1

@PepGuardiola1971 To był jego najlepszy przyjaciel z tego samego rocznika, chłopaki się uwielbiali i wszystko robili razem.

0

Ja tak szczerze widziałbym go w Levante, mógłby grać w pierwszym składzie a i tam mają młodych graczy w jego wieku, są to beniaminki, więc tym bardziej mógłby się fajnie pokazać, ale on przecież woli zostać i wygłupiać się z Yamalem i Balde. Po odejściu Guiu, Hector stał się bardziej pewny siebie, tylko szkoda, że na boisku tej pewności nie pokazuje.

0

@Nightraider Ja obstawiam, że Andorra ruszy po kuzynów, wypożyczy ich podobnie jak Yakobo i cała trójka pogra i wróci jak dobrze się tam rozwiną.

0

Torrents dość mocno przypomina Martina, oby to była jego lepsza wersja.

2

@TheKlucha Flick chciał pokazać światu jego nowy wynalazek czyli Dro, normlana sprawa, że zszedł, to tylko mecz towarzyski.

4

@tbas za Xaviego na lewej coś tam pokazywał, już nie mówmy, że nie ale tak czy siak to prawda, nie jest to gracz na barce a co najwyżej na jakąś osasune, najlepsze byłoby dla niego wypożyczenie.

0

@LukaszFan Zawsze jeszcze jest Duński Maldini, bardzo niedoceniany gracz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aj ten Fort, szkoda chłopaka.

0

@LukaszFan ta, z obecnej kadry powinien zostać każdy z wyjątkiem Romeu, Peñy i Ter Stegena, ewentualnie Fort na jakieś wypożyczenie. Bez wzmocnień musimy mieć szeroką kadrę.

7

@Sulimo pół Hiszpan pił Filipińczyk

0

Dro mega podobny do Raphy stylem gry sie wydaje.

0

O kurcze rurcze

0

Dajcie piłke temu Dro

0

@CurryTheGoat30 możliwe, że zagrają karne ale nic nie jest przedwcześnie powiedziane.

2

@Laa Pulga ラッシュフォードに代えてドロ、トレンストに代えてマーティン :)

1

Noi gdzie ten nadmiar obrońców?

0

Zobaczymy teraz tego lepszego od Virgiliego.

0

Ładnie młody zayebal

7

Dziwi mnie trochę ten Gavi, ponieważ najprawdopodobniej będzie w tym meczu grał na pozycji De Jonga, a przecież mamy tam w dobrej formie Holendra, Casado noi w przyszłości Bernala, więc nie wiem po co nim tam grać, ale dobrze, Flick to trener i ma racje.

0

Spoko opcja, niech se młody kręci w tej Mallorce, napewno wyjdzie mu jak i nam to na dobre. Transakcja byłaby dość fajna dla wszystkich stron, ale tylko wypożyczenie bez możliwości kupna.

0

@PJ777 Tymczasem Oriol Romeu, którego mimo wszystko według mnie Hansi i sztab potraktowali z brakiem szacunku.

8

Ten Peña totalnie niepotrzebny, nie wiem po co Hansi go brał, mogliśmy zabrać innego gracza z barcy b.

1

Wypożyczenie albo wogóle, jeszcze muszą opłacić 100% pensji.

3

@partymaker Widziałem w nim potencjał. Miałem nadzieję, że go zobacze w nadchodzących meczach, ale cóż, jeżeli faktycznie jest taki dobry to okazja na zobaczenie go nie raz się powtórzy.

0

@Czarny_ck Słowo "max" jest w tym zdaniu kluczowe. Llorente grywa od jakiegoś czasu na prawej obronie, ponieważ na prawym skrzydle grał synek tatusia, w środku grywał De Paul, Barrios, Koke i Gallagher, teraz, gdy został do środka dokupiony Cardoso i ewentualnie mogą grywać tam również Baena i Almanda to Llorente napewno nie wróci na tą pozycję. Wracając do ceny, również uważam, że Argentyńczyk nie jest tego wart ale Atletico, nie sprzedali by nam go poniżej 15mln.

1

Czyli mają teraz trzech prawych obrońców, Pubill, Llorente i Molina, a co jakby tak zainteresować się tym Moliną, wyjęli byśmy go za max 20mln a sam by napewno zaakceptował rolę zmiennika.

21

Cucu, ale tak na 150% sie wkurzył czy więcej?

1

Ten Sport to wszystko wiedzący się zrobił.

1

@Wiktor91 Również tak uważam, dziś nawet pisałem, że super by było wyjąć Grimaldo z Bayeru, 12-18mln? Toć to grosze za takiego gracza, uważam, że powinniśmy go ściągnąć, jak nie go to właśnie Nusę, moim zdaniem nie powinniśmy zamykać tak szybko okna mając fajną sumkę pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?