Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PepGuardiola1971 To był jego najlepszy przyjaciel z tego samego rocznika, chłopaki się uwielbiali i wszystko robili razem.
0
Ja tak szczerze widziałbym go w Levante, mógłby grać w pierwszym składzie a i tam mają młodych graczy w jego wieku, są to beniaminki, więc tym bardziej mógłby się fajnie pokazać, ale on przecież woli zostać i wygłupiać się z Yamalem i Balde. Po odejściu Guiu, Hector stał się bardziej pewny siebie, tylko szkoda, że na boisku tej pewności nie pokazuje.
0
@Nightraider Ja obstawiam, że Andorra ruszy po kuzynów, wypożyczy ich podobnie jak Yakobo i cała trójka pogra i wróci jak dobrze się tam rozwiną.
0
Torrents dość mocno przypomina Martina, oby to była jego lepsza wersja.
2
@TheKlucha Flick chciał pokazać światu jego nowy wynalazek czyli Dro, normlana sprawa, że zszedł, to tylko mecz towarzyski.
4
@tbas za Xaviego na lewej coś tam pokazywał, już nie mówmy, że nie ale tak czy siak to prawda, nie jest to gracz na barce a co najwyżej na jakąś osasune, najlepsze byłoby dla niego wypożyczenie.
0
@LukaszFan Zawsze jeszcze jest Duński Maldini, bardzo niedoceniany gracz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aj ten Fort, szkoda chłopaka.
0
@LukaszFan ta, z obecnej kadry powinien zostać każdy z wyjątkiem Romeu, Peñy i Ter Stegena, ewentualnie Fort na jakieś wypożyczenie. Bez wzmocnień musimy mieć szeroką kadrę.
7
@Sulimo pół Hiszpan pił Filipińczyk
0
Dro mega podobny do Raphy stylem gry sie wydaje.
0
O kurcze rurcze
0
Dajcie piłke temu Dro
0
@CurryTheGoat30 możliwe, że zagrają karne ale nic nie jest przedwcześnie powiedziane.
2
@Laa Pulga ラッシュフォードに代えてドロ、トレンストに代えてマーティン :)
1
Noi gdzie ten nadmiar obrońców?
0
Zobaczymy teraz tego lepszego od Virgiliego.
0
Ładnie młody zayebal
7
Dziwi mnie trochę ten Gavi, ponieważ najprawdopodobniej będzie w tym meczu grał na pozycji De Jonga, a przecież mamy tam w dobrej formie Holendra, Casado noi w przyszłości Bernala, więc nie wiem po co nim tam grać, ale dobrze, Flick to trener i ma racje.
0
Spoko opcja, niech se młody kręci w tej Mallorce, napewno wyjdzie mu jak i nam to na dobre. Transakcja byłaby dość fajna dla wszystkich stron, ale tylko wypożyczenie bez możliwości kupna.
0
@PJ777 Tymczasem Oriol Romeu, którego mimo wszystko według mnie Hansi i sztab potraktowali z brakiem szacunku.
8
Ten Peña totalnie niepotrzebny, nie wiem po co Hansi go brał, mogliśmy zabrać innego gracza z barcy b.
1
Wypożyczenie albo wogóle, jeszcze muszą opłacić 100% pensji.
3
@partymaker Widziałem w nim potencjał. Miałem nadzieję, że go zobacze w nadchodzących meczach, ale cóż, jeżeli faktycznie jest taki dobry to okazja na zobaczenie go nie raz się powtórzy.
0
@Czarny_ck Słowo "max" jest w tym zdaniu kluczowe. Llorente grywa od jakiegoś czasu na prawej obronie, ponieważ na prawym skrzydle grał synek tatusia, w środku grywał De Paul, Barrios, Koke i Gallagher, teraz, gdy został do środka dokupiony Cardoso i ewentualnie mogą grywać tam również Baena i Almanda to Llorente napewno nie wróci na tą pozycję. Wracając do ceny, również uważam, że Argentyńczyk nie jest tego wart ale Atletico, nie sprzedali by nam go poniżej 15mln.
1
Czyli mają teraz trzech prawych obrońców, Pubill, Llorente i Molina, a co jakby tak zainteresować się tym Moliną, wyjęli byśmy go za max 20mln a sam by napewno zaakceptował rolę zmiennika.
21
Cucu, ale tak na 150% sie wkurzył czy więcej?
1
Ten Sport to wszystko wiedzący się zrobił.
1
@Wiktor91 Również tak uważam, dziś nawet pisałem, że super by było wyjąć Grimaldo z Bayeru, 12-18mln? Toć to grosze za takiego gracza, uważam, że powinniśmy go ściągnąć, jak nie go to właśnie Nusę, moim zdaniem nie powinniśmy zamykać tak szybko okna mając fajną sumkę pieniędzy.