Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Qbic17 oni grali strasznie defensywie po tych dwóch czerwonych kartkach, niemal wszyscy na swojej połowie.
0
Ej gdzie będę mógł obejrzeć powtórkę meczu Barca Mallorca? Niestety nie moge go obejrzeć bo sam będę grał w meczu mojego klubu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
2
Gavi wygryzie Olmo i wskoczy do pierwszego składu
Barca podpisze środkowego obrońce w styczniu
Barca nie przegra żadnego meczu przez najbliższe dwa miesiące
Ferran będzie grał w wyjściowej jedynastce
0
@kejdzi Dobry piłkarz, jak na premier league to sie aż tak nie dziwie, że tyle za niego wołają.
3
Kupią go, wypożyczą do Sunderlandu i znowu będą najlepsi przyjaciele Guiu i Fort w jednym klubie, cóż za piękna historia, ale wpierw co najmniej 15mln bo to klub z premier league.
1
@Maker0 no dobra ale jeżeli barca chciała niby tego Sesko, który ma 195cm, to ewidentnie będziemy szukać wysokiego, bramkosztelnego napastnika, tak się składa, że Samu ma 193cm + jest szybszy od reprezentanta Słowenii. Omorodion 4 meczach w tym sezonie ma 5 bramek co jest świetnym wynikiem jak na sam start.
12
Najlepszy był Raphinha, ale wygra ją Dembele i to jest fakt a nie opinia, niemal na "150%" Francuz ją zdobędzie, a w szatni psg z tego powodu "panuje optymizm"
3
Najlepszy to byłby Alvarez, ale nie mamy takich pieniędzy dlatego uważam, że powinniśmy rozpatrzeć dwa nazwiska: Samu Omorodion bądź Mika Bierth, jeden z tej dwójki grał by sezon 50/50 z Ferranem.
0
@BORO_12 Castro to mniej znane nazwisko, ale Kean? Naprawdę się gość wykazał, ale rozumiem twoje zdanie, a ty jakbyś miał wziąć jakiegoś napastnika typu tych, co ja podałem, to kogo byś wybrał? Dla mnie ten Mika Bierth to naprawdę nie głupi pomysł.
0
@BORO_12 akurat nie jest głupie aż tak kupno średniego gracza i zrobienia z niego maszyny, przeszukałem trochę Transfermarkt i ujrzałem trzech fajnych i bramkostrzelnych graczy, których bym tu widział do rotacji 50/50 z Ferranem w przypadku odejścia Roberta, są tą Mika Bierth z Monaco, Santiago Castro z Bologny i Moise Kean z Florentiny, polecam żebyś sprawdził sobie tą trójkę i napisał co o nich myślisz, ciekaw jestem.
0
@Rifek senk w tym, że Sevilli nie oglądam, Mallorce czasem mi się zdarzy.
7
Bardzo dobre to byłoby wypożyczenie, chłopak by nabrał rozumu do głowy, ponieważ występuje tam wielu doświadczonych graczy a na dodatek Mallorca otworzyłaby mu bramę do regularnej gry, wszystkie strony by na tym skorzystały. Dziwi i smuci mnie trochę odejście Maffeo, bo teraz nie bedzie kto miał drażnić Viniego.
23
Ło kurła, panuje optymizm!!
0
Ten Traore brzmi podobnie do Leao, może coś z niego będzie
0
Co z Fortem? Ucichło o nim po odejściu Inigo.
23
Wiedziałem, że ten transfer da mu dużo, oby tak dalej Pau.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oj Peña sie im przyda.
1
@Bunk420 jeszcze jakby Ferran nabrał więcej cech jakie ma Lewy + nasza świetna obrona, nie do powstrzymanie jesteśmy.
2
Wiecie ze Fermin w tym meczu ma więcej goli niż Szczęsny, Ter Stegen, Joan Garcia i Kochen razem wzięci w historii.
0
@Faro tak zwany jeździec bez głowy.
4
Roberto, oczy ci wyszły za bardzo
0
Nawet nie zauważyłem XD
0
@clyde Bo nie ma na boisku typowej 9-tki, logiczne.
1
Umie ten dzieciak dryblować.
0
Chyba przyda sie im ten Peña.
1
Rashy potrafi ruszyć i lewą i prawą stroną, super podpisanie.
0
Nice, ładnie maszyna chodzi
1
Właśnie dla tego gościa uwielbiam, wejdzie z ławki i strzeli taką petardę, oby tak dalej.
0
Ale ładnie, kurde pod wrażeniem jestem