KamusVeB
Dołączył/a: kwiecień 2019
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pewnie o tej porze w dniu meczowym mój wpis za chwilę przepadnie, ale spróbować nie zaszkodzi. Potrzebna jest pomoc dla przyjaciela, który zapadł w śpiączkę po rozległym zawale serca. Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc, każdy gest się liczy.
https://www.siepomaga.pl/pawel-gizinski
1
@LuisSalvano biorąc pod uwagę, że kartkę dostał w 16 minucie, czyli w momencie gdzie prowadziliśmy zaledwie jedną bramką, to dość szybko się zagotował.
4
@karci0 bo w tegorocznym Superpucharze grają Barça, Real, Athletic i Sociedad.
0
@RobiS jestem w podobnej sytuacji. Mam już dowód tymczasowy, przy czym w moim urzędzie obowiązują zapisy telefoniczne. Umawiając się w połowie października dostałem termin na koniec listopada. A i tak nie wiadomo czy wszystkiego nie trafi szlag jak wejdzie narodowa kwarantanna... Także najlepiej zadzwoń do wydziału komunikacji i ich dopytaj, bo urząd urzędowi nierówny.
0
@Bogan to nadal nie zmienia faktu, że do tej pory pozbyliśmy się tylko Rakiticia, a na listę płac wskoczył Pjanić, wrócił Coutinho, a młodzież typu Pedri i Trincão nawet jeśli nie ma wysokich kontraktów to też za darmo nie gra. Także jak na razie wychodzimy na minus, a nie zapowiada się, żeby udało się jakoś znacząco uszczuplić budżet płacowy pozbywając się zawodników w takim tempie, w jakim robi to zarząd.
0
@liam czyli dopóki kogoś nie sprzedadzą to nie mają. Na jedno wychodzi.
0
@SuperPatsonFCB kupowanie zawodników na życzenie trenera to poniekąd miecz obosieczny. Tak jak wspomniał @neeed jeśli to nie wypali to za rok Koemana nie będzie w klubie, a zawodnicy zostaną i mogą nie chcieć odejść z klubu jak chociażby teraz Umtiti. Ponadto cały czas mam w pamięci transfery z czasów Lucho, już po zwolnieniu Zubizarrety, który jak pokazał czas wcale nie był takim najgorszym dyrektorem sportowym. Pomysły typu Arda albo kupno Aleixa Vidala i upychanie go na siłę na prawej obronie kiedy ewidentnie mu nie szło na tej pozycji to pierwsze z brzegu przykłady. Także o ile faktycznie wizję trenera najlepiej oceniać jeśli jest realizowana w pełni, z takimi zawodnikami jakich oczekuje, to trzeba brać poprawkę na to, że sytuacja w klubie nie jest zbyt stabilna i tak naprawdę każdy przeprowadzony w tym oknie transfer będzie obarczony dość sporym ryzykiem.
1
@Coutinho007 motyw pojawiający się tuż po refrenie "Perfect Strangers" brzmi jak przyspieszone intro "Kashmir". Gdyby oba utwory były grane w podobnym tempie podobieństwo byłoby dużo bardziej ewidentne.
0
@Colon #TeamGeddy przy czym nie była to miłość od pierwszego "wejrzenia". Muzycznie Rush mnie zachwyciło od razu, ale potrzebowałem trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do wokalu. Teraz nie jestem w stanie sobie wyobrazić kogokolwiek innego na tym miejscu.
0
@DonAndresFCB żebyś się nie zdziwił z tymi wyborcami Bosaka głosującymi w drugiej turze na Trzaskowskiego...
0
@dunn15 cała zabawa polega na tym, że te 70 baniek trzeba przytulić do 30 czerwca, żeby spiąć budżet na ten sezon. Coutinho nadal nie wrócił z wypożyczenia, więc jedyną opcją na zarobienie takiej kasy jest niestety Arthur.
0
@Colon Anthony Kiedis z RHCP w "Na Fali". Co wygrałem?
1
@busquets5 Arda chociażby, kiedy grał za Neymara na lewym skrzydle gdy ten był kontuzjowany to spisywał się co najmniej dobrze, a w środku pola nie pokazywał nic.
