Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co z tego, że daje liczby jak jest wiecznie kontuzjowany.
0
@Tasde I go jeszcze mają za jakaś wielką gwiazdę dalej. Na transfermarkcie jest warty tyle samo ile Raphinha. To jest wrak i nie ma podjazdu być porównywanym z Raphą.
0
@ACRAB95 dokładnie, to jego trzeci mecz na tej pozycji w naszych barwach a gra lepiej od Cubarsiego i jest serio solidny. Widzę w nim przyszłość.
3
Bardzo mnie to cieszy, gorszy od Erica na środku nie jest.
0
Ja bym najbardziej chciał tu Guehiego, ale Niemiec jest świetną opcją.
0
@KamilS689 Dla mnie najlepszą opcją byłby Guehi, ktory od zawsze gra na lewym środkowym obroncy i ma już tam duże doświadczenie, jeżeli nie on to właśnie Schlotterbeck lub Van De Ven.
2
Ellis Simms - do tej pory angielski napastnik ktory strzelił 5 bramek w ostatnich 3 meczach dla Coventry City może grać teraz dla Polski, jego matka jest polką i załatwił sobie polskie obywatelstwo. Zobaczymy jak to się potoczy ale wygląda na to, że ten 24letni napastnik zagra w naszych barwach.
0
Robinho Jr, to ciekawy młody zawodnik, lewy skrzydłowy świetnie się porusza po boisku, w santosie dostaje minuty. Jest z 2007 rocznika i może nauczyć się dużo od Neymara, powinniśmy mieć na niego oko bo oglądałem mecz w jego wykonaniu i wyglądał całkiem nieźle.
2
@Cataloniec94 Właśnie on ma w sobie coś takiego, że zostawia serducho na boisku, bardzo mi sie podoba jego gra na środku obrony, wogóle od zawsze wszyscy go hejtowali a to naprawde skromny i pozytywny chłopak. Oby mu się udało, trzymam za niego kciuki.
32
Jeżeli tak dalej pójdzie to do końca sezonu mamy lewego środkowego obrońcę. Zagrał dobry mecz, znacznie lepszy od Cubarsiego. Gdy wszyscy po nim jechali ja w tego chłopaka od zawsze wierzyłem. Może umiejętności największych nie ma ale zostawia serducho na boisku i pokazuje jak ciężko trenuje by być na tym miejscu. Brawo Gerard.
5
Martin bardzo solidnie, znacznie lepszy mecz od Cubarsiego. Wszyscy jechali po Gerardzie a ja od zawsze widziałem w nim potencjał ale I ogromne serce, które wkłada w każdą gre. Jeżeli bardziej się ogra to mamy do końca sezonu lewego środkowego obróbce.
1
Wie ktoś może kiedy wraca Gavi?
0
Pozbywamy się:
-Lewandowskiego
-Szczęsnego
-Ter Stegena
-Christensena
Przychodzą:
-Guehi
-Grimaldo
-Oshimen
Takie by było moje wymarzone okno transferowe.
0
Pozbywamy się:
-Lewandowskiego
-Szczęsnego
-Ter Stegena
-Christensena
Przychodzą:
-Guehi
-Grimaldo
-Oshimen
Takie by było moje wymarzone okno transferowe.
1
Bardzo chciałem tutaj Alvareza, ale zdałem sobie sprawę, że my go tu nie potrzebujemy, my potrzebujemy typowej 9 z krwi i kości, moim wymarzonym zawodnikiem na tą pozycje jest Osihmen.
15
4lata? Chore...
2
Kim jest ten bramkarz od tego zacznijmy, wiem tyle napewno nie pojedzie na mistrzostwa świata ;D
2
No mogliśmy go mieć, ale wtedy woleliśmy Roque a później było zbyt wielkie ryzyko by go sprowadzić po flopie z Vitorem.
3
Flick musi zostać, jeżeli nie to zrobić wszystko żeby sprowadzić tu Louisa Enrique.
0
@addept Dokładnie, może być jak z Martinezem, od gracza, którego wszyscy wyrzucali z klubu do absolutnego kota na obronie, oby tak było bo Martin ma dobre predyspozycje do zostania środkowym obrońcą.
7
Wszyscy mówili, żeby pozbyć się Gerarda Martina itd a ja w tym chłopaku coś widze od dawna i dziś super mecz w jego wykonaniu, widać progres.
6
Możliwe? Napewno nim jest.
2
@xavi890 Obecnie to nasz najlepszy zawodnik. Czemu niby miałby nie grac?
0
Crystal Palace to niech lepiej szykują dla nas Guehiego.
0
@PatrychoO Mój komentarz miał na celu pokazać dobre cechy Oshimena a nie wady Kane'a lub jego zalety, których ma mnóstwo. Było wiele artykułów na temat Harrego, a na temat Victora praktycznie żaden.
0
@VAMOS1899LaMasia Nie, nie napisałem tego, twierdzę, że Oshimen również to potrafi.
2
Ale chcemy starego, 33letniego Kane'a, ktory nie potrafi dobrze presować a tym bardziej biegać i będzie tu grał maksymalnie 3/4sezony czy szybkiego, świetnie presującego, świetnie grającego tyłem do bramki i z świetnym ustawieniem w polu karnym bezczelnego Oshimena? Kane kosztował by 65mln + ogromna pensja, która by była podoba do tej co ma Robert. Oshimen kosztowałby z 80mln max ale pensja znacznie niższa a ma dopiero 26lat wiec jest młodym, wysokim i silnym bykiem. Ma trochę nie pokoleji w głowie ale można go przytemperowac. Naprawdę uważam, że powinniśmy po niego iść.
1
Znacznie bardziej wolałabym Oshimena, mam nadzieje, że Kane tu nie przyjdzie, jak dla mnie nie pasuje tu.
3
Noi Klasa, chcieliśmy środkowego obrońca? Mamy środkowego obrońce, problem w główny, dodatkowo jest za darmo. (Oczywiście Ironia)
1
@Litman Myślę, że tym razem nie, wogóle do nich nie pasuje, on bardziej do jakiegoś Milanu.