Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jezu 4...............
0
Zamiast Raphy Ferran, zamiast lewego Pau Victor, Victor fajnie presuje i mógłby coś dziś zdziałać, Ferran jak to Ferran, potrafi trafić, fartem lub nie.
0
Trubin też się nie popisał. Chociaż może damy rade wyrwać ten remis.
0
@KibicBarcy84 Nie rób sobie z niego żartów, nie każdy potrafi strzelić karnego, obstawiam, że ty byś pod taką presją nawet nie trafił w światło bramki, złotego buta mu już szykują bo ma wielkie szanse na wygranie go.
1
Yamal dziś też jakiś niemrawy, coś tam gra ale popełnia dużo błędów. Pedri fajne meczycho, widać, że sie bardzo stara, Kounde do zmiany bo czuje, że dziś wpadnie czerwona, jest mocno poddenerwowany.
0
Powinniśmy wpuścić Ferrana i De Jonga, trzeba czegoś spróbować bo inaczej nie mamy szans i nie damy im rady.
1
Dodatkowo proszę sie odczepić od drugiego Polaka, wykażcie jakikolwiek iloraz inteligencji i nie obwiniajcie go o nic. Strzelil ładnie karnego, zostawcie go w spokoju.
0
Dodam jeszcze, że Balde bardzo solidny mecz i jest napewno najlepszym naszym graczem w tym meczu, Rapha tragedia, nie daje rady, Casado też jakis nie widoczny. Muszę pochwalić Carrerasa, facet naprawdę gra solidny mecz, chyba widzi, że barca go chce i sie chce popisać, ale naprawdę piękny mecz w wykonaniu obu Hiszpańskich lewych obrońców.
0
@Adddi Araujo gra cały czas solidnie, nie jest tak inteligentny jak Martinez ale fizycznie dorównuje inteligencji Baska, winy na Urugwajczyka nie zrzucajcie tylko po to żeby obronić Wojtka.
1
Nie chce słuchać jakiś głupich obrońców Polaka, jesteśmy Polakami, rozumiem ale to co Wojtek zrobił, to przesada, nie ten poziom i nie powinien tak grać. Na miejscu Flicka, przywiązał bym Szczęsnego do ławki, dopuki Peña nie popełni jakiegoś karygodnego błędu.
0
Powinien dziś zagrać Olmo, za Lewandowskiego, Pedriego, Gaviego lub Casado, zasłużył po ostatnim spotkaniu, z betisem bardzo mi się podobała jego gra.
1
Valle musi zostać, ewentualnie gdyby nie było to możliwe to wtedy akurat Como byłoby dobrym kierunkiem, sporo Hiszpanów, serie a i gra tam nasz Roberto.
1
Ja tak szczerze widziałem, że chce odejść, podczas świętowania nie bawił sie aż tak jak reszta zespołu, widać było po nim, że czymś sie martwi.
1
Uważam, że Gullit, fenomenalny piłkarz grający na wielu pozycjach mógł się na ten temat wypowiedzieć, i uważam, że stwierdził fakty, Frankie to nie defensywny pomocnik, on jest bardziej ofensywny, szkoda, że taki talent a tak go zmarnował, powinien odejść i poszukać swojej drogi w Premier league, Bayernie bądź Psg.
0
@Deeespacito No może, jest to 50/50, Rashford to zniszczony gracz ale Aubameyanga także tak nazywali, przyszedł i zrobił robotę taką, że głowa mała.
0
Co myślicie o Rashfordzie na pół roku do barcy? Dla mnie fajna opcja, może okazać się drugim Aubameyangiem.
0
@Barcatroll Ja uważam, że Gyökeres jest najsłabszą opcją, ponieważ nie jest sprawdzony w najlepszych ligach, będzie chciał sporą pensje i sam będzie nas kosztował około 100mln, Isak jest sprawdzony w la lidze, bundeslidze i premier league, strzela dużo bramek i jest profilem idelany dla barcy ale jego cena jest bardzo wysoka i będzie nas wynosiła taka transakcja około 180mln, David jest bardzo bramkostrzelnym napastnikiem, sprawdzony w tol 5lig, będzie darmowy od lata i sam jest najtańszą opcją w utrzymaniu, uważam, że jest niedoceniany i to najlepsza opcja pod względem wszystkiego.
0
1. David
2. Isak
3. Gyökeres
Reszta nas nie powinna wogóle interesować, tutaj dałem ranking kim powinniśmy się interesować od najlepszej opcji (biorąc pod uwagę wszystko) do najgorszej (także biorąc pod uwagę wszystko)
1
Niech oni lepiej szykują tego Antonio Cordero a nie się wypowiadają zbędnie.
0
Wolałbym Nico, uważam, że hiszpan zgodził by się bardziej na role rotacji z Raphinha, bardzo dobrze dogaduje się z naszymi zawodnikami co pokazało spotkanie naszych zawodników głównie z Hiszpanii i właśnie Williamsa przed meczem, Leao jest także utalentowany ale bardziej widzę tu baska.
0
Mój ulubiony piłkarz Barcelony na ten moment, a zachowuje się jak dziecko, oby odszedł ale w lecie żebyśmy mieli jakieś pieniądze z tego piłkarza, naprawdę myślałem, że jest lepszym kapitanem.
0
Lepiej postawić na bezpieczną opcje i zagrać Fermienem i Gavim w wyjściowej jedynastce, licze również, że Araujo zyska kilka minut lub zagra od pierwszej minuty, mam nadzieję tym bardziej, że wyjdzie w wyjściowej jedynastce na el clasico i zniszczy tego pajaca z realu(Viniego)
0
Dobra wiadomość dla nas tak naprawdę.
0
Nie ma żadnej porządnej kandydatury za Laporte, uważam, że na chwilę obecną nie ma to sensu. Nie żebym bronił grubasa ale myślę, nie ma co, w lecie można by było kogoś fajnego może ogarnąć ale nie teraz.
0
Temu panu to już podziękujemy.
0
I tak się nam nie uda więc no, ale zawsze warto spróbować.
0
Ale czemu nie Dani Rodriguez? Uważam, że jest lepszy.
1
@BORO_12 Mówiąc szczerze nigdy nie oglądałem jego meczu ale dużo osób mówi, że dobry, słyszałem, że obraził rodzinę Valverde który na parkingu po meczu uderzył Baene w twarz.
0
@BORO_12 No to nie za bardzo chyba, mamy tam szeroką kadre, ale może by się tu sprawdził, jak oceniasz taki transfer?
0
Na jakiej on pozycji najbardziej lubi grać? Lewy pomocnik, środkowy pomocnik czy może ofensywny pomocnik?