Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Legenda, po prostu legenda. Gracz świetny, zawsze się wydawał sympatycznym gościem. Nie pasował charakterem do śmietankowych. Świetny piłkarz.
0
Już nawet ten Leao, którego jestem przeciwnikiem byłby lepszy. Może i ten Diaz słaby nie jest, ale 90mln za niego, który ma 28lat?? Do zbyt dużo.
0
Jeżeli z prawej będziemy mieli Kounde, Garcie i Forta, natomiast z lewej Balde, Martina i ewentualnie Valle, to zgadzam się na to, szeroka kadra to podstawa.
0
@JUNIORcom To prawda, nudny był ale taki żeby sobię obejrzeć i odpocząć, ja na przykład zawsze siedze żeby nie przegapić żadnej minuty spotkania a tym razem s 3razy odszedłem od monitora, mecz jak najbardziej fajny ale zgadzam się, nudny.
0
Fajny mecz, już luźny i bez spięć.
0
Ferran raczej nie odejdzie, sam nie chce odchodzić, jest w świetnych relacjach z drużyną. Sam Flick go bardzo ceni.
1
@gohan77 Fort? Nieeee, tylko wypożyczenie, on ma ogromny potencjał, niech zostanie wypożyczony. Z Torre się zgadzam, ale również to samo zrobiłbym z Victorem.
18
Uważam, że te dwa mecze powinny być dla Forta, Fatiego, Torre i Victora.
0
@Borneo Tylko jeżeli chcemy Taha, to musi odejść jeden z dwójki Araujo-Christensen, i to dopiero jest problem, Araujo musiałby się zaprezentować w tym momencie, ale doznał kontuzji, trudna to sprawa bo kiedyś najlepszy obrońca na świecie porównany do Puyola a dzis wyrzucany z klubu przez kibiców, jeżeli chodzi o Taha to on nie będzie długo czekał na nas, jego agent deklarował, że poczeka na inne oferty, ale tak naprawdę to Bayern jest Bardzo blisko pozyskania Niemca. On chce dołączyć do Barcy, ale oczywiście Laporta wraz z Deco nie potrafią go załatwić, wielkim zwolennikiem jego w klubie jest Hansi Flick, bo trenował z Tahiem w reprezentacji Niemiec.
12
@PJ777 Ja bym go spieniężył nawet za 40mln, ale pod warunkiem, że przyjdzie Tah.
0
@Borneo z Tahiem zgadzam się w 100% ale dalej nie przekonuje mnie Araujo i chciałbym się go pozbyć. Jeżeli Martinez odejdzie po kolejnym sezonie, ze względu na wiek to wtedy będziemy mogli zainteresować się innymi piłkarzami na pozycji obrońcy. Nie głupim pomysłem na sezon 26/27 byłby Ibrahima Konate z Liverpoolu, 26letni francuz, 192 wzrostu, trochę lepszy fizycznie od Araujo, a jego kontrakt właśnie wygasa z końcem następnego sezonu, z tego co wiem, są komplikacje z porozumieniem się z Liverpoolem wiec taki zawodnik mógłby być jak najbardziej fajną opcją. Kolejnym argumentem na odejście Araujo to jest tego tragiczna dyspozycja, i na następny sezon, gdyby przyszedł Tah, czwórka Martinez, Tah, Christensen i Cubarsi by wystarczyła, później byśmy się martwili, ale jest mnóstwo piłkarzy których moglibyśmy podpisać. Nie zapominajmy, że mamy świetną szkółkę i takie talenty jak Dominguez, Cuenca, Olmedo czy ten "talent wszechczasów" czyli młody szwajcarski wysoko obrońca, który przypimina Pique dobrze się zapowiadają, również Kounde, który nominalnie jest środkowym obrońcą, może tu grać. Także uważam, że możemy zaryzykować i spieniężyć Urugwajczyka, gdy przyjdzie taka okazja.
0
@Borneo 5 nominalnych obrońców w klubie i to na takim poziomie to za dużo, według mnie Christensen zostaje Cubarsi zostaje Martinez zostaje i Tah przychodzi, Ursus natomiast odchodzi i daje nam zarobić 50mln.
4
Zobaczyłem sobie na Instagramie relacje Taha, postanowiłem zobaczyć jego profil, zauważyłem, że 9 osób które ja obserwuję, obserwuje również Niemca. Zobaczyłem kto to i ujrzałem kogoś, pewną legendę, łza mi się w oku pojawiła, to ten maestro, Ilkay Gündogan, przypomniałem sobie ten krótki, ale piękny okres jego gry u nas, to jak go potraktowaliśmy było karygodne, taki piłkarz z tak wybitnym sezonem, WOW, przypomniało mi się, jakie staty tu wykręcił, miał lepszy sezon jeżeli chodzi o gre strikte pomocnika, od De Bruyne czy Kroosa w jeden sezon. Ktoś niesamowity, ponownie zakręciła mi się łezka w oku, gdy zobaczyłem jak świetnie trzyma się u uśmiecha od ucha do ucha z Robertem, taki piłkarz i tak znieważony przez nasz klub. I pomyśleć jak dobry by był gdyby został i gral w tym sezonie pod Flickiem...
0
@Szymemdymek No ja uważam, że lekko niższa nota niż Martinez będzie idealna, nie jest tak dobry jak Bask w tym sezonie, Młodszy z dwójki Hiszpanów popełnia sporo błędów przez małe doświadczenie, ale Cubarsi z Inigo robią świetny duet i robotę w tym sezonie.
2
Uważam, że na ten moment powinni odejść
Araujo, powód każdemu znany, jego błędy i słaba dyspozycja w tym sezonie, powinna go skreślić.
