21 czerwca 2024, 20:12
3
Dobra tam jakieś Euro i Orzełki, za 40 dni rusza #flickneta!
21 czerwca 2024, 19:57
0
@VegetaPolska Nie gadaj, że przy 0-1 nie było walki.
21 czerwca 2024, 19:43
No cóż i tak wyjście z grupy to byłaby dla mnie mega niesopdzianką. Widać większą jakość w trenerze, ogólnie są lepsi piłkarsko. Oby tylko nie było jakiegoś 5/6 od Francji wtedy nie zapamiętam tego Euro jakoś fatalnie
21 czerwca 2024, 19:36
Z Holandią środek pola wyglądał o wiele lepiej. Nie wiem na chu. ten Slisz.
21 czerwca 2024, 19:33
@TaleOfUs Niby czym?
21 czerwca 2024, 19:31
@kanver_ Sędzia tą żółtą dał z dupy.
21 czerwca 2024, 19:28
Ale miejsca miał..
21 czerwca 2024, 19:23
Dawać Urbańskiego za Slisza!
21 czerwca 2024, 19:20
Prowadź kapitanie!
21 czerwca 2024, 19:15
W sumie Bednarek gra spoko.
21 czerwca 2024, 18:48
Nie co w tej kadrze robi Slisz.
21 czerwca 2024, 18:37
1
Kompletnie nie rozumiem czemu zamiast Salamona gra Dawidiowicz i Slisz za Romanczuka. Chyba, że kontuzja.
21 czerwca 2024, 18:34
2
I co kur*a? Zesrali się..Pięknie! Do oboju Orzełki! Wchodzi Lewy i robimy mój wynik (3-1).
21 czerwca 2024, 18:24
Ewidentny brak Lewego w ataku. Ale wiadomo Robercik blokuję kadrę. :D
21 czerwca 2024, 18:21
@ACMaldini3 Czy ja mówię, że nie grają fatalnie? Ale gadanie, że już się zesrali i już są s kończeni jest żaółosne.
21 czerwca 2024, 18:17
@mextexperu W naszej Barcelonie bywały takiej mecze.
21 czerwca 2024, 18:16
11 min a Wy pierdolicie, że się już zesrali.. A jak Polska wyrówna to będziecie się podniecać.
21 czerwca 2024, 16:41
Skończy się 3-1 dla Polaków. Róbcie screeny!
20 czerwca 2024, 21:27
Cucu na tym Euro wygląda bardzo spoko.
20 czerwca 2024, 21:13
Aj Nicuś marzenie..
20 czerwca 2024, 18:30
Beznadziejny mecz Bellinghama.
19 czerwca 2024, 22:09
@Stinger_ Dla mnie Gundogan wygląda jeszcze lepiej. Możesz mieć inne zdanie.
19 czerwca 2024, 19:29
9
Gundogan na ten moment najlelszy pomocnik na tym Euro, a nie jakieś Bellinghamy.
18 czerwca 2024, 21:47
@Aferzysta No w staku zajebiście grają, jakbym widział Barce.
18 czerwca 2024, 21:45
Kreciki to biorą.
18 czerwca 2024, 21:43
Lion? Kto to? ; )
18 czerwca 2024, 20:40
@Faro To brawo dla młodego.
18 czerwca 2024, 20:38
@Faro Rzeczywiście był taki najlepszy na boisku? Czy tylko piękny gol zadecydował? :D
18 czerwca 2024, 20:33
@Arden Mówie o porównywanie talentu.
@MesQueUnClub_87 Obyy, ale cholera wie. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Dobra tam jakieś Euro i Orzełki, za 40 dni rusza #flickneta!
0
@VegetaPolska Nie gadaj, że przy 0-1 nie było walki.
0
No cóż i tak wyjście z grupy to byłaby dla mnie mega niesopdzianką. Widać większą jakość w trenerze, ogólnie są lepsi piłkarsko. Oby tylko nie było jakiegoś 5/6 od Francji wtedy nie zapamiętam tego Euro jakoś fatalnie
0
Z Holandią środek pola wyglądał o wiele lepiej. Nie wiem na chu. ten Slisz.
0
@TaleOfUs Niby czym?
0
@kanver_ Sędzia tą żółtą dał z dupy.
0
Ale miejsca miał..
3
Dawać Urbańskiego za Slisza!
0
Prowadź kapitanie!
0
W sumie Bednarek gra spoko.
0
Nie co w tej kadrze robi Slisz.
1
Kompletnie nie rozumiem czemu zamiast Salamona gra Dawidiowicz i Slisz za Romanczuka. Chyba, że kontuzja.
2
I co kur*a? Zesrali się..
Pięknie! Do oboju Orzełki! Wchodzi Lewy i robimy mój wynik (3-1).
2
Ewidentny brak Lewego w ataku. Ale wiadomo Robercik blokuję kadrę. :D
0
@ACMaldini3 Czy ja mówię, że nie grają fatalnie? Ale gadanie, że już się zesrali i już są s kończeni jest żaółosne.
0
@mextexperu W naszej Barcelonie bywały takiej mecze.
2
11 min a Wy pierdolicie, że się już zesrali.. A jak Polska wyrówna to będziecie się podniecać.
2
Skończy się 3-1 dla Polaków. Róbcie screeny!
1
Cucu na tym Euro wygląda bardzo spoko.
0
Aj Nicuś marzenie..
0
Beznadziejny mecz Bellinghama.
0
@Stinger_ Dla mnie Gundogan wygląda jeszcze lepiej. Możesz mieć inne zdanie.
9
Gundogan na ten moment najlelszy pomocnik na tym Euro, a nie jakieś Bellinghamy.
0
@Aferzysta No w staku zajebiście grają, jakbym widział Barce.
0
Kreciki to biorą.
0
Lion? Kto to? ; )
1
@Faro To brawo dla młodego.
0
@Faro Rzeczywiście był taki najlepszy na boisku? Czy tylko piękny gol zadecydował? :D
0
@Arden Mówie o porównywanie talentu.
0
@MesQueUnClub_87 Obyy, ale cholera wie. :)