0

Te Pietuszewski potrafi coś ale jakiś wybitny to talent nie jest.

1

Noi co? Lewy na 9 nie, Ferran na 9 nie nawet ewentualnie Raphinha czy Olmo tam nie zagrają. Jeszcze nie daj Boże żeby coś sie stało Rashfordowi bo będziemy tak grac Barberą. Zróbmy to samo z Fatim co chelsea z Guiu, może chociaż Fati będzie coś strzelał.

1

Niech to szlak trafi te wszystkie kontuzje, ile można?

1

Widzę malutki urywek tekstu "a priorytetem obok sprowadzenia prawego obrońcy". Po co nam prawy obrońca mając tam Kounde, Garcie i ewentualnie Forta? Priorytetem powinien być Karl Etta Eyong i Nico Schotterbeck, ewentualnie Mora ten mlody meksykański talent.

1

@matirix20 On jest akurat bardzo przeceniony, obecnie siedzi na ławce w porto bo mają już świetnie ułożoną wyjściową 11, gdzie na pomocy gra Fornholdt, Veiga i Varela a na skrzydłach Sainz i Pepe.

3

I bardzo mnie to cieszy.

0

@Dankho94isback wtedy na pozycji Pedriego zagrałby De Jong a na pozycji De Jonga Casado lub Bernal, dalibyśmy rade w ten sposób.

0

Ja bym dał szanse na tej pozycji Pedriemu albo Dro.

0

Albert Navarro, mysle, że z chęcią by wrócił z Atalanty. Lewonożny i wysoki, wygląda na papierze dobrze a to nasz wychowanek. Więcej niż 2 miliony nie będzie kosztował.

1

Mój pierwszy mecz Barcy Atletic, który oglądałem i wyglądało to super. Belletti to kandydat na przyszłego trenera pierwszej drużyny bo ma fajne pomysły na gre.

0

Zna ktoś nową nazwę strumyka? Nie działa Strumyk.com

1

Ja bym go tu bardzo chciał. Wygląda bardzo dobrze I mysle, że moglby dać nam masę bramek.

2

Ale on gada głupoty.

8

On nie odejdzie, jestem o tym przekonany. Ma tu dobrze. Jeżeli Robert odejdzie to i Szczęsny odejdzie po sezonie a wtedy to Ter Stegen zostanie zmiennikiem Joana. Ja wolał bym nawet żeby Peña wrócił i został tym rotującym ale rzeczywistość prawdopodobnie jest inna.

0

@Danny Gaucho No widzisz, czyli mała pomyłka. Tak czy siak dobre liczby.

0

Barca interesuje sie 23letnim napastnikiem Hoffenhaimu. Ten gracz strzelił 5 goli i zanotował dwie asysty w 6meczach. Na papierze wygląda bardzo fajnie bo to dość wysoki napadzior.

4

Czy on właśnie próbuje pochlebiać Haalandowi? Myśli, że uda mu sie go do nas ściągnąć? Ciekawe.

0

Dodatkowo mam ogromne nadzieję, że po niego barca ruszy. Na papierze gość jest idealny.

1

Klasyczek. Tam gdzie Barca to też real

1

Wiedziałem, że tak będzie. Dzięki Jordi za wszystko. Nasz najlepszy Lewy obrońca w historii.

4

Grimaldo, Etta Eyong i Benedetti albo ktoś z duetu Schlotterbeck i Inacio.

1

Nasi zawodnicy muszą się przebudzić przed El Clasico, musi wrócić Yamal i Raphinha i będzie dobrze. Więcej Rashforda bo dumny jestem z tego chłopaka. Koniecznie musimy sprowadzić nową 9 a Lewandowskiego oddać lub ewentualnie zostawić jako Dżokera wchodzącego z ławki. Tyle mam do powiedzenia.

3

Dajcie tego Dro na boisko, naprawdę lepiej zaufać młodym i utalentowanym niż graczom, którzy se w tym meczu ewidetnnie nie radzą.

0

Ależ to spartaczył..

1

Dajcie Dro,Bardghjego i Toniego a może dadzą młodą energię bo wyglada to tragicznie

1

Cubarsi jest tragiczny w tym sezonie i każdy musi to przyznać, Christensen powinien go zmienić jak najszybciej.

0

Musi wejść Balde bo pressing leży..

0

Ten Marcao to jest chory na łeb piłkarz, podobny zachowaniem do Rüdigera, trzeba na niego i jego głupie zagrywki uważać.

2

O myślałem, że nie będzie celebrowal.

2

Ty Głąbie kapuściany po co to było? A tak cie chwaliłem, że w takiej formie jesteś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?