej fazie odpadli..

0

Teraz Czechy wygrają i Kebaby do domu.

0

@MesQueUnClub96 Oczywiście team #kreciki

0

Chyba Turcja może nawet przegrać 2-0? Bo mają bilans -1 a Węgry -3. Zakładają, że wygra Portugalia?

0

Vamos Kreciki! Jazda z Turkami!

0

@mekston A czemu w gr ę wchodzi też grupa E?

0

Dlaczego przy Hiszpanii jest podane, że mogą zagrać z E3 lub F3? Od czego żale życz zagrają z E3 czy F3?

1

@macio_944 Takie strzały niejeden raz zdarzają się najleopszym podczas meczu.

0

Kogo byście woleli kupić do Barcy Mbappe czy Nico?

0

@Herato Jaki drugi Bojan? On nie miał rozwalonego kolana, gdyby nie kontuzja to nadal by zachwycał, Bojan miał problemie w głowie.

0

Wiadomo Probierz nie jest idealny, ale biorąc pod uwagę, że kadrę pprowadzi tak krótko to gram mi się bardzo podoba niż za Michniewicza.

0

Widzę, że Anglia 0-0 :D Judę gra?

3

Świetna gra Lewego w obronie. Brawo kapitanie!

1

Ewidentnie widać było jak Lewy widzi, że bramkarz wyszedł z lini.

4

Ale LR się zesra jak Lewy spieprzy.

0

Wreszcie się zzównał z Milikiem. Ciekaweb czy strzeli 3 gole.

0

Ale go Dawidowicz porobił.

3

Czemu nie podał z pierwszej piłki.. Tak właśnie wyglądają nasze ataki, w kluczowym momencie zagranie z Ekstraklsy, a potem wszystko wina Lewego.

0

Mbappe wyjaśniony.

0

@NeroTFP1 Ań jaki program masz na myśli?

0

Czy jest jakiś sposób żeby pliki video automatycznie uruchamiały się jeden po drugim? Chodzi mi o to żeby pobrane odcinki serialu uruchamiały się jeden po drugim, czyli kończy się pierwszy i od razu samo odpala się drugi. Może jest jakiś opcja w VLC czy innym programie?

0

@mextexperu Co z tego, że remisowały? :D

0

@Deviler Nie powiedziałbym. Tylko Węgry mają gorszy w grupie A, w grupie C Dania może mieć 5 pkt lub Serbia 4, Dania ma bilans na 0, w grupie D Austria ma świetny bilans, w Grupie E Ukraina ma słaby bilans ale może zremsować z Belgią wtedy majśą 4 pkt, w grupie F Turcja może skromnie przegrać wtedy Czechy 4, a Turcja bilans -2, tak jajk Włosi gdyby przegrali 2-0.

0

Włochy bilans -1, jak Chorwacja strzeli drugą bramkję to makarony mogą mieć problem. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?