4

@Kamiloza91 z tego co wyczytałem to na ten turniej mogą być powołani tylko piłkarze z rodzimej ligi danego kraju

1

@Sau_Ron Tortoise?

1

@FCBparasiempre a nie 81 przypadkiem?

3

@FCB24 akurat mundial pokazał, że Christensen też potrafi być pewnym punktem defensywy

3

@matirix20 @cold_play @PawkoFCB @xvcWinterSoldier @Kejorowsky 28 grudnia będą w sprzedaży na stronie adidasa

0

@Kejorowsky podpinam się pod pytanie. Na stronie adidasa jeszcze nie ma.

0

@Aaron10 a jest już gdzieś? Na stronie adidasa nadal tylko dwie gwiazdki i do tego wszystko wyprzedane

0

@matirix20 podpinam się pod pytanie. Na stronie adidasa wszystko wyprzedane, a i tak tam są tylko z dwiema gwiazdkami

0

@barcelonaLM będą w sprzedaży jakoś niedługo? Bo na stronie adidasa są tylko z dwiema i do tego wszystko wyprzedane

2

@FioletoweOczy futbol jak futbol, ale śmierć dziecka mogła w tym przypadku przepełnić czarę goryczy i pozbawić go kontaktu z rzeczywistością.

0

Jak zobaczyłem czarno-białą okładkę Marki przed przeczytaniem nagłówka, to pomyślałem, że wydarzyła się jakaś tragedia. Potrafią przykuć uwagę, to im trzeba oddać

0

@Crystal37 mieszkam na Białołęce, co tam? :)

1

@Tomasson29 prezentacja zaczyna się o 19:15, o ile dobrze pamiętam

1

@Marjando a to nie Toni Freixa przypadkiem się tak popisał?

1

@DonAndresFCB no bo jest ustawiane. Nawet w artykule po losowaniu terminarza jest wzmianka.

"Znaczenie dla LaLigi miało też ustalenie strategicznych terminów Klasyków i derbów ze względu na zobowiązania telewizyjne i umiędzynarodowienie rozgrywek."

18

Po nagłówku można pomyśleć, że to pomeczowa konferencja po porażce :P

0

@maikel92 im chyba chodziło o Barçę Femeni

2

@BulaKG nie chodzi Ci przypadkiem o "Zwierzęta nocy"?

0

@RomanHoffer generalnie motyw tych gwiazdek jest też wykorzystywany w rękawach, bo łokcie są dość bolesne do tatuowania, a czymś trzeba miejsce zapełnić :P

0

@grubiorz Barto jest teraz zbyt zajęty szykowaniem wyprawki do paki ;)

66

@HypeR my opłacaliśmy Suareza po transferze do Atletico, więc wcale nie jesteśmy lepsi w tej materii :P

1

@Gappeq Tarchomin

0

@Dalhi @barteq @cat_r37 na Moratę też nas w tej chwili nie stać, najpierw zarejestrujmy Ferrana, dopiero potem będzie można myśleć o pozyskiwaniu jakiegokolwiek napastnika. Dlatego wspomniałem, że abstrahujmy od pieniędzy. Zarówno Morata i Moreno są na tę chwilę poza naszym zasięgiem, więc jak już sobie plotkujemy to moglibyśmy chociaż o lepszym z tej dwójki.

0

Zastanawia mnie jedna rzecz. Abstrahując od kasy, której i tak nie mamy, to skoro Xavi chce mieć u siebie replikę reprezentacji Hiszpanii to czemu Morata, a nie Gerard Moreno? Są w tym samym wieku, Moreno w zeszłym sezonie strzelił 23 bramki w samej lidze, w tym ma 6 w 9 meczach, gdyby nie kontuzja to na pewno przekroczyłby granicę 10 co dla Moraty może być szczytem możliwości. Jasne, to dwa zupełnie różne style gry, ale skoro szukamy 9-tki z prawdziwego zdarzenia to moim zdaniem mimo wszystko Gerard lepiej się spisuje w tej roli.

0

@Colon BoJack Horseman i Todd Chavez, co może pójść nie tak?

0

@agaFCB gdzie tak "tanio"? Ja tydzień temu za 5,86.

0

@Janas11224 jeśli na stronie jest napisane, że gwarancja wynosi 12 miesięcy to znaczy, że takie są warunki gwarancji producenta. Jednak tak jak napisał kolega wyżej, w ciągu dwóch lat od zakupu przysługuje Ci prawo do reklamacji w ramach rękojmi. Przy czym jest ona w pewien sposób ograniczona, bo odnosi się do wad fizycznych bądź prawnych. O co chodzi? Wada fizyczna to w skrócie wada produkcyjna, która nie ujawniła się w momencie zawarcia umowy sprzedaży (czyli po prostu zakupu), a wada prawna ma miejsce w sytuacji jeśli sprzedający celowo wprowadził Cię w błąd odnośnie parametrów sprzętu, zawyżył cenę itp. co jest podstawą do unieważnienia umowy sprzedaży. Nie wiem jak to z elektroniką, bo pracuję w serwisie elektronarzędzi na dziale reklamacji i tam rękojmie rzadko kiedy są uznawane, ale każda branża rządzi się swoimi prawami, więc na pewno nie zaszkodzi spytać w sklepie. :)

2

@szkutnik91 żółwik chyba zapomniał, że piłka nożna to sport drużynowy...

0

To on w końcu jest Gonzalez czy Rodriguez? Bo już się pogubiłem...

1

Wybaczcie, że trochę spamuję i wrzucam po raz kolejny, ale brakuje już naprawdę niewiele do osiągnięcia celu. Zbieramy na rehabilitację mojego przyjaciela, który przeszedł rozległy zawał serca i od półtora miesiąca jest w śpiączce. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą pomoc i podawanie zbiórki dalej.

https://www.siepomaga.pl/pawel-gizinski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?