1
Taaa, a Neymar miał zostać na 200% w Barcelonie... Sami ludzie wielkiej wiary w tym klubie :D
0
@ACRAB95 powód jest prosty, a nazywa się Mino Raiola.
1
@Aveiro biorąc pod uwagę, że właściciel Rakuten to kumpel Piqué to raczej sami się nie wycofają. Namieszać mogłoby zwycięstwo w wyborach Fonta, ale podejrzewam, że wtedy cały klub czeka rewolucja, nie tylko w zakresie sponsoringu i pozyskiwania funduszy.
1
"Sponsoring ze strony Nike’a również należy ocenić bardzo pozytywnie – oczywiście w wymiarze finansowym..."
Czyżby mała szpilka wbita w Nike odnośnie ich kontrowersyjnych projektów koszulek na przestrzeni ostatnich kilku sezonów? ;)
1
@fenix1983 VOD odpada, bo Rakuten oferuje taką usługę. Mieliśmy umowę z Audi, które zamieniliśmy na Cuprę, marka dużo mniejsza, więc na sektorze motoryzacyjnym im raczej aż tak nie zależy. No i umowa z Beko, można to chyba podciągnąć pod sektor elektroniki użytkowej, a nasi piłkarze regularnie pojawiają się w ich kampaniach promocyjnych. Także miejsce owszem jest, ale chyba nie tak dużo jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka.
0
@ForcaMilosz "Gate" przy każdej aferze wywodzi się od Watergate, afery z lat 70-tych, w którą był zamieszany Nixon, prezydent USA w tamtych latach.
0
@ForcaMilosz a gdzie tutaj jest jakiekolwiek porównanie do Pizzagate?
0
@escarabajo jeśli sezon skończyłby się dzisiaj to wyjścia są dwa: albo biorą pod uwagę tabelę po 19 kolejkach, albo całe rozgrywki są anulowane i obowiązuje tabela z poprzedniego sezonu, także jeszcze nie wszystko stracone dla Juve.
1
Po transferze do Barcelony go zachwala, a jak był trenerem Bragi to chłopak co najwyżej wchodził z ławki i to też nie zawsze. Ale to Sa Pinto, pracy nie ma to chociaż tak może o sobie światu przypomnieć.
0
Nie może? To teraz Tebas tym bardziej, na złość Rubialesowi, udowodni, że może.
1
@macio_944 to akurat nie działka Tebasa, tylko hiszpańskiej federacji, czyli Rubialesa.
0
@DonAndresFCB pod warunkiem, że w ogóle zagra na tej pozycji. Po zejściu Suareza z Levante to Messi zdawał się zajmować pozycję fałszywej dziewiątki.
0
@Danny Gaucho a Cavani nie przegonił już Zlatana przypadkiem?
0
@ViscaBarca123 i pomyśleć, że kiedy przychodził do Barçy miał być odpowiedzią na Ødegaarda. Norweg jest dwa lata młodszy i wyrasta na rewelację tego sezonu w barwach Sociedad, a Alen nadal nie wszedł na poziom jakiego od niego oczekiwano. Odnoszę wrażenie, że ciągnąca się za nim opinia niespełnionego talentu trochę mu ciąży.
0
@ForcaMilosz Marca swego czasu pisała, że to klub chciał zatrzymać Aleñę ze względu na planowaną sprzedaż Rakiticia. I w przypadku Ivana rzeczywiście było tak jak piszesz.
26
Nadal nie rozumiem czemu klub nie puścił go latem do Betisu. Nawet w przypadku odejścia Rakiticia byłby szósty w kolejce do gry, a miejsce zwolnione przez Ivana rozłożyłoby się na dodatkowe minuty dla Vidala i Roberto. W razie większej liczby kontuzji mógłby grać Puig, a w obecnej sytuacji jeden nie gra wcale, a drugi regularnie pada ofiarą brutalnych ataków w trzeciej lidze.
0
@Fabik87 wątpię, że sam Pedri się na to zgodzi. Jest rewelacją Segunda, a przy założeniu, że Barça B nie awansuje, byłby to dla niego krok w tył. Szczególnie mając na uwadze jak traktuje się tam piłkarzy bazujących na technice, patrz Puig i powtarzające się polowania na jego nogi.