3

14 goli w pięciu meczach, przecież to wynik z kosmosu! Po trzech latach nadal robi ogromne wrażenie. Cała masa napastników nie strzela tyle w ciągu ponad 30 kolejek. Czas robi jednak swoje i wiadomo, że nie można już wymagać od Luisa takich liczb, a jego obecny dorobek strzelecki i tak zasługuje na uznanie. Taki już jego urok, zmarnuje setkę, żeby potem strzelić z jakiejś niemożliwej sytuacji.

1

@Dejvv Semedo po jednej stronie z Dembele > Semedo bez Dembele przed sobą

0

@Yoshi94 ja się obudziłem z bólem gardła i gorączką, także teraz przynajmniej mam na co zrzucić :D

0

Cieszyłem się kiedy Rubiales został prezesem RFEF, myślałem że będzie dobrą przeciwwagą na niektóre pomysły Tebasa, ale to co się tam teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.

0

@Gomess nie ma się czym martwić, bo chcą nas skarżyć do FIFA, a ona zajmuje się takimi skargami tylko w przypadku transferów międzynarodowych. Cała sprawa ma miejsce na hiszpańskim podwórku, więc nawet się nad nią nie pochylą.

0

@Flores moim zdaniem fake, koszulka z sezonu 12/13, a czcionka taka jak na tych z sezonu 11/12.

0

@MrShakira kilka lat temu dorabiałem sobie przy rozładunkach i też uważam, że nie jest to praca ani lekka, ani odpowiednia dla kobiet.

0

@Trepol17Veb to jest projekt stroju dla bramkarza. Dla piłkarzy z pola prawdopodobnie będą niebieskie. Footy Headlines informowało o tym jakiś czas temu, a nie pamiętam żeby ich doniesienia się kiedykolwiek minęły z prawdą w jakimś znacznym stopniu.

4

@Odesseiron pachnie mi to zagrywką na podbicie ceny dla nas. Taki trochę pies ogrodnika, nie chodzi o to, żeby Neymar koniecznie trafił do Realu tylko bardziej, żeby nie przyszedł do Barçy.

0

@BarcaInfo Neymar coś ma słabość do tych procesów. Jak nie z Barçą, to o gwałt się procesuje, a teraz jeszcze to.

0

@Pawlak1992 moim zdaniem rozgrywanie CA w tym samym czasie co Euro z marketingowego punktu widzenia jest strzałem w stopę. Abstrahując już od godzin rozgrywania meczów, Euro na pewno przyciągnie dużo więcej widzów, bo poziom tego turnieju jest zwyczajnie wyższy. CONMEBOL chcąc konkurować z UEFA porywa się z motyką na słońce.

1

@19cukier48 Sevilla nie wyłoży za niego 40 baniek, a nasz zarząd raczej będzie upierać się przy tym, żeby odzyskać wydane na niego pieniądze. Bo na żaden zarobek to nie ma co liczyć.

1

@mercurial2000 Stanleya odradzam, pracuję w ich centralnym serwisie gwarancyjnym i widzę ile tego tutaj trafia. Zgadzam się z @sid666 odnośnie DeWalta, wytrzymały sprzęt, trzeba się naprawdę postarać, żeby go zajechać.

0

@Douglasinho taki pociąg jak Real albo Barcelona może trafić się tylko raz, ciężko się dziwić, że zdecydował się na ten transfer. Szkoda tylko (kibicom Barçy oczywiście dużo mniej), że trafił do Madrytu w tak trudnym dla nich momencie, gdy cała drużyna nie błyszczała i nie miał jak się pokazać. Zidane jak już kogoś skreśla to zdania nie zmienia, więc jego powrót na ławkę trenerską oznacza dla Daniego tylko jedno, odejście z klubu. Obstawiałbym raczej jakieś wypożyczenie, bo wątpię żeby po kolejnym świetnym turnieju w jego wykonaniu Florentino był skłonny definitywnie się go pozbyć.

0

@BigShaq to już kolejny turniej reprezentacyjny, na którym Ceballos błyszczy. W ten sposób tylko udowadnia, że nie znalazł się w Realu przez przypadek, ale przy Zizou nie ma co liczyć na minuty na boisku.

2

@Danny Gaucho nie żebym się czepiał, ale netto może być inaczej niż na rękę? :D

0

Argentyna to jest fenomen. Są w czołówce zarówno największej liczby wygranych jak i przegranych meczów w historii.

0

>Leo Messi jedynym nietykalnym zawodnikiem Barcelony w przyszłym sezonie
>Valverde zdecyduje, czy potrzebuje zmienników Alby i Luisa Suáreza

Wybierz jedno.

0

Tyle, że Digne sam chciał odejść w poszukiwaniu większej liczby minut na boisku, a żaden młody, w miarę sensownie grający obrońca nie przyjdzie do Barcelony by oglądać Albę z ławki przez większość sezonu.

0

Pomijając już fakt, że chłopak momentami wygląda jakby bał się piłki. Odwali jakiegoś babola w meczu o stawkę to dostane się i jemu, i ojcu.

0

Zobaczymy, ale na trybunach. Jak byk w artykule stoi, że nie został powołany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?