0

@Durzy co prawda to prawda xd

0

Teraz se dopiero zdałem sprawe, jaki ten Raphinha niski.

0

Valle, może tu kiedyś jeszcze wrócisz, głupota była go oddawać za takie grosze.

2

Fermin zawsze to miał, potrafi trafić do bramki.

0

Oby na drugą połowę Ferran wszedł, chce zobaczyć tą maszyne.

1

Araujo jest najprawdopodobniej jednym z najszybszych środkowych obrońców, więc w tej grze może pokazać ten atut.

2

Widać, że Eric bardzo dużo zyskał pod Flickiem.

2

Araujo chyba nauczył sie grać w tej taktyce w końcu.

1

@slayer Cubarsi jest w znacznie słabszej dyspozycji, więc myślę, że warto byłoby spróbować.

6

A ja bym zrobił niespodziankę wszystkim i zobaczyłbym chociaż jak spisał by sie duet Araujo X Christensen, kiedyś to ładnie chodziło.

5

Rüdiger to jest taki Klaun, nie trawie gościa.

1

Ciekawe czy Roma by się zgodziła wypożyczyć do nas Mario Hermoso, co prawda grał w realu madryt jak i w espanyolu ale dalej to doświadczony w lidze lewy nożny obrońca, uważam, że nie głupie byłoby go wypożyczenie.

0

Ciekawe czy Roma by się zgodziła wypożyczyć do nas Mario Hermoso, co prawda grał s realu madryt jak i w espanyolu ale dalej to doświadczony w lidze lewy nożny obrońca.

8

Myślałem, że jestem mocny i, że nie zrobi na mnie to jakiegoś wielkiego wrażenia, ale jest mi strasznie przykro bo naprawdę, to co pokazał było czymś pięknym, mówiłem już nie raz, że był top 5 najlepszym obrońcą na świecie, bo pokazywał coś naprawdę wyjątkowego, nasz najlepszy obrońca od czasów Pique, szkoda, że na tak krótko tu został, Cuídate Íñigo.

0

Ciekawe czy Roma by się zgodziła wypożyczyć do nas Mario Hermoso, co prawda grał s realu madryt jak i w espanyolu ale dalej to doświadczony w lidze lewy nożny obrońca.

0

@Criss18Barca Ja nie mówię, że go chcę, mówię, że taka informacja z zagranicy do mnie doszła.

0

Widzieliście, że barca podobno złożyła zapytanie o Harrego Kane'ya jego agentom? Transfer mógłby być zrealizowany w następne okno transferowe po odejściu Roberta.

1

@Pyrzo_Barca a ilu mamy w tym momencie napastników nominalnych w Barcy i Barcy Atletic? Dwóch 37letni Lewandowski i wiecznie kontuzjowany Victor Barbera, nikogo więcej, na szczęście mamy jeszcze Ferrana, ale dalej ilość napastnikowi jest mała i powinniśmy sprowadzić jeszcze jednego, młodego z potencjałem po odejściu Pau Victora.

1

@KaammiilM1206 Bez jaj, chłop ma nawet warunki fizyczne na napastnika, gorzej z głową i umiejętnościami. Ale go bardzo lubie, wydaje sie sympatyczny.

0

@PioteK chodzi o mecz w pucharze gampera, Ferran napewno wróci na pierwszą kolejkę.

0

@wariacik96 Olmo ma znów jakiś mały uraz.

4

To czas na Gaviego...

1

No to co teraz, Ferran kontuzja, Lewy kontuzja, ale przecież nie potrzebujemy napastnika,na szczęście mamy Rashforda, który na tej pozycji najprawdopodobniej zagra.

1

Oho, chyba się powtarza sytuacja z Gündo..

0

Może zawali testy medyczne i zostanie? Nie, raczej nie to tylko głupie marzenie.

1

Broń boże, nie życzę klubowi źle, ale uważam, że Barca bardzo tego pożałuje i już w styczniu ruszy po jakiegoś Bade z sevilli.

0

@fotohobby 2lata temu był Xavi, z całkiem inną taktyką, który nie dawał grac baskowi.

2

Jak to przeczytałem to rozbolała mnie głowa, że co? Sprzedajemy naszego najlepszego obrońce z zeszłego sezonu? 34lata to nie tak dużo, mógłby zostać jeszcze to rotacji, żeby tylko Flick się na to nie zgodził, błagam.

0

@Filipppe czyli twoim zdaniem, Vini był znacznie lepszy od Rodriego, a Messi powinien wygrać każda złotą piłkę od roku 2010 do 2023?? To tak nie działa, Yamal umiejętnościami jest najlepszy na świecie, ale ważne są bardziej trofea i statystki, czego Dembele jak i Raphinha mają więcej.

2

Dembele wygra najprawdopodobniej, zasługuje, ale Rapha miał lepsze staty, tylko nie wygrał LM, tylko dlatego, wygra ją Dembele, jeżeli ktoś mówi, że to Yamal zasługuje, to tylko przez hype i umiejętności, bo ogólnie Raphinha zasłużył znacznie bardziej od Hiszpana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?