1

De Jong mnie tak irytuje, on se chodzi z tą piłką, jak do nas przychodził to super grał a teraz kręci kółeczka na swojej połowie, Casado pokazałby jaja dziś, szkoda, że Flick go prędko nie wystawi.

0

Każdy wiedział, że będzie trudno, mnir ciekawi czemu Rashy taki nie mrawy, ja obstawiałem, że on dziś Hat-tricka yebnie....

3

Liczę, że wejdzie Bardghji, Yamal dziś tragedia.

1

Araujo za Ferrana w końcówce.

0

Rashford jak sie odpali to będzie dobrze.

1

Spokojnie, Mbappe w każdym el clasico strzelał jako pierwszy:)

1

@michal1899 Rashford im tez z 3 strzeli, na spokojnie jak nasi są zmotywowani to wygramy ten mecz.

0

Ja bardzo liczę na Araujo w pierwszym składzie, nawet kosztem Kounde.

7

Raphinha to tego Carrerasa ośmieszył w meczu z Benfica w końcówce spotkania.

1

Jakoś bardziej mu jednak ufam na tej prawej obronie. Uważam, że Kounde lepiej by sobie poradził od Erica. Jak dla mnie Obrona
Balde
Cubarsi
Araujo
Kounde
Nat ten mecz będzie najlepsza i przy okazji najszybsza. Araujo to tykająca bomba ale dalej w tym sezonie miał jeden słabszy mecz, reszta solidnie dlatego zaufałbym mu, tymbardziej, że w klasyku jak Inigo doznał kontuzji to Araujo godnie go zastąpił.

0

Ciekawe ile kosztuje Gabriel z Arsenalu, lewa noga, wysoki, Brazol, doświadczony. Świetny zawodnik w skrócie.

0

Tego to się nie spodziewałem.

9

Myśle, że w środku pola napewno ich zdominujemy. Moim zdaniem dać szansę Araujo, Duet Eric x Cubarsi nie powstrzyma Kyliana. Ufam Rashfordowi, Yamalowi i Ferminowi. Gorzej z 9, ale pewnie finalnie zagra tam Ferran.

1

Ten Sport to jakiś wszechwiedzący, nieźli Bajkopisarze.

6

Xavi Espart i Sama Nomoko jak dla mnie ogromne talenty zasługujące na powoływania do pierwszej drużyny, W drużynie Belettiego jest dość duża konkurencja na pozycjach Esparta i Nomoko. Oby im sie udało.

0

Ja to bym go wziął jeszcze na rok do nas, ostani taniec, ostani sezon, coś pięknego, mało możliwe ale jednak marzenie.

4

Lamine miał naprawdę średni mecz, zbyt wysoka ocena.

9

Mam ogromną nadzije, że Espart zadebiutuje, ogromny talent.

1

Czy ja wiem czy to sztabu jest potrzebny? Wolał bym go jako piłkarza ale z 10 lat temu.

0

Orientuje się ktoś ile by nas kosztował Juanlu Sanchez z Sevilli? I jaką by miał klauzule wykupu? Gość jest młody, wysoki I dość szybki, jest prawym obroncą na transfermarktcie warty 15mln i fajnie by mógł powalczyć o skład z Kounde.

1

@Laminedependencia Myślę, że moglby być powoli wprowadzany ale naprawdę Chłopak ma duży talent.

0

@SinMistico Barbera, ktory strzela dość dużo, ale on to juz ma z 20 - 21lat to nie wiem czy coś z niego będzie.

1

Sama Nomoko i Xavi espart - przyszli zawodnicy pierwszej drużyny, zapamiętajcie moje słowa, oglądam mecz Barcy Atletic i są świetni, Nomoko to skrzydłowy, Espart Prawy obrońca/defensywny pomocnik.

1

ArsenKveFcb, polecam ten kanał na yt, Chłopak pokazuje mecze Barcy b, komentuje je i odpowiada na pytania po Angielsku na chacie, widać, że zna sie na fachu i fajnie można się czegoś dowiedzieć o Barcy atletic i młodszych ponieważ jakiś czas temu pytałem się go o Michała Żuka i potrafił mi odpowiedzieć na pytanie.

10

Niemiecki Nico Williams.

4

Jan Bednarek jaki sie w tym porto dobry zrobił. Pod wrażeniem jestem.

1

@blakkudium Dokładnie, kluby typu Betis, Mallorca czy Girona byłyby dla niego idealne. A my wtedy moglibyśmy kupić kogoś lepszego i bardziej doświadczonego.

1

@blakkudium Jak najbardziej ciekawy zawodnik, młodszy od Grimaldo I pewnie wcale nie droższy.

2

@Andi18 Uważam, że ławką jest dobrze obsadzona, ale jest taki jeden Kolumbijczyk Munoz z Crystal Palace, jest w świetnej formie tak jak jego klub i fajnie by obciążył Kounde, jak dla mnie najbardziej niedoceniony prawy obrońca na świecie.
Drugą opcją byłby mój od dawna wymarzony Grimaldo, dalej kosztowałby tylko 15mln, Ja sam się dziwię, że nawet nie próbowaliśmy go podpisać za takie grosze w zeszłe lato, inna opcją jest Sama Nomoko tym razem gracz rezerw, oglądałem ostatnio mecz Barcy b gdzie wygraliśmy wysokim wynikiem i ten zawodnik był świetny, polecam sobie go obczajić na Transfermarktcie.

1

@Andi18 W Barcelony krwi zawsze była ta fałszywa 9, jak dla mnie pasuje do nas Alavarez, ale wtedy trzeba by było zrezygnować z gry na ofensywnego pomocnika, ponieważ Griezzman też przychodził za duże pieniądze do Barcelony z Atletico i miał grać u nas jako fałszywa 9, nie wypalił, ponieważ graliśmy na pomocnika ofensywnego + fałszywa 9 co po prostu nie gra i Griezzman musiał być bardziej wysuniętym co mu nie odpowiadało i nie mogl sie przystosować. Dlatego jeżeli nie chcemy żeby Alvarez odszedł od nas po dwoch latach za 20mln to lepiej zrezygnować z Daniego Olmo i skupić się w 100% na Julianie dawajac mu dużo szans. Alvarez jest obecnie drugim najlepszym strzelcem ligi zaraz po Mbappe także dalej jest w formie, uważam, że jak dobrze ułożymy skład dopełniając go lewonożnym obroncą i napastnikiem to będzie naprawdę dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?