0

Musimy zrobić dużą sprzedaż, trudno dziurę jakoś zalepimy, ja do sprzedaży typuje Fermina, uwielbiam gościa ale kogoś spieniężyc trzeba.

3

@Lucas_Pablo Może po Olmo ruszą.

1

@Vifon Oj kolego ty to chyba jesteś od śmietankowych patrząc na twoje komentarze, wracaj na Real Tv

0

O proszę Rodrygo w wyjściowej 11 i Płaczek na ławce, ciekawie.

0

Narazie Ferran, Lewy jeżeli serio zasługuje to z czasem zbliży sie do wyjsciowej 11.

0

@Rafalloxfcb Co pokazuje? Jaja, charakter, dobrą gre w obronie, agresję i dobre podania.

2

Tylko Casado cos pokazuje, Cubarsi do zmiany, Rapha zbyt blisko prawej strony, Muszę pochwalić Araujo i Rashforda bo nawet fajnie sie ich ogląda, cała reszta tragedia.

6

Cały czas nowe informacje, niedawno było, że faworytem do podpisania go jest Girona, wcześniej Como a jeszcze wszczesniej Celta czy Betis. Dziwna ta saga.

0

80mln to bardzo dużo jak za niego.

12

Bądźmy realistami, Julian do nas nie przyjedzie, nie stać nas na niego.

4

Myślę, że nie, ale napewno zasługuje, ponieważ napewno powinien być wyżej od Carvajala czy Minguezy ale znając trenera Hiszpanii to postawi na kogoś z wcześniej wymienionej dwójki.

3

Widzieliście wczoraj tego gracza z osasuny? Co gość czyścił, Bayomo czy jakoś tak, środkowy obrońca 184cm, urodzony w Francji Kameruńczyk 23lata na Transfermarkcie warty 20mln, Widzę go tu, tylko, że Barca raczej napewno go nie podpisze.

1

Gratulacje, szczęścia dla ciebie ale w następnym meczu niech zacznie Casado.

1

@partymaker i brak powołania dla Balde też może wydawać się dziwne.

1

@lithotripter 15mln + Fort i siądzie

1

Ej co myślicie o Pau Torresie? Ciekawe za ile byśmy go wyjęli z Villi, lewonożny wysoki środkowy obrońca. Co o kimś takim jak on myślicie?

0

@Kilotopy Mi chodzi o Bernala który miał zerwane więzadła krzyżowe i nie grał przez cały sezon a zapowiadał się świetnie, w Betsie mógłby złapać minuty i dobrze sie ograć w la lidze.

0

@Murazor zyskali by świetnego i utalentowanego zastępcę dla Cardoso i Carvalho

6

Deco nie masz psychy go odkupić

0

@Kilotopy Prawda, ale nie byłoby wcale głupie na takich warunkach dać im Bernala do ogrania.

0

Dobra informacja, ale w tym momencie niech grają 50/50 z Ferranem i zobaczymy kto wygra tą rywalizacje i zostanie naszym wyjściowym napastnikiem.

3

@Qbic17 oni grali strasznie defensywie po tych dwóch czerwonych kartkach, niemal wszyscy na swojej połowie.

0

Ej gdzie będę mógł obejrzeć powtórkę meczu Barca Mallorca? Niestety nie moge go obejrzeć bo sam będę grał w meczu mojego klubu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

2

Gavi wygryzie Olmo i wskoczy do pierwszego składu
Barca podpisze środkowego obrońce w styczniu
Barca nie przegra żadnego meczu przez najbliższe dwa miesiące
Ferran będzie grał w wyjściowej jedynastce

0

@kejdzi Dobry piłkarz, jak na premier league to sie aż tak nie dziwie, że tyle za niego wołają.

3

Kupią go, wypożyczą do Sunderlandu i znowu będą najlepsi przyjaciele Guiu i Fort w jednym klubie, cóż za piękna historia, ale wpierw co najmniej 15mln bo to klub z premier league.

1

@Maker0 no dobra ale jeżeli barca chciała niby tego Sesko, który ma 195cm, to ewidentnie będziemy szukać wysokiego, bramkosztelnego napastnika, tak się składa, że Samu ma 193cm + jest szybszy od reprezentanta Słowenii. Omorodion 4 meczach w tym sezonie ma 5 bramek co jest świetnym wynikiem jak na sam start.

12

Najlepszy był Raphinha, ale wygra ją Dembele i to jest fakt a nie opinia, niemal na "150%" Francuz ją zdobędzie, a w szatni psg z tego powodu "panuje optymizm"

3

Najlepszy to byłby Alvarez, ale nie mamy takich pieniędzy dlatego uważam, że powinniśmy rozpatrzeć dwa nazwiska: Samu Omorodion bądź Mika Bierth, jeden z tej dwójki grał by sezon 50/50 z Ferranem.

0

@BORO_12 Castro to mniej znane nazwisko, ale Kean? Naprawdę się gość wykazał, ale rozumiem twoje zdanie, a ty jakbyś miał wziąć jakiegoś napastnika typu tych, co ja podałem, to kogo byś wybrał? Dla mnie ten Mika Bierth to naprawdę nie głupi pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?