Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy zrobić dużą sprzedaż, trudno dziurę jakoś zalepimy, ja do sprzedaży typuje Fermina, uwielbiam gościa ale kogoś spieniężyc trzeba.
3
@Lucas_Pablo Może po Olmo ruszą.
1
@Vifon Oj kolego ty to chyba jesteś od śmietankowych patrząc na twoje komentarze, wracaj na Real Tv
0
O proszę Rodrygo w wyjściowej 11 i Płaczek na ławce, ciekawie.
0
Narazie Ferran, Lewy jeżeli serio zasługuje to z czasem zbliży sie do wyjsciowej 11.
0
@Rafalloxfcb Co pokazuje? Jaja, charakter, dobrą gre w obronie, agresję i dobre podania.
2
Tylko Casado cos pokazuje, Cubarsi do zmiany, Rapha zbyt blisko prawej strony, Muszę pochwalić Araujo i Rashforda bo nawet fajnie sie ich ogląda, cała reszta tragedia.
6
Cały czas nowe informacje, niedawno było, że faworytem do podpisania go jest Girona, wcześniej Como a jeszcze wszczesniej Celta czy Betis. Dziwna ta saga.
0
80mln to bardzo dużo jak za niego.
12
Bądźmy realistami, Julian do nas nie przyjedzie, nie stać nas na niego.
4
Myślę, że nie, ale napewno zasługuje, ponieważ napewno powinien być wyżej od Carvajala czy Minguezy ale znając trenera Hiszpanii to postawi na kogoś z wcześniej wymienionej dwójki.
3
Widzieliście wczoraj tego gracza z osasuny? Co gość czyścił, Bayomo czy jakoś tak, środkowy obrońca 184cm, urodzony w Francji Kameruńczyk 23lata na Transfermarkcie warty 20mln, Widzę go tu, tylko, że Barca raczej napewno go nie podpisze.
1
Gratulacje, szczęścia dla ciebie ale w następnym meczu niech zacznie Casado.
1
@partymaker i brak powołania dla Balde też może wydawać się dziwne.
1
@lithotripter 15mln + Fort i siądzie
1
Ej co myślicie o Pau Torresie? Ciekawe za ile byśmy go wyjęli z Villi, lewonożny wysoki środkowy obrońca. Co o kimś takim jak on myślicie?
0
@Kilotopy Mi chodzi o Bernala który miał zerwane więzadła krzyżowe i nie grał przez cały sezon a zapowiadał się świetnie, w Betsie mógłby złapać minuty i dobrze sie ograć w la lidze.
0
@Murazor zyskali by świetnego i utalentowanego zastępcę dla Cardoso i Carvalho
6
Deco nie masz psychy go odkupić
0
@Kilotopy Prawda, ale nie byłoby wcale głupie na takich warunkach dać im Bernala do ogrania.
0
Dobra informacja, ale w tym momencie niech grają 50/50 z Ferranem i zobaczymy kto wygra tą rywalizacje i zostanie naszym wyjściowym napastnikiem.
3
@Qbic17 oni grali strasznie defensywie po tych dwóch czerwonych kartkach, niemal wszyscy na swojej połowie.
0
Ej gdzie będę mógł obejrzeć powtórkę meczu Barca Mallorca? Niestety nie moge go obejrzeć bo sam będę grał w meczu mojego klubu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
2
Gavi wygryzie Olmo i wskoczy do pierwszego składu
Barca podpisze środkowego obrońce w styczniu
Barca nie przegra żadnego meczu przez najbliższe dwa miesiące
Ferran będzie grał w wyjściowej jedynastce
0
@kejdzi Dobry piłkarz, jak na premier league to sie aż tak nie dziwie, że tyle za niego wołają.
3
Kupią go, wypożyczą do Sunderlandu i znowu będą najlepsi przyjaciele Guiu i Fort w jednym klubie, cóż za piękna historia, ale wpierw co najmniej 15mln bo to klub z premier league.
1
@Maker0 no dobra ale jeżeli barca chciała niby tego Sesko, który ma 195cm, to ewidentnie będziemy szukać wysokiego, bramkosztelnego napastnika, tak się składa, że Samu ma 193cm + jest szybszy od reprezentanta Słowenii. Omorodion 4 meczach w tym sezonie ma 5 bramek co jest świetnym wynikiem jak na sam start.
12
Najlepszy był Raphinha, ale wygra ją Dembele i to jest fakt a nie opinia, niemal na "150%" Francuz ją zdobędzie, a w szatni psg z tego powodu "panuje optymizm"
3
Najlepszy to byłby Alvarez, ale nie mamy takich pieniędzy dlatego uważam, że powinniśmy rozpatrzeć dwa nazwiska: Samu Omorodion bądź Mika Bierth, jeden z tej dwójki grał by sezon 50/50 z Ferranem.
0
@BORO_12 Castro to mniej znane nazwisko, ale Kean? Naprawdę się gość wykazał, ale rozumiem twoje zdanie, a ty jakbyś miał wziąć jakiegoś napastnika typu tych, co ja podałem, to kogo byś wybrał? Dla mnie ten Mika Bierth to naprawdę nie głupi pomysł.