3

Dobra tam jakieś Euro i Orzełki, za 40 dni rusza #flickneta!

0

@VegetaPolska Nie gadaj, że przy 0-1 nie było walki.

0

No cóż i tak wyjście z grupy to byłaby dla mnie mega niesopdzianką. Widać większą jakość w trenerze, ogólnie są lepsi piłkarsko. Oby tylko nie było jakiegoś 5/6 od Francji wtedy nie zapamiętam tego Euro jakoś fatalnie

0

Z Holandią środek pola wyglądał o wiele lepiej. Nie wiem na chu. ten Slisz.

0

@TaleOfUs Niby czym?

0

@kanver_ Sędzia tą żółtą dał z dupy.

0

Ale miejsca miał..

3

Dawać Urbańskiego za Slisza!

0

Prowadź kapitanie!

0

W sumie Bednarek gra spoko.

0

Nie co w tej kadrze robi Slisz.

1

Kompletnie nie rozumiem czemu zamiast Salamona gra Dawidiowicz i Slisz za Romanczuka. Chyba, że kontuzja.

2

I co kur*a? Zesrali się..
Pięknie! Do oboju Orzełki! Wchodzi Lewy i robimy mój wynik (3-1).

2

Ewidentny brak Lewego w ataku. Ale wiadomo Robercik blokuję kadrę. :D

0

@ACMaldini3 Czy ja mówię, że nie grają fatalnie? Ale gadanie, że już się zesrali i już są s kończeni jest żaółosne.

0

@mextexperu W naszej Barcelonie bywały takiej mecze.

2

11 min a Wy pierdolicie, że się już zesrali.. A jak Polska wyrówna to będziecie się podniecać.

2

Skończy się 3-1 dla Polaków. Róbcie screeny!

1

Cucu na tym Euro wygląda bardzo spoko.

0

Aj Nicuś marzenie..

0

Beznadziejny mecz Bellinghama.

0

@Stinger_ Dla mnie Gundogan wygląda jeszcze lepiej. Możesz mieć inne zdanie.

9

Gundogan na ten moment najlelszy pomocnik na tym Euro, a nie jakieś Bellinghamy.

0

@Aferzysta No w staku zajebiście grają, jakbym widział Barce.

0

Kreciki to biorą.

0

Lion? Kto to? ; )

1

@Faro To brawo dla młodego.

0

@Faro Rzeczywiście był taki najlepszy na boisku? Czy tylko piękny gol zadecydował? :D

0

@Arden Mówie o porównywanie talentu.

0

@MesQueUnClub_87 Obyy, ale cholera wie. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?