Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Christensen musi sie ograć, jeżeli chcemy podpisać Taha, ostanio jak wszedł, nie popełnił błędów, ciekawie wyglądał więc z chęcią zobaczyłbym go w konfrontacji z Realem Valladolid.
1
Moim drugim ulubionym klubem jest Real Betis, życzę im powodzenia i niech to wygrają.
0
Skład na rewanż? Lo:Martinez Śo:Araujo Śo:Cubarsi Po:Garcia, najlepsza opcja.
0
Araujo: Najpierw coś zrobię później coś rozwale.
0
Zalewski się szykuje, może go zobaczymy.
0
Błagam Kounde nie..
0
@michal26 Najlepiej Araujo i Martinez na lewą obrone.
0
Araujo pomóż...
0
@lambard Dokładnie, Araujo za Barcole a do nas Tah.
23
Szczera opinia? Powinniśmy wyrwać tego Barcole z psg, stracił wyjściową 11 przez Kvaradone i Doue, super zmiennik byłby z niego. Umiejętności mu nie brak.
0
@th@les mnie bardziej przekonuje Kohen, ale jak kto woli, obydwoje są świetni. Astralaga też niczego sobie, ale dla niego najlepsze byłoby wypożyczenie, gdzieś do la ligi 2 np.
0
Kurde, myślałem, że ten Diarra będzie słaby i skończy w 4 lidze hiszpańskiej, a tu proszę, talenciol jakich mało. Miałem okazję obejrzeć spotkanie i Diarra świetny mecz.
4
Niech gra, młody jest i niech pokazuje, jaka krew w nim płynie. Ale sam mam mały nie smak do niego.
0
@Dari0G Oj nie nie nie, tego bym nie chciał.
1
@Tlener Prawda, ale Olmo grał świetny Football.
2
Jeden z moich ulubionych piłkarzy, Kounde za kilka lat dorówna Daniemu Alvesowi, zapamiętajcie moje słowa, jest tak dobry, że zasłużył na miano najlepszego obrońcy na świecie.
0
Co najgorsze? Nie wiem. Co najlepsze? Kounde.
1
Cwelballos tak zwany
0
@Rupert_Haubica Oj malutko z transferów. Peña podobno deklaruje, że nie da nam zarobić i odejdzie gdy mu się umowa skonczy, Christensen zapewnia, że chce wypełnić swój kontrakt z klubem, Lenglent uparł się żeby przejść do Atletico, za to oni chcą go za darmo. Romeu do girony za darmo. Jednymi odejściami może być Torre za max 10mln i Valle, którym interesują się kluby a Como ma umowe, że może go wziąć za 7mln około i prawdopodobnie zakupi go. Reszta nie będzie chciała odejść. Jedynym zbawieniem może być Araujo. A my tymczasem chcemy Williamsa, Taha, Vandersona itp, sam Vanderson i Williams to 80mln + ich i Taha kontrakt, ciężko to widzę.
0
On po prostu jest pod nas stworzony, ale zobaczymy go u nas w najbliższym czasie jak świnia niebo.
7
Napewno to dobra wiadomość dla nas jeżeli tak się stanie.
4
Wszysycy zgodni ze składem, ale ja jednak postawiłbym na kogoś innego na lewej obronie, chociażby Fort czy Garcia a nawet Araujo, lepiej spróbować niż grać niepewnym uszatkiem, mogę być pewny, że większość akcji będzie szło właśnie stroną, po której gra Martin. Prawdopodobnie to tam zagra ktoś z trójki Vini-Mbappe-Rodrygo, Carlo byłby po prostu głupi gdyby nie wykorzystał tam kogoś z nich bo to nasz słaby punkt w dzisiejszym spotkaniu.
0
Jeszcze na mecz się nie pojawią, po prostu żenada...
0
Pena za darmo, Lenglent za darmo, teraz christensen? Ja myślałem, że zarobimy z 50mln w to okno a tu zaraz sie okaże, że nic.
0
@Messibestplayerintheworld Nie mamy koniecznego obowiązku puszczać go do Madrytu, uważam, że cena "Darmo" to kpina w naszą stronę.
0
@DolMac Dałem propozycje, ale tak jak powiedziałeś, jeżeli będzie śmieszna oferta z Madrytu to po co go mamy tam puszczać, Francuz naprawde się poprawił i napewno będzie miał dużo ciekawsze propozycje dla nas a nie koniecznie dla niego, jeżeli się na coś nie zgodzi, to tak zwana metoda Umtitiego i ławka cały sezon, ja w tym problemu nie widze.
3
Szczerze? Jestem na nie, lepiej go sprzedać do innego klubu, cena za niego to powinno być conajmniej 12mln, za darmo? Sobie żarty robią, ja bym go zaproponował Bayerowi Leverkusen, stracą Taha, lubią Francuzów, to czemu nie, napewno nam zapłacą za niego około 10mln.
8
Gdyby Pedri, grał za czasów Xaviego, Busiego i Iniesty, grałby w pierwszym składzie, Iniesta na skrzydle po prostu, to niesamowite jak dobry jest Pedri. Wyobraźcie sobie to, że on jest mniej warty od tego Anglika od białych. Nie wiem, jak można być aż tak głupim, żeby uważać, że w tej chwili Bellingham jest lepszy.
0
@campleo Dobra 11, ale Balde prawodpodobnie nie wróci, więc tam mam nadzieję, że zobaczymy Forta.
0
@yoli Nominalnie Fort to prawy obrońca, u Xaviego grał często na lewej i wychodziło mu to całkiem dobrze. U Flicka wrócił na pozycję prawego obrońcy i jak widać, Hansiemu na lewą obrone przypadł bardziej Martin