3

@Qbic17 oni grali strasznie defensywie po tych dwóch czerwonych kartkach, niemal wszyscy na swojej połowie.

0

Ej gdzie będę mógł obejrzeć powtórkę meczu Barca Mallorca? Niestety nie moge go obejrzeć bo sam będę grał w meczu mojego klubu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

2

Gavi wygryzie Olmo i wskoczy do pierwszego składu
Barca podpisze środkowego obrońce w styczniu
Barca nie przegra żadnego meczu przez najbliższe dwa miesiące
Ferran będzie grał w wyjściowej jedynastce

0

@kejdzi Dobry piłkarz, jak na premier league to sie aż tak nie dziwie, że tyle za niego wołają.

3

Kupią go, wypożyczą do Sunderlandu i znowu będą najlepsi przyjaciele Guiu i Fort w jednym klubie, cóż za piękna historia, ale wpierw co najmniej 15mln bo to klub z premier league.

1

@Maker0 no dobra ale jeżeli barca chciała niby tego Sesko, który ma 195cm, to ewidentnie będziemy szukać wysokiego, bramkosztelnego napastnika, tak się składa, że Samu ma 193cm + jest szybszy od reprezentanta Słowenii. Omorodion 4 meczach w tym sezonie ma 5 bramek co jest świetnym wynikiem jak na sam start.

12

Najlepszy był Raphinha, ale wygra ją Dembele i to jest fakt a nie opinia, niemal na "150%" Francuz ją zdobędzie, a w szatni psg z tego powodu "panuje optymizm"

3

Najlepszy to byłby Alvarez, ale nie mamy takich pieniędzy dlatego uważam, że powinniśmy rozpatrzeć dwa nazwiska: Samu Omorodion bądź Mika Bierth, jeden z tej dwójki grał by sezon 50/50 z Ferranem.

0

@BORO_12 Castro to mniej znane nazwisko, ale Kean? Naprawdę się gość wykazał, ale rozumiem twoje zdanie, a ty jakbyś miał wziąć jakiegoś napastnika typu tych, co ja podałem, to kogo byś wybrał? Dla mnie ten Mika Bierth to naprawdę nie głupi pomysł.

0

@BORO_12 akurat nie jest głupie aż tak kupno średniego gracza i zrobienia z niego maszyny, przeszukałem trochę Transfermarkt i ujrzałem trzech fajnych i bramkostrzelnych graczy, których bym tu widział do rotacji 50/50 z Ferranem w przypadku odejścia Roberta, są tą Mika Bierth z Monaco, Santiago Castro z Bologny i Moise Kean z Florentiny, polecam żebyś sprawdził sobie tą trójkę i napisał co o nich myślisz, ciekaw jestem.

0

@Rifek senk w tym, że Sevilli nie oglądam, Mallorce czasem mi się zdarzy.

7

Bardzo dobre to byłoby wypożyczenie, chłopak by nabrał rozumu do głowy, ponieważ występuje tam wielu doświadczonych graczy a na dodatek Mallorca otworzyłaby mu bramę do regularnej gry, wszystkie strony by na tym skorzystały. Dziwi i smuci mnie trochę odejście Maffeo, bo teraz nie bedzie kto miał drażnić Viniego.

23

Ło kurła, panuje optymizm!!

0

Ten Traore brzmi podobnie do Leao, może coś z niego będzie

0

Co z Fortem? Ucichło o nim po odejściu Inigo.

23

Wiedziałem, że ten transfer da mu dużo, oby tak dalej Pau.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oj Peña sie im przyda.

1

@Bunk420 jeszcze jakby Ferran nabrał więcej cech jakie ma Lewy + nasza świetna obrona, nie do powstrzymanie jesteśmy.

2

Wiecie ze Fermin w tym meczu ma więcej goli niż Szczęsny, Ter Stegen, Joan Garcia i Kochen razem wzięci w historii.

0

@Faro tak zwany jeździec bez głowy.

4

Roberto, oczy ci wyszły za bardzo

0

Nawet nie zauważyłem XD

0

@clyde Bo nie ma na boisku typowej 9-tki, logiczne.

1

Umie ten dzieciak dryblować.

0

Chyba przyda sie im ten Peña.

1

Rashy potrafi ruszyć i lewą i prawą stroną, super podpisanie.

0

Nice, ładnie maszyna chodzi

1

Właśnie dla tego gościa uwielbiam, wejdzie z ławki i strzeli taką petardę, oby tak dalej.

0

Ale ładnie, kurde pod wrażeniem jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?