Drugim do odejścia Torre powód to brak minut
Trzecim Fati, powód to duża pensja, trener na niego nie liczy
Czwartym Victor na wypożyczenie bo uważam, że jak go sprzedamy definitywnie to później będzie nam go żal.
Piątym każdemu znany Lenglent, powodu nie muszę chyba dodawać.
Szóstym Romeu, tu również nic nie mam zamiaru dodawać.
I siódmym jeden z trzech Fort, Valle, Martin. Presezon powinien należeć do nich i powinni być testowani. A transferami do klubu powinna być dwójka, Tah i Nico, nasz Garcia powinien zostać uczony grać na pozycji prawego obrońcy, dobrać kilku z barcy atletic i juvenilu A np: Guillermo, Toni, Diarra czy Virgili i mamy skład naprawdę idealny na następny sezon.
Ps. Christensen z taką formą jaką teraz prezentuje, może zostać i walczyć o pierwszy skład, nie sądziłem, że będzie tak dobry.
1
Uważam, że na ten moment powinni odejść
Araujo, powód każdemu znany, jego błędy i słaba dyspozycja w tym sezonie, powinna go skreślić.
Drugim do odejścia Torre powód to brak minut
Trzecim Fati, powód to duża pensja, trener na niego nie liczy
Czwartym Victor na wypożyczenie bo uważam, że jak go sprzedamy definitywnie to później będzie nam go żal.
Piątym każdemu znany Lenglent, powodu nie muszę chyba dodawać.
Szóstym Romeu, tu również nic nie mam zamiaru dodawać.
I siódmym jeden z trzech Fort, Valle, Martin. Presezon powinien należeć do nich i powinni być testowani. A transferami do klubu powinna być dwójka, Tah i Nico, nasz Garcia powinien zostać uczony grać na pozycji prawego obrońcy, dobrać kilku z barcy atletic i juvenilu A np: Guillermo, Toni, Diarra czy Virgili i mamy skład naprawdę idealny na następny sezon.
Ps. Christensen z taką formą jaką teraz prezentuje, może zostać i walczyć o pierwszy skład, nie sądziłem, że będzie tak dobry.
4
10 Rapha
10 Lamine
10 Pedri
9 Kounde
9 Martinez
9 Lewandowski
8 Cubarsi
8 Balde
8 De Jong
8 Ferran
7 Szczęsny
7 Casado
7 Olmo
7 Fermin
7 Garcia
6 Gavi
6 Martin
6 Bernal
5 Fort
5 Araujo
5 Christensen
5 Ter Stegen
5 Torre
4 Fati
4 Pau Victor
4 Pena
3 Dominguez
10 Flick
Tak to według mnie powinno wyglądać jak już.
0
@Eto'o9 R10 już lepiej?
1
Niech zostanie ten Laporta. Natomiast Deco, niech odejdzie. Portugalczyk nic nie potrafi załatwić i powinien według mnie odejść.
0
Atmosfera to jedno z najważniejszych czynników, w Madrycie czegoś takiego nie ma, same gwiazdeczki i ego topy, tutaj są jak rodzina, ostatnio zauważyłem, że właśnie Barca podzieliła się na takie grupki: Ferran, Garcia, Olmo, Pedri i Martinez kolejna to: De Jong, Christensen, Ter Stegen, Lewandowski i Szczęsny, kolejna to Gavi, Fermin i Casado, następna to: Fot, Balde, Yamal, później: Torre, Martin i Victor, Jeszcze inną jest duet Bernal i Cubarsi a ostatnią: Araujo, Raphinha, Fati. Kounde to wielki indywidualista ale trzyma się z każdym po trochu, te grupki właśnie tworzą jedną wielką rodzine i to mnie cieszy.
0
Cała trójka jest dobra, najlepszy z nich to Chevalier ale i najdroższy, Verbruggen, popełnia często głupie błędy, najlepszą opcją jest Garcia, młody, utalentowany Hiszpański bramkarz, nie jest jakiś bardzo drogi.
0
Dzisiaj mam nadzieję, że kilka minut dostanie Casado, potrzebujemy go, musi pokazać, jak dobry jest.
21
Jest napewno lepszy od Araujo, jeżeli Tah nie przyjdzie, to wręcz musi zostać, Christensen gdyby nie ta kontuzja byłby na poziomie Martineza czy Cubarsiego w tym momencie.
1
Boli mnie mega ta sprawa Taha, prawodpodobnie przeniesie się on do Bayernu, ale strata z przed nosa takiego piłkarza zawsze boli i boli również i tym razem, przykre to bo jego duet z Cubarsim a tym bardziej z Inigo byłby idealny, piłkarz 196cm, końskie zdrowie, doświadczony jak nie kto inny, gra głową idealnie, bardzo inteligentny i przypomina Martineza, świetnie by się wpisał do naszej obecnej taktyki na pułapki offsidowe.
1
Mam taki ból czterech liter, nie chodzi o Huijsena a chodzi o Taha, prawodpodobnie przeniesie się on do Bayernu, ale strata z przed nosa takiego piłkarza zawsze boli i boli również i tym razem, przykre to bo jego duet z Cubarsim byłby po prostu idealny.
0
Wszedł Zielu to będzie bardziej ofensywny Football, potrzebujemy teraz Christensena za De Jonga.
0
Wpuścić Lewego, Fermina, Gaviego bo Ferran cienko, olmo zaraz dostanie kontuzji a De Jong dziś nie pewny
0
Dziękuję chłopaki..
0
@Rupert_Haubica Olmo dziś nie mrawy, czekam na Fermina bądź Gaviego.
0
Brawooo, widać jak wychodzi zaangażowanie De Jonga, nawet panu nie chciało sie wrócić i odrazu odpuścił.